استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Snow Excavator Simulator Game

Snow Excavator Simulator Game

نسخه۱.۸۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۳۱ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۲۰
حجم۶۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Game Pace
‏‏به Snow Excavator Simulator خوش آمدید: بازی‌های جرثقیل برفی که در آن با بیل مکانیکی سنگین در Snow Road Crane Simulator 3D رانندگی می‌کنید تا به یک راننده شبیه‌ساز بیل مکانیکی واقعی در بازی‌های شبیه‌ساز بیل مکانیکی بازی‌های ساخت و ساز جاده تبدیل شوید. به دلیل فصل زمستان طولانی در جاده ها برف شدیدی وجود دارد و شما به عنوان یک راننده بیل مکانیکی واقعی واقعی به چالش کشیده می شوید تا آن را برای بازی های ساخت و ساز جاده در بازی های بیل مکانیکی برف بردارید. جریان ترافیک به دلیل مسدود شدن جاده ها در Real Snow Excavator Simulator: Snow Crane Games of Road Construction Games به شدت مختل شده است و مردم ساکن در این مناطق از مصائب ناگفته ای رنج می برند و شما باید در این بازی بیل مکانیکی واقعی برف سنگین جاده ها را بسازید و پاکسازی کنید. بازی های جاده سازی در بازی های شهرسازی. با این مشکلات شبیه ساز بیل مکانیکی واقعی برف سنگین: بازی های جرثقیل برفی در ساخت و ساز جاده شهر آشنا شوید و عملیات نجات برف برداری را در این وضعیت بهترین بازی های بیل مکانیکی در این بازی های رانندگی بیل مکانیکی شروع کنید. شما به عنوان یک امدادگر باید مسیرها را با داشتن تجربه خوب رانندگی شبیه ساز در بازی های رانندگی با بیل مکانیکی برفی از تمام این مسیرها پاک کنید.
‏صندلی رانندگی را بگیرید. بازی‌های شبیه‌ساز بیل مکانیکی واقعی و شروع عملیات برف‌روبی Road Cleaner بازی‌های شبیه‌ساز بیل مکانیکی واقعی در بازی‌های بیل مکانیکی واقعی تا به هموطنان خود شانس واقعی سفری بی عیب و نقص در دنیای همیشه در حال تغییر بازی‌های رانندگی بیل مکانیکی را به عنوان یک بازی واقعی بیل مکانیکی برف سنگین بدهید. در محل آشفته بازی های بیل مکانیکی برف سنگین واقعاً سخت کار کنید و مطمئن شوید که تمام دستورالعمل های داده شده در بازی Real Heavy Sand Excavator Driving: Dumper Truck Games of City Road Construction را دنبال می کنید. شما انواع مواد کمکی برای ساخت و ساز جاده در بازی های بیل مکانیکی برفی به عنوان بازی های رانندگی بیل مکانیکی در اختیار دارید که می توانید از آنها برای انجام تمام بازی های تمیز کردن جاده و ساخت و ساز جاده مورد نظر خود به عنوان بازی های بیل مکانیکی استفاده کنید. این Real Heavy Excavator Simulator: Snow Crane Games مهارت های رانندگی شما را در بازی های Snow Simulator بهبود می بخشد. هنگام رانندگی در بازی‌های آفرود مراقب باشید زیرا رانندگی با ماشین‌آلات سنگین در جاده‌های تپه‌ای در Real Heavy Excavator Simulator: Snow Crane Games در این بازی‌های Snow Excavator دشوار است.
‏بدون پاک کردن تمام جاده‌ها از Excavator Driving Simulator ترک نکنید. بازی‌های بازی‌های رانندگی بیل مکانیکی به‌عنوان بازی‌های بولدوزر سنگین واقعی بازی‌های رانندگی آفلاین، زیرا گنجینه سوخت در بازی‌های ساخت و ساز جاده سه بعدی Snow Crane Excavator Simulator شما وجود دارد. به افراد خود در بازی‌های رانندگی خارج از جاده برف‌پال‌آهن شانس واقعی زندگی به عنوان سازنده در ساخت جاده‌ها را مانند بازی‌های رانندگی شبیه‌ساز بیل مکانیکی با پاک‌سازی همه جاده‌های مسدود شده از Real Heavy Excavator Simulator: Snow Crane Games بدهید. این ماموریت نجات بازی‌های Snow Excavator را از جلو رهبری کنید و کل سناریوی Real Heavy Excavator Simulator: Snow Crane Games را با پاکسازی همه جاده‌ها از بازی‌های رانندگی کامیون برف تغییر دهید. شما به عنوان راننده بیل مکانیکی در بازی های جاده سازی به عنوان بازی های ساخت پل در بازی های رانندگی کامیون شبیه ساز بیل برفی. شما در بازی Real Road Construction: Bulldozer Games باید در بازی Real Road Construction Game: Bulldozer Games درایو بولدوزر و سایر ماشین آلات ساخت و ساز جاده را انجام دهید و در این بازی رانندگی بولدوزر راه سازی را شروع کنید.
‏Snow Road Crane ویژگی های شبیه ساز سه بعدی:
‏🏗️ فضای طبیعی بازی های رانندگی کامیون بیل مکانیکی واقعی.
‏🏗️ حالت بازی دوگانه بیل مکانیکی نجات برف شبیه ساز جرثقیل.
‏🏗️ بازی ساده و روان بازی های رانندگی برف روب واقعی.
‏ > .
‏‏بازیکنان عزیز بازی!

‏بازی‌های ساخت جاده برفی هیجان‌انگیزتر و ماجراجویانه‌تر شدند!
‏⭐ شبیه‌ساز عالی و واقعی، کنترل‌های روان بازی سرگرم‌کننده‌ای😉
‏⭐ اندازه کمتر با ویژگی‌های فوق‌العاده 🤖
‏⭐ حل شد مشکلات و اشکالات داخل بازی.🏆
‏⭐رانندگی کامیون کمپرسی، رانندگی کامیون لودر و رانندگی با بیل مکانیکی سنگین به طور همزمان🏗️

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر تبتبن
٧ دی ١٤٠٢

خیلی بازی بدی است حیف نت که بدی این بازی رو نصب کنی یک ستاره ها براش زیاده

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر محسن
٢ شهریور ١٤٠١

بدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبدبد

میپسندم۲۵ نمیپسندم۲۰
عکس کاربر ابوالقاسم صمیمی
١٨ مرداد ١٤٠١

عالی

میپسندم۲۵ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده