استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Real Truck Drive Simulator 3D

Real Truck Drive Simulator 3D

نسخه۱.۲۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۲
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۸
حجم۴۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده GamersLab Pvt Ltd
‏‏وقت آن است که از یک ماجراجویی هیجان انگیز از بازی سه بعدی شبیه ساز کامیون آمریکایی سرگرمی بیشتری دریافت کنید.
‏رانندگی کامیون 18 چرخ یک وظیفه راننده شدید در بازی سه بعدی کامیون یورو شبیه ساز راننده کامیون است. این یک بازی آفلاین رایگان با مشاغل حمل و نقل شبیه ساز ماجراجویی کامیون بزرگ است. می‌توانید مکان‌های ماجراجویانه‌تر پارکینگ کامیون را کشف کنید تا مهارت‌های شبیه‌ساز راننده کامیون خود را در بازی‌های رانندگی کامیون افزایش دهید. این بازی کامیون سخت یورو به شما فرصتی رایگان برای رانندگی در خیابان‌های آمریکایی شبیه‌ساز کامیون آمریکایی می‌دهد.
‏مجموعه‌ای از کامیون‌های بزرگ و تریلرهای 18 چرخی در اینجا آمده است تا یک بازی شبیه‌ساز کامیون ایالات متحده را به عنوان مشاغل بزرگ حمل‌ونقل فوق‌العاده‌تر کند. . شما از کنترل بسیار واقع بینانه تمام کامیون های بلند یورو لذت خواهید برد. هر کامیون بزرگ ویژگی‌های خاص خود را از شبیه‌ساز کامیون‌های شدید با تغییر قدرت موتور کامیون، سرعت کامیون بزرگ و مصرف سوخت کامیون و غیره دارد. شبیه ساز کامیون همه Long Trucks دارای سیستم تعلیق شدید چرخ‌های کامیون هستند تا با رانندگی طولانی کامیون در این بازی راننده نیمه کامیون ایالات متحده مقابله کنند. در این بازی‌های رانندگی کامیون باید مراقب پر کردن سوخت و تعمیر آسیب باشید. مسیرهای طولانی رانندگی کامیون بزرگ به مقدار زیادی سوخت در این شبیه ساز راننده کامیون نیاز دارد. بنابراین با دریافت شغل حمل و نقل در این بازی آفلاین رایگان، اولویت اول شما این است که مخزن سوخت کامیون های سنگین خود را از جایگاه سوخت بازی های کامیون های بزرگ پر کنید. و در همین حال، مسیرهای جاده طولانی یورو Truck 3d همیشه اینجا هستند تا حداکثر آسیب را به کامیون های آمریکایی ایالات متحده شما وارد کنند. کامیون را در نقاط تعمیر کامیون تعمیر کنید.
‏کارهای حمل و نقل کامیون طولانی خود را تکمیل کنید و در برابر تمام وظایف رانندگی کامیون پاداش بیشتری دریافت کنید. ابتدا باید کامیون باری آمریکایی خود را انتخاب کنید، سپس کار حمل و نقل کامیون را خواهید داشت. همه مشاغل تریلر کامیون تجربه ای فوق العاده از بازی های حمل و نقل کامیون ایالات متحده آمریکا و بازی های رانندگی کامیون لوری شبیه ساز راننده کامیون 2020 را برای شما فراهم می کند. درایو کامیون گاز، حمل و نقل تجهیزات الکتریکی، و سایر مشاغل تریلر بزرگ، و غیره.
‏این شبیه ساز کامیون در بازی ایالات متحده دارای راننده کامیون سنگین
‏محیطی 3 بعدی با گرافیک مجلل است. جلوه های آب و هوای روز و شب خرگوش با اثرات شدید باران مه و دیگر سیستم های آب و هوای واقعی در این شبیه ساز کامیون آمریکایی است.
‏از دانستن حالت های بازی رانندگی سه بعدی کامیون یورو خوشحال خواهید شد. سه حالت مختلف ترتیب داده شده است تا این بازی شبیه ساز کامیون دار ایالات متحده مانند بازی های رانندگی کامیون های بزرگ فوق العاده تر شود. اینها حالت‌های رانندگی کامیون در این شبیه‌ساز سه بعدی کامیون‌دار آمریکایی هستند:
‏1) حالت شغلی:
‏شما در این حالت رانندگی وظیفه حمل و نقل کامیون باری در سراسر آمریکا را خواهید داشت. تمام کارهای بزرگ حمل و نقل کامیون را تکمیل کنید و حداکثر پاداش را به عنوان پاداش مشاغل طولانی رانندگی کامیون خود دریافت کنید.
‏2) حالت پارکینگ کامیون:
‏حالت پارکینگ کامیون یک تست پارکینگ کامیون آمریکایی است. شما مهارت پارک کامیون خود را در این ماجراجویی پارکینگ کامیون و رانندگی با کامیون های بزرگ افزایش خواهید داد.
‏3) پارکینگ تریلر کامیون:
‏کامیون سنگین مورد علاقه خود را انتخاب کرده و پس از آن، پارکینگ تریلر خود را انتخاب خواهید کرد. کار. کامیون سنگین با کار پارک تریلر بارگیری شده است. شما باید تمام کامیون یورو را با اجتناب از برخورد با موانع پارک کنید.
‏شبیه ساز راننده کامیون آمریکایی: ویژگی های ماجراجویانه ایالات متحده یورو کامیون:
‏_ مجموعه عظیمی از 18 تریلر کامیون چرخدار.
‏_ 3 حالت مختلف با گرافیک چشم نواز
‏_ کنترل های بسیار واقعی همه وسایل نقلیه بزرگ
‏_ سیستم آب و هوای دوست داشتنی

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ولید
٢٩ اسفند ١٤٠١

‏✓ ولید ‏✓ ۱۲۳۴۵ ‏✗ ولید خیلی خیلی بدبدبد

میپسندم۵ نمیپسندم۳
عکس کاربر ماه منیر
٢٨ تیر ١٤٠٢

خیلی بده بده

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Yasin Khanbeygi
١١ دی ١٤٠١

بازی تریلی خوبه

میپسندم۱۰ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده