استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سرگرمی
Army Bus Robot Car Game 3d

Army Bus Robot Car Game 3d

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۰۶
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۵
حجم۶۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Brave Jackals
‏ARMY ROBOT TRANSFORM BATTLE - بازی JET ROBOT
‏از پیچ و تاب های جدید بازی های روبات ارتش و بازی های تبدیل ربات اتومبیل لذت ببرید که همه هیجان بازی های روبات هوایی و بازی های ربات اتوبوس ارتش را محاصره می کند. بازی های تبدیل کننده روبات های اتوبوس با بازی های روبات اتوبوس ارتش و بازی های روبات هواپیما چرخش جدیدی پیدا کردند. جنگهای تبدیل چند روبات در تبدیل بازی های روبات همیشه سرگرم کننده هستند. این ترکیب شگفت انگیز از بازی روبات های ارتش ، بازی های روبات های اتومبیل و بازی های رانندگی اتوبوس ربات ها چیزی بی نظیر را برای دوستداران بازی های روبات به ارمغان می آورد. جنگ های روبات در شهر به حدی رسیده است که روبات های ارتش برای مقابله با اوضاع وخیم باید مداخله کنند. اتوبوس روبات ارتش که قابل تبدیل به ماشین ربات ارتش و هواپیمای جت ارتش است ، برای روبرو شدن با روبات های شیطانی ، وارد شهر شده است. جنگجویان ربات بیگانه خطرناک و قدرتمند هستند اما اتوبوس روبات ارتش توانایی قدرت تیراندازی ربات و توانایی تبدیل چند ربات را دارد. دگرگونی جنگهای روبات فقط برای شروع بین روبات های شیطانی و اتوبوس روبات های ارتش در بازی های جدید ربات های ارتش و بازی های روبات هوایی است.
‏MULTI ROBOT GAME TRANSFORMATION
‏جنگ هوایی ربات های جت ارتش و ماشین های روبات ارتش پیش بینی می شود که جزو خطرناک ترین جنگ های روبات باشد. در این بازی ربات ماشین و اتوبوس ربات اتوبوس شما می توانید با کنترل کامل روبات های چند تبدیل کننده به مبارزه در نبرد شهر در برابر نیروهای شیطان ربات بپردازید. در مقابل دشمنان ربات خم نشوید ، از قدرت تبدیل کننده چند ربات خود استفاده نکنید و به عنوان ربات جنگنده بازی های جدید روبات ، بازی های روبات جت هوایی ، بازی های روبات اتوبوس ارتش و بازی های اتومبیل ربات تبدیل شوید. اگر به دنبال بازی های اتوبوس ارتش یا بازی های رانندگی در اتومبیل هستید ، باید به فکر تهیه یک بسته انحصاری از بازی های روبات باشید که تمام ویژگی های بازی جنگ روبات و بازی های روبات ارتش را در خود جای می دهد. آخرین بازی های تبدیل کننده روبات و بازی های تیراندازی اتوبوس ارتش را دریافت کنید.
‏بازی ربات های اتوبوس و بازی ربات های اتومبیل ترکیبی عالی از بازی های چند ربات است ، جایی که نبرد تبدیل ربات ها بین ربات های جت پرواز و ربات های جنگجو آغاز می شود. به جنگ های نهایی ربات و نبرد بزرگ جنگ روبات ها بپیوندید تا بازیکن بازی های تیراندازی اتوبوس ارتش و بازی های تیراندازی با ماشین ارتش شوید.
‏AIR ROBOT GAME
‏وارد بازی جنگ روبات های چند تبدیل کننده در بازی های جدید روبات و ارتش شوید. از بازی منحصر به فرد بازی های تحول شگفت زده خواهید شد. حالت های مختلفی از جنگ های روبات با گزینه های مختلف ربات های نبرد برای انتخاب وجود دارد. برای مبارزه با نبرد روبات در زمین و نبرد هوایی با مبارزان جت روبات آموزش دهید. فرصت واقعی بازی بازی های روبات هوایی ، بازی های اتوبوس ارتش و تیراندازی بازی های روبات را در یک بسته کوچک تنها از دست ندهید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Flying Car Added ...
New Highway Racing Tracks Added...
New Bus robot Transformations Added...
More Powers Added...
Game Play Improved...
Minor Bugs Fixed...

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده