استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Offroad Jeep Driving Jeep Game

Offroad Jeep Driving Jeep Game

نسخه۱.۳۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۳
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۱
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده GamersLab Pvt Ltd
‏‏وقت آن است که بهترین بازی رانندگی جیپ را در آفرود از یک مکان به مکان دیگر مانند ایستگاه تپه بازی کنید. از رانندگی جیپ در آب و گل با بهترین فیزیک موتور جیپ در این مسیر خاکی، جنگل و کوهستان 4x4 لذت ببرید. این سیم کارت رانندگی جیپ همانند جیپ Monster 4x4 است و پیشنهادی را در اختیار شما قرار می دهد که طیف وسیعی از وسایل نقلیه پرقدرت 4x4 را ارائه می دهد. از جاده کوهستانی زیبا اما تقریبا غیرممکن برای رانندگی لذت ببرید و بهترین مدل های جیپ 4x4 را در این شبیه ساز جیپ آفرود 2020 برانید. در این بازی های رانندگی جیپ آفرود واقعی، با جیپ تپه ای ماجراجویی جیپ تبدیل به یک راننده جیپ خطرناک شوید. در تپه‌های کوهستانی آفرود رانندگی کنید، کوهنوردی طولانی و جیپ را در اکثر تپه‌های کلاسیک رانندگی کنید.
‏راندن جیپ با مسابقات جیپ مدرن جدید، وسایل نقلیه زیادی مانند لند کروسیر، جیپ 4x4 و پرادوی دیوانه دارید، بنابراین از این مسابقه لذت ببرید. منطقه کوهستانی و جاده دشوار بیش از حد فرمان را حرکت ندهید مانند راننده ماشین واقعی مراقب باشید و در مدت زمان در مسابقه پیروز شوید و قهرمان مسابقه شوید. این بازی یکی از بهترین بازی های پرطرفدار مسابقه جیپ است که شبیه سازی رایگان و بازی های جالبی است که قبلا هرگز این بازی را انجام نخواهید داد. شبیه ساز ماشین جیپ پرادو 4x4 و بازی مسابقه ای 4wd رانندگی با جیپ با سرعت بالا در امتداد زوایای مختلف دوربین است که در همه جا در منطقه کوهستانی اطراف آن را احاطه کرده است از تپه پرماجرا 2020 با چشم انداز جدید از ویژگی های جدید و سنگین بازی رانندگی جیپ لذت ببرید. در این 4x4 شدید جدید و سنگین در خارج از جاده، مسابقات 4wd را رانندگی کنید، بنابراین توربو راش شبیه‌ساز ماشین SI پرادوی زمینی فوق‌العاده است. این جاده دشوار جاده های خارج از جاده مانند شیرین کاری جیپ، شیرین کاری لندکروز، رانندگی در کوه های عمیق با 4x4 suv است. Jeep Driving نقطه شروع یک کوهنوردی خوب برای یک توربو روح در تپه کوه است.
‏بهترین مدل جدید جیپ آفرود و بازی ماجراجویی رانندگی 2020 خود را انتخاب کنید. در این بازی شبیه سازی پایه فیزیک، بهترین مهارت های رانندگی آفرود خود را به کار ببرید و کامل کنید. چالش های با ذهن دمیدن مسیرهای مسابقه غیرممکن در این بازی های جدید رانندگی ماشین بی پایان. رپتور جیپ خود را سوار شوید و کمربند ایمنی خود را در مسیرهای سربالایی ببندید. در این شبیه سازی رانندگی رایگان، سکه ها را برای باز کردن سطوح بعدی از جمله جیپ های مدرن با کیفیت بالا جمع آوری کنید. این بازی ماجراجویی SUV offroad جیپ تپه ای 2020 که در آن شما یک راننده جیپ هستید و در مسیرهای خارج از جاده در بازی های شبیه ساز ماشین پرادو بازی غیرممکن پرادو با پرادوی مدرن رویایی خود رانندگی می کنید. این بازی شبیه ساز آفرود دارای نقاط چک برای تبدیل شدن به یک راننده ماجراجویی و تسخیر تمام مناطق حماسی و ملاقات با: مانند ماجراجویی های جیپ آفرود است. شما هرگز این بازی را قبل از روان شدن گیم پلی با سطوح مختلف محیط مختلف و گرافیک HD در این شبیه ساز SUV Prado انجام نخواهید داد. شما حالت های مختلفی مانند دکمه شکستن دکمه شتاب دهنده صفحه لمسی و در این بازی شبیه ساز آفرود دارید. در طول انجام این بازی مسیر غیرممکن، سرگرمی باورنکردنی خواهید داشت: مانند بازی‌های رانندگی جیپ آفرود واقعی.
‏بیایید پاروی مسابقه خود را فوق‌العاده شارژ کنیم، اما با احتیاط جاده کوهستانی آفرود در جاده‌های حیله‌آمیز در پرس سنگین گل و لای جیپ سواری و با موانع چالش‌برانگیز روبرو شویم. راه با فیزیک واقع گرایانه و سرعت که می تواند خائن معکوس باشد. در این بازی‌های واقعی جیپ سنگین، خارج از جاده بازی‌های پارکینگ را فراموش کرده و از رانندگی در گل و لای آفرود و تب هیولا مانند بازی‌های رانندگی ماشین دستی لذت ببرید. با صعود دشوار توربو بازی کنید، اما از لمس و سقوط بی‌پایان با جیپ ماشین سواری جیپ که در آفرود رانندگی می‌کند و بند می‌بندید، جلوگیری کنید.
‏رانندگی جیپ آفرود دیوانه
‏پس منتظر چه چیزی هستید، این بازی شبیه‌ساز رانندگی جیپ را نصب کنید و از جیپ آفرود لذت ببرید. بازی رانندگی و همچنین از یکی از برترین بازی های آفرود لذت ببرید: مانند بازی های رانندگی جیپ آفرود واقعی. و قهرمان آفرود drive_adventure شوید.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر یاسین احمد معسومه
٢٧ دی ١٤٠١

خیلی بد عکس هاش همه الکی هست میخوان مردم رو گول بزنن

میپسندم۵ نمیپسندم۳
عکس کاربر محمد
٣ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✗ سلام ممنون ازلطف شماتشکر دست شما درد نکند شرمنده که مزاحم شما میشوم اصلا نمی دانم چرا باز نمی شود لطفا کمکم کنید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر علی رضا
١ مرداد ١٤٠١

بازی مسخره کیفیت خیلی کمه یک ستاره هم زیادشه

میپسندم۱۱ نمیپسندم۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده