استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Bike Racing Games: Moto Stunt

Bike Racing Games: Moto Stunt

نسخه۱.۰.۱۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۴
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۱
حجم۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده RedBeri Apps
‏‏Bike Race 2022، سال نو با اشتیاق جدید به بازی های مسابقه موتور سیکلت. اگر عاشق بازی‌های موتورسواری هستید یا عاشق بازی‌های مسابقه‌ای دوچرخه‌سواری هستید، دوست دارید این آخرین بازی مسابقه دوچرخه‌سواری 2022 را بازی کنید. شبیه‌سازی مسابقه و یک بازی مسابقه دوچرخه‌سواری منحصر به فرد برای همه موتورسواران به صورت رایگان.
‏اگر می‌خواهید بازی کنید. تمایل به انجام بازی های مسابقه موتور سیکلت یا بازی های شیرین کاری با دوچرخه پس باید مسابقه موتور سیکلت 2022 را امتحان کنید زیرا انجام این بازی اکشن مسابقه ای منحصر به فرد و مبتنی بر فیزیک به شما احساس یک مسابقه دوچرخه سواری سنگین واقعی را می دهد. دوچرخه خود را انتخاب کنید، موتور را روشن کنید و از مسابقه دوچرخه سواری، بازی های شیرین کاری دوچرخه به صورت رایگان لذت ببرید. در طول بدلکاری مسابقه دوچرخه سواری در بزرگراه، با موانع مختلفی روبرو خواهید شد. از آن موانع عبور کنید و به بازی شهر دوچرخه سواری در نقطه ی اکستریم بپردازید. دوستان خود را با نشان دادن بالاترین امتیاز در این ماجراجویی مسابقه سرعت، بازی های شیرین کاری دوچرخه 2022 به چالش بکشید.
‏در بازی های مسابقه دوچرخه سواری، هیجان واقعی مسابقه دوچرخه سواری را تجربه کنید. Motorbike Racing 2022 یک بازی مسابقه ای دوچرخه سواری هیجان انگیز، اکشن و شیرین کاری است. با دوچرخه‌های خاکی ورزشی خود در بزرگراه‌های خیره‌کننده و سطوح زیبا حرکت کنید. دوچرخه سنگین کوهستانی خود را در مسیرهای منحنی در بزرگراه های باورنکردنی سوار شوید، اما مراقب باشید، زیرا اگر زمین را رها کنید، بازی شما تمام می شود.
‏Motorbike Racing 3D یک بازی شهری شبیه سازی و شیرین کاری با دوچرخه سواری با فیزیک مسابقه دوچرخه سواری است. مهارت های دوچرخه سواری خود را در این بازی های رایگان مسابقه موتور سیکلت به چالش بکشید. یک بازی دوچرخه سواری واقعی رایگان با فیزیک واقع گرایانه، پر از شبیه سازی و هیجان. هیجان مسابقه و شبیه سازی را در این بازی هیجان انگیز مسابقه دوچرخه سواری سه بعدی احساس کنید. دوچرخه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و از اکشن مسابقه موتوری لذت ببرید.
‏دوچرخه سوار شهری سریعی باشید که می خواهید در زندگی واقعی خود باشید. دوچرخه یا موتورسیکلت سنگین خود را که می خواهید سوار شوید انتخاب کنید و سپس مهارت های شیرین کاری را که به دست آورده اید نشان دهید. بازی های مسابقه دوچرخه سواری کوهستان بسیار سخت است، این بازی موتور سیکلت را به صورت رایگان امتحان کنید و از بازی شیرین کاری دوچرخه لذت ببرید. از مهارت های خود در مسابقات موتوری استفاده کنید و از سواری در شهر و مسابقه بزرگراه لذت ببرید.
‏دوچرخه خود را با احتیاط برانید و از وسایل نقلیه ترافیکی خودداری کنید. رانندگی سریع و ایمن در جاده؛ از کامیون های باری، تراکتور، ترافیک سنگین و ماشین های مسابقه ای و غیره اجتناب کنید.
‏بازی های مسابقه موتور سیکلت یک بازی مسابقه دوچرخه سواری سریع است. شما هرگز در زندگی واقعی جرات اینقدر سریع ندارید.
‏ مسابقه موتور سیکلت 2022 ما را امتحان کنید و نظرات خوب خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سالارپرچمی
٢٥ اسفند ١٤٠١

بسیارخوب

میپسندم۰ نمیپسندم۳
عکس کاربر میری
٧ مهر ١٤٠٠

خیلی بده

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر افشین آبسالان
١٩ بهمن ١٣٩٩

‌چرت پرت ترین بازی دنیا ست چیچی بازییه

میپسندم۶ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده