استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
City Construction: Snow Games

City Construction: Snow Games

نسخه۱.۳۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۰۱
تعداد دانلود۴۱ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۳۷
حجم۴۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Iconic Gamez
‏‏بازی های بیل مکانیکی برفی هدیه ای برای بازی های رانندگی جرثقیل. بهترین تجربه بازی در شبیه ساز بیل مکانیکی برفی 2021 و همچنین بازی ساخت و ساز بیل مکانیکی که در آن بازی سنگین بیل مکانیکی برفی خارج از جاده و بازی ساخت و ساز سربالایی را تجربه خواهید کرد. این بازی های ساخت و ساز به عنوان بازی بیل مکانیکی ساخت و ساز بهترین تجربه بازی های شبیه سازی را به ارمغان می آورد. در حالت شبیه ساز بیل مکانیکی با استفاده از مهارت بازی های جرثقیل برفی، بارش برف را حذف کنید، ماموریت جرثقیل شما پاک کردن برف و ساخت پل به عنوان بازی ساخت پل با استفاده از تکنیک های بازی های جاده ساز توسعه یافته در بازی های کامیون است. این بازی های بیل مکانیکی برفی و بازی های شبیه ساز ساخت و ساز پر از بازی بیل مکانیکی و مهارت بازی شبیه ساز بیل مکانیکی است. در حالت‌های مختلف بازی‌های ساخت‌وساز با ارائه محیط و کنترل‌کننده واقعی، می‌توانید با رانندگان کامیون کمپرسی متحد شوید تا کار خود را برای باز کردن حالت بازی‌های تراکتور که در آن رانندگی کامیون بسیار آسان و سرگرم‌کننده است، تکمیل کنید. این بازی شبیه ساز بیل مکانیکی یکی از بازی های رایگان 2021 برای رانندگی با جرثقیل سنگین بازی ساخت و ساز بیل مکانیکی است که مهارت های بازی های رانندگی شما را افزایش می دهد. رانندگی آفرود با بازی‌های ماشین‌آلات سنگین در حالت متفاوتی است تا ماجراجویی هیجان‌انگیز را در بازی‌های شبیه‌ساز شروع کنید.
‏می‌خواهید یک بازیکن واقعی بازی‌های راننده شبیه‌ساز بیل مکانیکی شوید؟ اکنون به عنوان بازی راننده جرثقیل ماشین بیل مکانیکی برفی خارج از جاده بپیوندید و وظیفه خود را در این بازی های کامیون انجام دهید و مهارت بازی های رانندگی کامیون خود را نشان دهید. از بازی های جرثقیل برفی با مهارت بازی بیل مکانیکی برای پاکسازی جاده ها و بریدن سنگ های عظیم با جرثقیل ها استفاده کنید و مواد ساختمانی را روی کامیون کمپرسی بارگیری کنید و کامیون را به عنوان بازی رانندگی کامیون رایگان برانید. در Snow Truck Simulator 2021 شما ده ها ماموریت برای بازی ساخت بیل مکانیکی سنگین در دسترس دارید که به عنوان بازی های شبیه ساز بیل مکانیکی سنگین برای برش، بارگیری، ساخت پل بازی خواهید کرد. شما در بازی های بیل مکانیکی رانندگی خواهید کرد و سرگرم کننده بازی شبیه ساز ساخت و ساز واقعی را تجربه خواهید کرد. با رانندگی برف سنگین بازی جرثقیل بیل مکانیکی برای ساخت ساختمان های صنعتی خارج از جاده، مهارت رانندگی بیل مکانیکی شما نیز افزایش می یابد. در این شبیه ساز ساخت و ساز برفی خارج از جاده 2021. اگر می خواهید راننده لیفتراک و راننده تریلر شوید، شبیه ساز رانندگی کامیون کمپرسی پارکینگ ما 2021 را تجربه کنید.
‏در رانندگی بولدوزر و سایر بازی های جاده سازی در بازی ساخت و ساز جاده جدید: بازی های بولدوزر 2021 برای شروع ساخت جاده در این بازی های رانندگی بولدوزر در دسترس است. جاده ای با طراحی خوب بسازید تا بتواند زمین لغزش را در بازی های جاده سازی و در بازی های رانندگی کامیون بولدوزر بشکند.
‏محیط واقعی بازی های رانندگی کامیون برف دم با بازی های شبیه ساز ساخت و ساز شگفت انگیز 2021 و نشان دادن مهارت های خود در کامیون بازی‌های رانندگی 2021.
‏ویژگی‌ها:
‏• مهارت بازی جاده‌ساز واقعی برای بهترین بازی‌های بیل مکانیکی بازی‌های برتر ۲۰۲۱.
‏• بازی‌های حفاری برف با ماشین‌هایی مانند حفار، بازی کامیون کمپرسی و بازی جرثقیل بیل مکانیکی.
‏• در حین بازی به عنوان بیل مکانیکی جرثقیل جاده ای، بازی را به عنوان بازی سازنده جاده ذخیره کنید.
‏• شبیه ساز جرثقیل بیل مکانیکی سنگین 2021 دارای کنترل بازی های رانندگی با کامیون های واقعی صاف است.
‏• بازی های شبیه ساز جرثقیل برفی و جرثقیل به راحتی با بیل مکانیکی جرثقیل قابل کنترل هستند. مهارت.
‏• حالت آب و هوای واقعی، روز آفتابی یا باران.
‏ حالت بازی دوگانه بیل مکانیکی نجات برفی حالت شبیه ساز جرثقیل و حالت جرثقیل برفی
‏• با زاویه دوربین در بازی های رانندگی، فضای داخلی دقیقی نشان داده می شود.
‏ >• بازی های پارکینگ تریلر با تفاوت بسیار آسان تر است زوایای دوربین را اجاره کنید.
‏• برای جلوگیری از پیشرفت در بازی های بیل مکانیکی، یک گزینه به عقب معرفی شده است.
‏‏• سطوح شگفت انگیز جدید اضافه شد.
‏• فیزیک واقعی برای شبیه ساز ساخت و ساز شهر.
‏• محیط های مختلف
‏• گرافیک HD
‏• بازی در هر کجا:

نظرات و امتیاز ها

۳۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهدی
٣١ تیر ١٤٠٢

‏✓ هیچ ‏✗ خیلی به عکس های اون توجو نکنید

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر ابتدا
٣١ تیر ١٤٠٢

این بازی چیه بهتون پیشنهاد میدم نصب نکنید

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر آرام
١١ مرداد ١٤٠٢

خیلی بازی هیجانی است من عشقشم

میپسندم۴ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده