استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Dragon Robot Truck Transform

Dragon Robot Truck Transform

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۴
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۳۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Warrior Eagle
‏‏آیا آماده کشف چیز جدیدی هستید؟ اگر بله، پس برای بازی یکی از بهترین بازی های اکشن ماجراجویی آماده شوید. ما با افتخار ربات Truck Transformation Simulator را ارائه می کنیم.
‏این بازی پلتفرم-ماجراجویی ترکیبی منحصر به فرد از بازی های تبدیل ماشین روبات آفلاین و بازی های تفنگ تبدیل ربات است. شما یک کامیون سنگین در اختیار دارید که می تواند به یک ربات کامیون غول پیکر در بازی های استراتژی نظامی تبدیل شود. ما بازی تیراندازی TPS را با ماموریت های مختلف کامیون چالش برانگیز بازی های آفلاین تبدیل ماشین برای انتقال دارایی های نظامی فوق سری مختلف به پایگاه ارتش در این بازی ربات تبدیل به شما ارائه می دهیم.
‏این شبیه ساز تیراندازی واقعی نبرد یک تجربه رانندگی هیجان انگیز در شهر New & را ارائه می دهد. بازی‌های به‌روزرسانی‌شده‌ای که به شما احساس بازی‌های تک‌نفره واقعی پلیس ایالات متحده را می‌دهد. اگر دوست دارید در بازی‌های جنگی جدید ارتش ایالات متحده استراتژی کنید و فتح کنید، قطعاً این بازی رایگان تانک برتر را دوست خواهید داشت.
‏Dragon Robot Truck Transform
‏Transform Truck Robot با کامیون ربات پلیس اژدها و بازی ماشین روبات. در این بازی تبدیل ربات شما می توانید در بازی های تیراندازی ماجراجویی در وسایل نقلیه مختلف رانندگی کنید. شما در نقش یک راننده سرباز در بازی های نقش آفرینی بازی خواهید کرد. در بازی های تیراندازی با اسلحه Robot آماده حرکت تریلر نظامی، به عنوان تیرانداز اول شخص، امن در سراسر شهر باشید. این بازی Robot Truck ترکیبی از بازی های استراتژیک و بازی های بقا است.
‏حمل کردن کامیون در بازی های اکشن بدون توقف کار آسانی نیست. نمی تواند در دست همه باشد. بر اساس استعداد خود، شما برای محافظت از محموله های گرانبها در بازی های جنگ جهانی انتخاب شده اید. آن را مانند تیراندازهای قهرمانانه از ربات های دشمن شیطانی ایمن نگه دارید. از این ربات منحصربه‌فرد که مرکز توجه بازی را تغییر می‌دهد لذت ببرید.
‏برای بازی‌های تیراندازی تک‌نفره کماندویی آماده شوید. در این بازی های تبدیل کننده Sniper به شما پیشنهاد می شود، در حالی که بازی ربات کامیون حمل و نقل آفلاین توسط دشمن در بازی جنگ ارتش رهگیری می شوید. در دسته بازی های پریمیوم، شما باید محموله کامیون بازی های آفلاین پلیس آمریکا را در بازی های ماجراجویی به هر قیمتی ذخیره کنید.
‏ماجراجویی منتظر است. برای کشف بازی پیشنهادی آماده باشید. نگران نباشید، شما بهترین پول کامیون را در بازی های محبوب دارید. اگر می خواهید راننده کامیون شوید، این بازی فعالیت اخیر را به اشتراک بگذارید و با دوستانی که به تازگی به روز شده بازی کنید.
‏شما ممکن است دوست داشته باشید رانندگی با کامیون های سنگین حمل و نقل را انتخاب کنید تا شبیه ساز تحویل پرطرفدار را در بازی های روبات انتخاب کنید. وسایل نقلیه خود را در برنامه های محبوبی که می خواهید به عنوان راننده بار کامیون در FPS Games انتخاب کنید. سبک زندگی خود را در چالش های پارک کامیون بهبود دهید.
‏محموله گرانبها را با کامیون ربات خود در شبیه ساز کامیون غول پیکر حمل کنید.
‏ پشت فرمان کامیون خود بنشینید و با برنامه های مشابه اشتباه نگیرید. بهترین بازی ربات کامیون غول پیکر کم فضایی را بازی کنید. این اولین اولویت دوستداران برنامه های انتخابی است.
‏کمربندهای ذهنی خود را برای کنترل ربات کامیون سنگین در این شبیه ساز پیشرفته تبدیل کامیون دنیای رباتیک انقلابی ببندید.
‏ویژگی ها
‏ * کامیون ربات سنگین تمام عیار
‏* تحول آینده نگر
‏* پشتیبان گیری خودکار از قدرت ها
‏* دویدن، تیراندازی و شکستن
‏* بهترین زوایای دوربین
‏* کنترل های بازی دوستدار بازیکن
‏* دسترسی آسان به همه سطوح.
‏* صدای موتور شگفت انگیز

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده