استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی استراتژی
Tower Craft - Block Building

Tower Craft - Block Building

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۹.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۰۵
تعداد دانلود۲۹ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۵۶
حجم۵۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده OOO VALNAT
بازی ماینکرفت یکی از بزرگترین بازی های تاریخ بشر محسوب میشود، این عنوان سالها است که در پلتفرم های مختلف پیشتازی میکند و به عنوان پرفروش ترین بازی مایکروسافت هم شناخته میشود، توسعه دهندگان دیگر هم سعی کرده اند با الهام از این سبک و استفاده از عناصر سندباکس بازی های مختلفی را توسعه دهند و استودیو Casual azur Games این بار به سراغ یک بازی اندروید با همین حال و هوا رفته که تجربه آن احساس متفاوتی را به شما میدهد.

گیمپلی

‏‏آیا از انجام بازی‌های مبتنی بر ساخت و ساز لذت می‌برید؟ همه چیز را مدیریت کرده و توسعه دهید! از ساختن ساختمان‌های کوچک شروع کنید تا بتوانید در نهایت بزرگ‌ترین آسمان‌خراش‌های دنیا را بر روی زمین و در فضا بر روی کره مریخ بسازید !! این همان ایده جذابی است که در این بازی باید آن را پیاده سازی کنید و به یک معمار بزرگ تبدیل شوید، با اینکه بازی داستان و روایت عجیبی ندارد اما سعی میکند المان های ساخت و ساز را به پر رنگ ترین شکل ممکن پیش چشمان شما ظاهر کند.

‏ ویژگی‌های بازی تاور کرفت (tower craft)

‏ خودتان تصمیم بگیرید که چه چیزهایی را برای برج کوچک خود می‌خرید؛ بگیرید چه مصالحی را در ساخت و ساز خود استفاده می‌کنید؛ چه ارتقایی برای آسمان‌خراش‌تان صورت دهید و سرمایه‌گذاری خود به منظور بهبود ساخت و ساز را مدیریت و رهبری کنید.

ساختمان مورد علاقه خود را بسازید

‏ و این شما هستید که باید تصمیم بگیرید برج شما چگونه خواهد بود! هر طبقه از آسمان خراش شما می تواند طراحی خاص خود را داشته باشد! از یک برج کوچک شروع کنید و آسمان خراشی بی‌نظیر ، باورنکردنی و خارق‌العاده بسازید!
‏ بهترین برج‌ها را بسازید و بیشتری درآمد را از آن خود کنید.
‏ به مرور که پیشرفت کنید سرعت و کیفیت کار شما بهتر می‌شود و امتیازات بیشتری به دست می‌آورید.
‏ این بازی یک نمونه متفاوت از بازی‌های مشابه بوده و گیم‌پلی جذاب آن در کنار گرافیک بالا لذتی بی حد و حصر از ساخت و ساز را نصیب شما خواهد کرد. پس تعلل نکنید و همین حالا آن را نصب کرده و بازی کنید. سناریو بازی بی شباهت به Block Craft 3D نبوده و تقریبا در بعضی از قسمت ها گیمپلی مشابهی دارد اما نحوه ساخت و ساز ها و ترکیب شدن عناصر با یکدیگر باعث تمایز این اثر شده است.
 
- Minor bug fixes

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده