استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Real Football Soccer Strike 3D

Real Football Soccer Strike 3D

نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۶
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۷
حجم۲۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده VTD Gamers
‏‏اعتصاب سه بعدی فوتبال واقعی همه چیز در مورد ضربه زدن به توپ فوتبال به سمت دروازه و قهرمانی با امتیاز بالا است. در این بازی ورزشی آسان برای بازی، فوتبال را مانند هرگز تجربه کنید، از یک تجربه گیم پلی معمولی لذت ببرید. برای انجام بازی شگفت انگیز فوتبال آماده شوید و در یک بازی توپ آزاد با ضربه آزاد، یک قهرمان واقعی فوتبال باشید. به عنوان یک ستاره فوتبال موبایل، از فیزیک ضربه واقعی و تجربه فوتبال افسانه ای لذت ببرید. این شانس شماست که بهترین بازیکن مهاجم فوتبال باشید در حالی که این بازی ضربه آزاد فوتبال سه بعدی را انجام می دهید. با استفاده از بازیکن قهرمان فوتبال خود ضربه بزنید، ضربه بزنید و گل بزنید. از پاها و قدرت مهاجم خود برای گلزنی استفاده کنید. به بهترین بازیکنان فوتبال لیگ رویایی ضربه سختی بزنید. به لیگ های برتر بپیوندید و بخشی از لیگ های قهرمان فوتبال باشید. برنده بهترین مسابقات فوتبال و مسابقات قهرمانی فوتبال شوید تا به بهترین قهرمان فوتبال و مهاجم واقعی فوتبال تبدیل شوید. بهترین بازی فوتبال بدون افسانه را مانند یک قهرمان ورزشی واقعی بازی کنید یا به عنوان یک بازیکن افسانه ای واقعی در این بهترین بازی قهرمانی فوتبال بازی کنید. منتظر سوت داور برای شروع بازی باشید.
‏ترکیب بهترین بازیکنان قهرمان فوتبال در یازده تیم و رها کردن آنها به این استادیوم فوتبال. استراتژی برنامه ریزی کنید و مهارت های خود را تقویت کنید تا در یک لیگ رویایی واقعی یک بازی فوتبال رایگان، بازیکن مهاجم نهایی را شارژ کنید. مهارت های بازیکن قهرمان فوتبال خود را آزاد کنید. برای بهترین گیم پلی ستاره های فوتبال به باشگاه قهرمانی لیگ فوتبال بپیوندید. به عنوان بازیکن بهترین تیم فوتبال سال، قهرمانی لیگ رویایی را با ضربات پنالتی به دست آورید. به عنوان بهترین بازیکن فوتبال در این بازی گروهی به این فوتبال ضربه بزنید تا به گل برسید. در این بازی فوتبال واقعی تیم قهرمان فوتبال رویایی خود را بسازید. تیم فوتبال نهایی خود را از جلو رهبری کنید. بازیکنان را در موقعیت های تهاجمی مدیریت کنید. لحظات پرتنش را در این بازی رایگان واقعی لیگ فوتبال احساس کنید. این لحظه نهایی بازی برای یک بازیکن فوتبال است. دروازه بان آماده است تا ضربه پنالتی رایگان فوتبال شما را بزند. برای طفره رفتن و پس از گل زدن محکم ضربه بزنید تا قهرمان قهرمان واقعی فوتبال شوید. شما می توانید به عنوان یک بازیکن قهرمان فوتبال یا حالت دروازه بان بازی کنید.
‏از آنجایی که یک بازیکن فوق ستاره اعتصابی فوتبال هستید، ضربات پنالتی ضربه ای را به عنوان یک قهرمان واقعی فوتبال بازی کنید. برای برنده شدن در بازی های رایگان فوتبال، بخشی از لیگ های برتر فوتبال و باشگاه های جهان باشید. یک فوتبالیست واقعی را تنها با یک انگشت لمس کنید. تلنگر بزنید و تیراندازی کنید تا برای لیگ خود در برابر بازیکنان و حریفان اسطوره برتر امتیاز کسب کنید. تاثیرگذارترین ضربات ضربه و پنالتی را انجام دهید. با گیم پلی ساده و سریع، بازی Football Strike آسان است و سرگرمی رقابتی بی پایان فوتبال را ارائه می دهد!
‏ویژگی های Real Football Soccer Strike 3D:
‏مسابقه، امتیاز و برنده شدن با ضربات ضربه تلنگر.
‏به عنوان یک بازیکن فوتبال تمرین کنید.
‏گل های بازیکن حریف را ذخیره کنید.
‏حالت های ضربه مختلف را بازی کنید.
‏برای کسب امتیاز به شدت ضربه بزنید.
‏بازی فوتبال رایگان آسان و سرگرم کننده است. بازی

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر حسین قشمیان
١٣ فروردین ١٤٠١

خیلیییییییییییییی دلم می خواد همه‌‌‌این بازی را نصب کنید

میپسندم۲۰ نمیپسندم۱۹
عکس کاربر aaaa
٢٨ اسفند ١٣٩٩

یک ستاره هم زیادش هست

میپسندم۲۴ نمیپسندم۲۷
عکس کاربر اژدهای کوماندو
١٦ آذر ١٣٩٨

فوق العاده

میپسندم۳۷ نمیپسندم۲۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده