استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سرگرمی
Adventures Story 2

Adventures Story 2

نصب در حال دریافت
نسخه۴۴.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۱
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۶
حجم۳۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Rendered Ideas
‏‏هرکسی یک ضعفی دارد، اما 'چینگو' ما دوتا ضعف بزرگ دارد، خواب و آبنبات ها! پس چه اتفاقی می افتد وقتی که او رویای آبنبات ها را ببیند.
‏ از یک جزیره بزرگ و سرسبز دزدان دریایی و سرزمین آبنبات ها به دنیای ماجراجویی وارد شوید. چینگو آماده است را تا به روی آبنبات های رنگارنگ و جذاب سر بزند. همه می گویند که رویاها به حقیقت تبدیل می شوند، ماهم همین تلاش را می کنیم.

ویدئو معرفی برنامه

‏ ویژگی ها:
‏ ترکیبی از چندین تفریح هیجان انگیز و اکتشافات بزرگ
‏ شکست دادن چندین قول و موانع
‏ گرافیک و تصاویری زیبا برای پرداختن به یک ماجراجویی رویایی
‏ کنترل راحت
‏ انیمیشن جذاب و سرگرم کننده
‏ در بازی Adventures Story 2 و به همراه چینگو ما ماجراجویی شیرین را شروع کنید. این یک پلت فرم زیبا و جذاب در بازی های اندروید است. در این بازی مراحل و چالش های سرگرم کننده زیادی وجود دارد و باید برای زنده ماندن بجنگید. یک حالت ویژه وجود دارد که باید با غول ها رئیس ها مبارزه کنید تا جایزه بگیرید و به سطح بعدی بروید. سرگرمی در این بازی پایان ناپذیر است.
‏ مهارت خود را افزایش دهید و تبدیل به یک قهرمان شوید. آب نبات را جمع کرده و برای به دست آوردن قدرت بیشتر از انها استفاده کنید. در راه ماموریت خود با دشمنان زیادی روبرو خواهید شد، برای یک ماجراجویی بزرگ آماده شوید.
‏ Adventures Story 2 یک بازی سرگرم کننده با گیم پلی آسان است که بسیار زیبا طراحی شده، اگر عاشق بازی های ماجراجویانه و رنگارنگ هستید پس حتما Adventures Story 2 را دوست خواهید داشت! این بازی کاملا رایگان را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Bug fixes

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده