استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Offroad Jeep Games 4x4 Truck

Offroad Jeep Games 4x4 Truck

نسخه۳.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۱.۸
تعداد نظرات۵
حجم۲۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Gaming League
‏‏اگر عاشق بازی‌های رانندگی کامیون‌های باری خارج از جاده هستید و از انجام بازی‌های مشابه پارکینگ خارج از جاده که هیچ چیز جدید یا محیطی شگفت‌انگیز و عالی ندارند خسته شده‌اید، ما از شما استقبال می‌کنیم < b> Top Off Road Simulator: Ultimate Offroad Simulator که ما آنقدر خوب طراحی کرده ایم که مطمئناً پس از انجام بازی های بسیار زیاد رانندگی کامیون را دوست خواهید داشت و به شما اطمینان می دهیم که این Top Off Road Simulator: Ultimate Offroad Simulator است. یکی از بهترین بازی های سال 2021 در دسته بازی های آفرود و بازی های پارکینگ کامیون. در Top Offroad Simulator: Ultimate Offroad Simulator و در بازی های کامیون برای شگفت انگیزترین و واقعی ترین تجربه بازی های پارکینگ کامیون باری آفرود آماده شوید. در Top Offroad Simulator: Hill Climbing Adventure شما محیط مناطق تپه ای را کاوش خواهید کرد و با آن باید مهارت های رانندگی کامیون خود را در آزمون جهانی نیز نشان دهید. در پارکینگ کامیون و در بازی های خارج از جاده. در این بازی‌های رانندگی خارج از جاده و در بازی‌های شبیه‌ساز کامیون، باید کنترل کامیون هیولا خود را به دست بگیرید و پس از آن باید در بازی‌های شبیه‌ساز کامیون، چیزهای زیادی را در کامیون باری خود از مکانی به مکان دیگر منتقل کنید. پس منتظر چه چیزی هستید، بنشینید و کامیون خود را برانید و شروع به تکمیل ماموریت های خود در بازی های آفرود کنید. در حین بازی این Top Offroad Simulator: New 4X4 SUV Hill Climbing مراقب باشید زیرا آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. این شبیه‌ساز برتر آفرود: بازی‌های رانندگی جیپ 2021 پیچ‌های خطرناکی دارد که شما را در معرض خطر قرار می‌دهد، بنابراین در هنگام رانندگی مراقب باشید.
‏در این بازی نه تنها رانندگی کامیون انجام می‌دهید، بلکه فرصت رانندگی نیز خواهید داشت. جیپ 4x4 در خارج از جاده در Top Offroad Simulator: Ultimate Offroad Simulator و در بازی‌های اتومبیل رانی آفرود. شبیه ساز برتر آفرود: چالش های رانندگی جدید 4X4 SUV Hill Climbing به تازگی آغاز شده است! با جدید آفرود 4X4 Jeep: Hill Climbing Adventure 2021 بازی جدید آفرود 4X4 دوباره به بازی های اتومبیلرانی خارج از جاده بازگشته ایم تا بیشترین را به شما بدهیم. -بازی‌های اتومبیل رانی جاده‌ای 2020 تجربه با وسایل نقلیه آفرود زیادی مانند کامیون 4x4، جیپ آفرود 4x4، SUV خارج از جاده و بسیاری موارد دیگر در بازی‌های جیپ 4x4 تا بتوانید یکی از بهترین‌ها را تجربه کنید. font color='green'> شبیه‌ساز برتر آفرود: بازی‌های رانندگی جیپ 2021 در بازی‌های مسابقه‌ای جیپ و بازی‌های آفرود. در این Top Offroad Simulator: Hill Climbing: Jeep Driving Games 2021 شما باید با قدرت کامل با حریف مسابقه دهید و باید آنها را شکست دهید. که می توانید به دنیا نشان دهید که بهترین راننده جیپ 4x4 در بازی های رانندگی جیپ هستید. مراقب باشید و مراقب موانعی باشید که در این بازی‌های پارکینگ جیپ بر سر راه شما قرار می‌گیرند.
‏ شبیه‌ساز جدید جاده‌ای تاپ آف: ویژگی‌های شبیه‌ساز آفرود نهایی :
‏ گیم پلی
‏🏁محیط های سه بعدی واقع گرایانه
‏🏁بازی رایگان اکنون دانلود کنید!
‏خب، منتظر چه هستید؟ اکنون این بازی را نصب کنید و شروع به بازی کنید تا مهارت های رانندگی با کامیون و رانندگی suv خود را به دنیا نشان دهید و به آنها نشان دهید که در این Top Offroad Simulator: Ultimate Offroad Simulator چه توانایی هایی دارید.
‏‏مشکل برطرف شد

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر عالی
١٩ تیر ١٤٠٢

افتضاح افتضاح بود

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر کلیا
١١ خرداد ١٤٠٢

خیلی خیلی بد🤬🤬🤬🤬🤬

میپسندم۷ نمیپسندم۵
عکس کاربر karvanqadri
١٦ اردیبهشت ١٤٠٠

بدبدبدبد

میپسندم۱۸ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده