استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Off-road Tractor Driving Games

Off-road Tractor Driving Games

نسخه۱.۱۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۳
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۲.۶
تعداد نظرات۵
حجم۲۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده GamersLab Pvt Ltd
‏‏Tractor Mechanic Simulator 2021
‏آیا عاشق انجام بازی های تراکتور هستید؟ اگر دارید، پس این بازی تعمیر تراکتور را امتحان کنید که در آن به عنوان مکانیک تراکتور استخدام شده اید. یک چیز شگفت انگیز دیگر در مورد این بازی مکانیک تراکتور این است که این بازی تعمیر تراکتور سرگرمی شدید از بازی های تراکتورسازی، بازی های پارکینگ تراکتور و بازی های مکانیک تراکتور را برای شما فراهم می کند. این بدان معناست که شما می توانید از شبیه ساز رانندگی تراکتور و همچنین سیم کارت پارکینگ تراکتور با کار جذاب تر مکانیک تراکتور لذت ببرید.
‏مکانیک تراکتور مزرعه 3D
‏راننده تراکتور یک کشاورز است، او از طریق تراکتور به کشاورزی خود کمک می کند: مانند او مزارع را شخم می زند، مزارع را سمپاشی می کند و سایر کارهای کشاورزی را از طریق تراکتور انجام می دهد. به این معنی که تمام وظایف کشاورزی یک کشاورز واقعی کاملاً به تراکتور او در این بازی های استاد تراکتور بستگی دارد. حالا مسئله این است که تراکتور او پیر شده و در شهرت زمین ها مشکلاتی ایجاد می کند. بنابراین راننده تراکتور کشاورز تراکتور خود را برای سرویس تراکتور به کارگاه تراکتور می فرستد. اکنون تمام کشاورزی به مکانیک تراکتور وابسته است زیرا او تراکتور را برای کارهای بیشتر تراکتورسازی تعمیر می کند. ابتدا باید تراکتور را برانید و وارد کارگاه تراکتورسازی شوید تا در این بازی های پارکینگ تراکتور چند کار مکانیک تراکتور را روی تراکتور انجام دهید.
‏کارگاه تراکتورسازی کشاورزی
‏شما یک مکانیک تراکتورسازی و صاحب کارگاه تراکتور هستید. شما باید با تعمیر تراکتور معیوب مشتری کشاورز را راضی کنید. تراکتور کشاورز از کار افتاده چون این تراکتور سرویس مکانیک تراکتور می خواهد: مثل بازی استاد تراکتور. تمام نیروی تراکتور در موتور تراکتور پر می شود و تراکتور کشاورز باعث ایجاد مشکلاتی در موتور می شود. برخی از وظایف مکانیک تراکتور برای یک سرویس کامل تراکتور تنظیم شده است: مانند تعمیر چراغ های سر تراکتور، رفع ایرادات موتور تراکتور، رفع مشکلات لاستیک تراکتور، رفع خراش های بدنه با چسباندن برچسب روی بدنه تراکتور و رفع فرورفتگی روی تراکتور. بدن در این بازی بزرگ تراکتورسازی. شما باید یک به یک تمام این وظایف تعمیر تراکتور را انجام دهید و یک تراکتور قدیمی را به عنوان تراکتور جدید در این بازی های استاد تراکتورسازی بسازید. به طوری که یک کشاورز واقعی به راحتی می تواند تمام کارهای کشاورزی خود را با یک درایو تراکتور در این بازی تراکتورسازی انجام دهد.
‏Farm Tractor Mechanic Simulator
‏تعمیرات تراکتور چندان آسان نیست و ممکن است زمان سختی را به یک بازی واقعی بدهد. مکانیک تراکتور در این بازی تعمیر تراکتور. خبر تحسین برانگیز برای شما این است که می توانید هیجان یک مکانیک تراکتور را احساس کنید و می توانید تمام وظایف مکانیک تراکتور را در کارگاه تراکتورسازی انجام دهید: مانند ایستگاه خدمات تراکتور واقعی. یک تایمر شمارش معکوس نیز برای به حداکثر رساندن سختی یک بازی مکانیک تراکتور کار می کند. به طوری که یک مکانیک تراکتور واقعی باید تمام وظایف مکانیکی تراکتور را در مدت زمان محدودی انجام دهد. دستورالعمل پنالتی را با دقت بخوانید، این یک نقطه کلیدی قدرتمند در برابر وظایف در کارگاه های تراکتور خواهد بود: بازی استاد تراکتور / بازی تراکتور بزرگ. ابزار مکانیک تراکتور خود را از جدول ابزار تعمیر تراکتور انتخاب کنید و در اسرع وقت تمام مشکلات تراکتور را برطرف کنید.
‏کارگاه ابزار مکانیک تراکتور
‏تراکتور من را تعمیر کنید
‏بنابراین بیشتر منتظر نباشید، به سرعت این شبیه ساز کارگاه تراکتور را دانلود کنید. با کلیک بر روی دکمه نصب ما می دانیم که به دنبال چه هستید و چرا اینجا هستید؟ یک بازی مکانیک تراکتور بسیار واقعی آماده است تا شما را با گرافیک بسیار سه بعدی کارگاه تراکتور/ایستگاه خدمات تراکتور سرگرم کند.
‏ویژگی های شبیه ساز تعمیر تراکتور:-
‏- گرافیک سه بعدی واقع گرایانه کارگاه تراکتور
‏- حداکثر چالش ها ارائه خواهد شد
‏- حداکثر انواع خطاهای تراکتور حذف خواهند شد
‏- وظایف نامحدود مکانیک تراکتور انجام می شود
‏- بمانید این بازی تراکتور را برای کارهای بیشتر انجام دهید!

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حسین جباری
٣٠ آذر ١٣٩٩

بدرد نمیخوره از مایکت انتظار نداشتم

میپسندم۱۵ نمیپسندم۹
عکس کاربر ب ت و چ ه
٢٠ آبان ١٣٩٩

خیلی بازی گو هی برای من نمیاره

میپسندم۸ نمیپسندم۶
عکس کاربر علی
٥ مهر ١٣٩٩

من نصب کردم داخل بازی نمیره کسی میدونه چه جوری میره داخل بازی لطفا بگید

میپسندم۱۲ نمیپسندم۲۱

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده