استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
The Sandbox: Craft Play Share

The Sandbox: Craft Play Share

شبیه سازی پیکسلی

نسخه۱.۹۹۹۸۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۸/۱۶
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۵۱
حجم۷۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده PIXOWL INC.
‏‏The Sandbox: Craft Play Share نام یک بازی شبیه سازی از استودیوی بازیسازی PIXOWL INC. است. شما می توانید یک جهان، مطابق سلیقه خودتان بسازید. تنها چیزی که در این بازی جالب و سرگرم کننده محدود نیست، تخیل شما می باشد و شما توانایی ساختن و تخریب هر چیزی را دارید. شما می توانید یک جهان، مطابق سلیقه خودتان بسازید. تنها چیزی که در این بازی جالب و سرگرم کننده محدود نیست، تخیل شما می باشد و شما توانایی ساختن و تخریب هر چیزی را دارید. از تصورات خود کمک بگیرید از عناصر آب،خاک،سنگ استفاده کنید،گیاهان خود را رشد دهید،کوه ها را بسازید و سعی کنید به ابزارهای مختلفی برای ساختن عناصر پیچیده تر دست یابید. شما میتوانید با انسان ها، نینجا ها، ربات ها و زامبی ها بازی کنید. آهنگ های دلخواه خود را بسازید.

ویدئو معرفی بازی

‏‏در 1.99981 چه چیزی جدید است؟
‏ به روز رسانی !!!
‏ + 3 کمپین جدید: Brainiac 3 ، Heroes & Relic Hunter
‏ + 30 عنصر جدید: 4 کنترل قهرمانان فوق العاده با دختر هیولا ، شکست ناپذیر ، رکس اسپلود ، دوپلی کیت ، یک جونز ماجراجو با طناب خود و بسیاری از مکانیسم های جدید ، دشمنان و تزئینات - به بررسی و آزمایش آنها بپردازید !!
‏ + بسیاری از رفع اشکالات

نظرات و امتیاز ها

۵۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر شیر زخمی💀💀💀☠
١١ تیر ١٤٠٢

برامن میندازه بیرون

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر پارسا
٢٥ دی ١٤٠١

‏✓ انواع عناصر برای سرگرمی ‏✓ یک عالمه مینی گیم و مپ رایگان ‏✓ دارای بخش گالری که مپ های آپلود شده دار ‏✗ یکسری قوانین فیزیک رو نداره ‏✗ قحطی مانا توش اومده این بازی ، یکی از محبوب ترین بازی های گوکل پلیه ، بنده از وقتی طفلی احمق بودم این بازی رو بازی میکردم و فکر میکردم خیلی دانشمندم که از این حالیم میشه ، در کل یه چند تا مرحله رایگان توشه که میتونید بازی کنید و مانا رایگان به جیب بزنید ولی باید یکم انگلیسی بارتون باشه ، بقیه مراحل پولیه و یه بخشم دارع که خودتون آزادانه میتونید توش سا…

میپسندم۸ نمیپسندم۶
عکس کاربر ★Soper★Gamer★
٢٢ خرداد ١٤٠٢

عمرم طلف شد خیلی اشغاله

میپسندم۰ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده