استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Dragon Champions

Dragon Champions

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵.۹۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۵
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۶
حجم۱۶۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده AppQuantum
‏‏یک ماجراجویی فانتزی از قهرمانان حماسی در Dragon Champions، یک بازی RPG نوبتی با تم فانتزی رایگان در موبایل. گرافیک آشنا، خط داستانی جذاب، نبردهای تاکتیکی، PvP، PvE و چند چیز عالی دیگر که می توانید از آنها لذت ببرید! آیا شما از طرفداران مشتاق MMORPG هستید؟ آیا دلتان برای حال و هوای بازی های رایانه ای قدیمی تنگ شده است؟ قهرمانان اژدها را دانلود کنید، و ما تلاش واقعی جادوی اژدها را به شما نشان خواهیم داد!

ویدئو معرفی بازی

‏در نبرد افسانه ای چند نفره RPG قهرمانان اژدها علیه جنگجویان شیطان و بازتاب های مرموز شرکت کنید. جنگجویان را استخدام کنید و یک جوخه اکشن از قهرمانان خارق العاده را برای نبرد و تعیین سرنوشت جنگ در دنیای کورادور با استفاده از بهترین استراتژی رزمی رهبری کنید. انسان‌ها، اورک‌ها، الف‌ها، پانداها، اجنه، وحش‌ها، کوتوله‌ها، نیمه خوک‌ها یا جنگجویان شیاطین از جمله جنگ‌سالارانی هستند که می‌توان از بین آنها قدرتمندترین تیم را ایجاد کرد! تیم حماسی خود را جمع آوری کرده و ارتقا دهید و دنیای قرون وسطایی کورادور را نجات دهید، قوی ترین قهرمان در آرنا شوید و راز محافظان اژدهای جاودانه را در این تلاش نقش آفرینی بیاموزید.
‏اسطوره داستان را به ما می گوید. از خدایان باستان، توصیف می کند که چگونه یکدیگر را نابود کردند و این جهان را به اژدهاها به عنوان وارثان خود واگذار کردند. اژدهاها سوگند یاد کردند که از نژادهای کورادور در برابر درگیری محافظت کنند و بدین ترتیب محافظ نژادها شدند. قرن ها گذشت و اژدهاها سرانجام در دعواهای فانی دخالت نکردند. اکنون، اورک‌ها و انسان‌ها در حال جنگی بی‌پایان هستند، الف‌ها و گابلین‌ها دشمنان همیشگی هستند، در حالی که پانداها و جانوران در سرزمین‌های دور خود پنهان می‌شوند. این زمانی است که ارتشی از شیاطین به جهان حمله می کنند، ارتشی از خوک های نیمه تا دیوارهای قلعه سنگی کوتوله ها حرکت می کنند و اژدهایان افسانه ای باز می گردند. بخشی از این شبیه ساز RPG افسانه اژدها شوید! بهترین تاکتیک های نظامی خود را برای دفاع از خود و شکست دادن جنگجویان دشمن خود در Arena آماده کنید! آیا روح جنگجوی واقعی دارید؟
‏DRAGON CHAMPIONS - WARRIORS BATTLE RPG:
‏چهار کمپین داستان اکشن جذاب: از داستان به یاد ماندنی قهرمانان اژدها با روحیه فانتزی کلاسیک، مملو از طنز لذت ببرید. ، دعوا، و هزاران ارجاع به فرهنگ پاپ. داستان ولیعهد داریان و ترومگار، اورک خگان، مانند یک فیلم بلاک باستر با کیفیت است که با یک داستان جادویی شخصی شروع می شود و با رویدادهای جنگی در مقیاس جهانی به پایان می رسد. ارتشی از قهرمانان اژدها را آماده نبرد در یک کمپین فوق العاده شبیه سازی اژدها چند نفره ایجاد کنید!
‏PLAYER VS. PLAYER RPG BATTLEs: بهترین تیم قهرمانان را در نبرد خود جمع کنید تا در نبردهای Raid PvP Arena شرکت کنید! نتایج شما در رتبه بندی جهانی در این RPG ماجراجویی رایگان ثبت می شود. تا پیروزی بجنگید!
‏قهرمانان و جنگجویان زیادی که می‌توانید انتخاب کنید: بیش از 70 شخصیت جنگجو از 9 مسابقه قابل بازی و سطوح نادر مختلف به شما در ماجراجویی حمله نهایی می‌پیوندند! همه آنها را بیابید، تجهیزات تهیه کنید و بسازید، و فراموش نکنید که یک دنیا و دوستان برای نجات دارید!
‏شبیه ساز نبرد پویا: تاکتیک های اکشن خود را در این استراتژی RPG نوبتی چند نفره رایگان انجام دهید. با نبردهای پویا، افزایش سرعت زمان، و ویژگی مناسب نبرد خودکار سرباز! در یک جنگ حماسی بدون محدودیت، جنگجویان لژیون خود را با دشمن درگیر کنید!
‏به اصناف ارتش بپیوندید و در حملات شرکت کنید: استراتژیست های دانا و رهبران نظامی Dragon Champions به اصناف می پیوندند، با دیگر بازیکنان انجمن چت می کنند و تلاش های خود را ترکیب می کنند. برای پیروزی در حملات در حملات شرکت کنید و حمله کنید تا با قدرتمندترین جانوران کورادور روبرو شوید و اژدهایان بزرگ را شکست دهید. به هر قیمتی زنده بمانید!
‏برای جنگ آماده شوید: کمپین های حمله را کامل کردید؟ با امواج نیروهای حماسی دشمن در برج مبارزه کنید تا توانایی خود را آزمایش کنید. هر نبرد سخت تر از قبل است، اما برای هر نبردی که در این شبیه ساز چند نفره جادویی انجام می دهید، جوایز سخاوتمندانه ای دریافت می کنید! برای ماجراجویی آماده اید؟
‏‏چیزهای جدید:
‏- سطح جدیدی از تجهیزات تجهیز
‏- فصل جدید کمپین Undead
‏- مشکلات حمله جدید
‏- اصلاحات و بهبودهای کوچک

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Ali Baba
٧ بهمن ١٤٠١

من تقریبا همه بازیهای با سبک turn based رو بازی کردم و این بازی از نظر گیم پلی و امتیاز دهی بهترینه. فقط اگه یخورده گرافیک و فیزیک‌ش ارتقا پیدا کنه عالیه عالی میشه. چند ساله دارم بازی میکنم و انتظار دارم زبان فارسی اضافه بشه

۰ ۰
PASHMAK
٣٠ مرداد ١٤٠١

خوبه

۳ ۱
نوکر علی ❤❤❤❤❤
٣٠ مرداد ١٤٠١

کیری

۴ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده