استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Limo Robot Car Game:Robot Game

Limo Robot Car Game:Robot Game

نسخه۱.۶۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۰۷
تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۴۱
حجم۱۰۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Happy Family Studio
‏‏ما در اینجا با بازی های لیموزین پلیس و بازی ماشین ربات های پرواز هستیم تا شما را به تفریح ​​بی پایان در بازی های تبدیل شده ربات با بازی های روبات پلیس تفریح ​​کنیم. آیا از بازی ربات های پرنده پرواز هیجان زده اید؟ اگر بله ، این بازی روبات جدید لیمویی پلیس ایالات متحده را امتحان کنید که تمام جنبه های بازی های تیراندازی روبات را که می خواهید در بازی های جنگ روبات بازی کنید ، پوشش می دهد. بازی ماشین ربات لیموز پلیس جدید را با نام تجاری جدید بدست آورید که در آن نبرد روبات های آینده نگر در شهر مدرن بازی های تبدیل ماشین ربات آغاز می شود. برخلاف سایر بازی های لیمو یا بازی های روبات های اتومبیل ، این نبرد تبدیل ربات های چندگانه شامل تبدیل ماشین ربات پرواز از ماشین لیمویی پلیس ایالات متحده است. این روبات است که جنگ بین روبات های بیگانه در مقابل اتومبیل های لیمو را تغییر می دهد. به جنگ های روبات تبدیل اتومبیل هایی که می توانند بر خلاف سایر بازی های ماشین لیموز ، پرواز کنند ، بپیوندید.

ویدئو معرفی برنامه

‏شما ممکن است بسیاری از بازی های ماشین لیمویی بازی کرده باشید ، اما رانندگی با ماشین لیموز را در بازی های روبات پرواز تجربه نکنید. به همین دلیل این بازی ربات اصلاح منحصر به فرد بازی های پلیس پرواز را ارائه می دهد. Flying Police Limo بازی ربات به شما می دهد اکشن کامل و بسته بندی شده از بازی های تبدیل ربات آینده و بازی های تیراندازی ربات برای بازی در جنگ های روبات این بازی روبات های آینده. بهترین تجربه نبرد روبات ها را در بازی های اتومبیل لیمویی که حاوی تبدیل ماشین ربات به ماشین لیمویی است ، بدست آورید. شما در این نبرد شهر ، مأموریت جنگ ماشین ربات با تنوع شگفت انگیز بازی های تبدیل ربات و بازی جنگ روبات را خواهید یافت انجام مأموریت های هیجان انگیز و غیر قابل مشاهده در بازی های تبدیل کننده ماشین ربات. مبارزه با نیروهای شر با استفاده از قدرتهای فوق العاده گسترده ارائه شده تا دشمنان در این بازی روبات لیموزای آینده با مشکل روبرو شوند.
‏ترکیبی از تبدیل ربات ماشین لیمو در بازی های جنگ روبات باعث افزایش لذت بازی های جنگ روبات ها در بازی های تبدیل چند روبات خواهد شد. این بازی اتومبیل ربات limo limo ، اتومبیل ربات نبرد شامل چندین دزدگیر اتومبیل ربات برای تفریح ​​بی پایان از بازی های ربات پرواز و بازی های تیراندازی ربات است. بخشی از این نبرد مربوط به آینده ربات باشید و ماموریت های بازی های روبات های اتومبیل را برای کشتن روبات های گانگستری انجام دهید. استفاده از سلاح های مخرب شما را به سمت موفقیت در این نبرد روبات بازی بازی تبدیل ربات لیموز پلیس سوق می دهد. شما این فرصت را پیدا خواهید کرد که چالش های هیجان انگیز تبدیل اتومبیل ربات لیمویی در بازی های تبدیل کننده ماشین ربات را بازی کنید. تبدیل ربات اتومبیل به ربات ماشین لیمویی شما را با تحولات باورنکردنی چند ربات خود بر خلاف سایر بازی های رایگان روبات مجذوب خود خواهد کرد.
‏بازی اتومبیل ربات Limo - ویژگی ها:
‏بسیاری از ماموریت به چالش کشیدن.
‏پرواز ربات ماشین لیموز پرواز نبرد.
‏انیمیشن و جلوه های جلوه دار اتومبیل ربات واقع گرایانه تبدیل می کند.
‏تبدیل چند ربات.
‏نیترو بازی رانندگی ماشین لیموز را تحسین کرد.
‏اگر طرفدار بازی های روبات پلیس هستید. فرصتی برای بازی به عنوان قهرمان روبات پلیس در نبرد چند تبدیل بازی های ماشین های روبات و بازی های تبدیل چند روبات را از دست ندهید.
‏‏- گیم پلی برای این بازی ربات بهبود یافته است - برای کاربران اندروید 13 ارتقا یافته است - از مجموعه عظیمی از حالت ها لذت ببرید - به روز رسانی های هیجان انگیز بیشتری به زودی ارائه می شود

نظرات و امتیاز ها

۴۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهدی
١٣ خرداد ١٤٠٢

‏✓ نال ‏✓ باهوش ‏✓ زرنگ ‏✗ خوابالو هیچی

میپسندم۴۸ نمیپسندم۱۳
عکس کاربر ۹۱۳۲۹۰
٢٧ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ بدنیست،ولی‌خوبم‌نیست،یرایوبچه‌های‌۶تا۱۰سالوخوبه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر عالی فقط تیم هاش جابه جا0
٧ اردیبهشت ١٤٠٣

بازی خیلی خوبیه

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده