استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Portal mod for Minecraft

Portal mod for Minecraft

نسخه۳.۲.۲۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۱۴
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۶
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Tolkumpeet Nutlekopum
‏‏مد پورتال برای Minecraft - کاتالوگ با بهترین حالت های پورتال برای MCPE! شما می توانید به راحتی آنها را با یک کلیک نصب کنید!
‏به پرتال پروژه خوش آمدید، این یک نقشه بزرگ در دسته ماجراجویی و پازل است، هنوز هم یک نقشه در حال تکمیل است. در آینده هنوز هم توسط نویسنده توسعه و به اشتراک گذاشته می شود، او برنامه ای برای ساخت و طراحی هشت سطح بیشتر دارد. در هر یک از چهار سطح این نقشه های MCPE، ماموریت شما یافتن راه حل برای برخی از سؤالات نویسنده است. هر سطح می تواند یک یا چند سوال داشته باشد، اگر سوالی دارید لطفا برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید. لذت ببرید!
‏Emerald Portal Mod یک مد ویژه و جالب است که در مورد پورتال در Minecraft PE است. با استفاده از این مد، یک پورتال جدید خواهید داشت که به شما امکان می دهد وارد دنیای جدیدی شوید. به آن Emerald Portal می گویند. زیرا دنیای زمردی را برای شما به ارمغان می آورد. همه چیز از زمین گرفته تا کوه ها یا درختان زمرد است. شما فقط آن را روی زمین بگذارید و روی آن کلیک کنید تا تمام شود.
‏Color Portal Blocks Mod یک مد رنگارنگ و جالب است. این در مورد بلوک ها در Minecraft PE است. این مد رنگ های مختلف Portal Blocks را به بازی اضافه می کند. آنها بسیار زیبا هستند. و شما می توانید پایین قرار دهید. ویژگی های آن حرکتی است درست مانند پورتال و 3 بسته بافت مختلف (اختیاری) که عالی هستند. و این بلوک ها می توانند با Glowstone و Dye ترکیب شوند تا بلوک های جدیدی داشته باشند. از آن لذت ببرید! می توانید آنها را در موجودی خلاقانه خود بیابید.
‏این مد پورتال جدیدی به بازی اضافه می کند. آن Nether Portal است. این پورتال MCPE با سایر پورتال های معمولی در Minecraft PE متفاوت است. تقریباً به همان روشی که ویژگی اصلی در Minecraft PC کار می کند. برای داشتن آن باید کاردستی کنید. برای ساخت آن به 14 ابسیدین نیاز دارید. ابتدا یک Flint and Steel دریافت می‌کنید و دو بلوک را در مرکز پایین پورتال تایپ می‌کنید. و سپس شما را به دنیای دیگری خواهد برد. برای تغییر مسیر به دنیای زیر که قبلا ایجاد کرده بودید، فقط به صفحه عنوان برگردید و سپس به دنیای پایینی که قبلا ایجاد کرده بودید هدایت می شوید.
‏این مد یک پورتال جدید به بازی اضافه می کند که پورتال طلایی در مقایسه با یک پورتال معمولی دارای ویژگی های متفاوتی است. هنگامی که ساختن پایه پورتال در نزدیکی آن را تمام کردید و روی یکی از بلوک های زیر کلیک کنید، به پایین نگاه کنید، T = block می توانید برای حرکت ضربه بزنید. اگر این اتفاق بیفتد این شانسی است که شما در زیر زمین به دنیا آمده اید، به سادگی خودتان را از آن بیرون بیاورید و به دنیای آزاد اجازه دهید.
‏این مد بسیاری از ویژگی های جدید را در اختیار شما قرار می دهد که در پلتفرم محبوب پازل اول شخص یافت می شود. بازی های پورتال شما آیتم ها و سلاح های جدید زیادی خواهید داشت. مانند تفنگ، برجک، جامپر. همه آنها ویژگی های متفاوتی دارند. به عنوان مثال Guns Portal برای تنظیم پورت، GravityGun که می تواند برای هر دو بلوک استفاده شود و The Wood & Stone PortalGun برای تنظیم پورتال استفاده می شود. دو پورتال را می توان تنظیم کرد و از آن استفاده کرد تا از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل شود.
‏استفاده از آن بسیار آسان است. این مد به شما امکان می دهد دنیای خود را به دنیایی تبدیل کنید که همه آنها الماس هستند . این مد یک آیتم جدید در اختیار شما قرار می دهد که Diamond Portal است. این شما را به فضایی می برد که همه آن الماس هستند. اولین کاری که انجام می دهید این است که پورتال الماس را با استفاده از دستور زیر بسازید: پورتال الماس = 14 بلوک الماس. سپس با یک سنگ چخماق و فولاد روی بلوک های مرکزی در پورتال ضربه بزنید تا فعال شود.
‏سلب مسئولیت: این برنامه به هیچ وجه به Mojang AB وابسته نیست.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حسین
١٢ فروردین ١٤٠٢

‏✓ نداره ‏✗ عکس مود نداره ‏✗ دانلود نمیشه به هیچ دردی نمی خوره

میپسندم۴ نمیپسندم۴
عکس کاربر دختر
٢٧ فروردین ١٤٠٢

✓نمیاره بالا ❌❌❌❌❌❌❌❌

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر DARAB
٢٩ خرداد ١٤٠٢

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده