استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
ToonHub - Cartoon Photo Editor

ToonHub - Cartoon Photo Editor

نسخه۳.۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۰
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۳۰
حجم۷۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده risingcabbage
‏‏با هوش مصنوعی آموزش دیده ما خود را کارتونی کنید! تنها با یک ضربه، می توانید از جلوه های کارتونی متعدد، به عنوان مثال، فیلتر کارتونی سه بعدی، فیلتر پیری و جنسیت و غیره، چیدمان های مختلف و پس زمینه های مختلف برای سلفی کارتونی خود لذت ببرید. ToonHub بسیاری از الگوهای آماده برای استفاده را ارائه می دهد تا کارهای هنری شیک تون مانند یک هنرپرور را بسازید.
‏- با هوش مصنوعی خود را کارتون کنید
‏ToonHub یک برنامه ویرایشگر چهره کارتونی و برنامه سازنده آواتار فوق العاده است زیرا ما داریم فیلترهای کارتونی هنری دقیق و درجه یک و جلوه های فوق العاده. در این اپلیکیشن تون، می‌توانید فیلترهای کارتونی را روی عکس خود اعمال کنید و می‌توانید چهره کارتونی جذاب خود را بدون عملیات پیچیده به دست آورید. بنابراین، اگر می خواهید با افکت تعویض جنسیت و افکت چهره قدیمی خود را تون کنید یا لذت ببرید، می توانید به ما اعتماد کنید تا با دوربین فیلتر کارتونی تصاویر را به کارتونی تبدیل کنیم. وقت آن است که از ویرایشگر عکس کارتونی برای کشف روح پیکسل و لذت بردن از شکل‌گیری چهره برای تبدیل عکس به کارتون استفاده کنید.
‏- سبک‌ها و طرح‌بندی‌های مختلف چهره کارتونی
‏در این برنامه کارتونی، فیلترهای کارتونی را آماده کرده‌ایم. تا بتوانید عکس های خود را به نقاشی کارتونی تبدیل کنید. برای تبدیل عکس به کارتونی، از فیلتر مانگا گرفته تا فیلتر کاریکاتور و سبک کمیک، می‌توانید از بسیاری از فیلترهای فوری لذت ببرید. علاوه بر این، ما همیشه به دنبال ایجاد فیلتر انیمه جدید برای این برنامه تون هستیم. هر سبک شبکه کارتونی نشان دهنده تحقق فانتزی کارتونی است. با استفاده از شخصیت کارتونی و سازنده کمیک ما برای تبدیل عکس به کارتونی و voila، خود کاملاً متفاوتی را از طریق سازنده انیمیشن دوبعدی و سه بعدی، فیلتر کودک و فیلتر میم ما کشف خواهید کرد. از این برنامه رایگان فیلتر pixar دیزنی لذت ببرید و عکس سه بعدی دیزنی سفارشی خود را ایجاد کنید. ما یک سبک کارتونی سه بعدی داریم که می توانید در اسنپ چت پست کنید. به‌عنوان یک ویرایشگر عکس کارتونی، ما شما را قادر می‌سازیم تا با استفاده از خود، چهره‌سازی، کاریکاتورسازی و هنر کارتونی خود را بسازید. و شما می توانید خود را از طریق ماشین زمان پیر کنید. با فیلترهای تعویض چهره در این برنامه چهره کارتونی، می توانید چهره به کارتونی را تونیک کنید و همچنین از انواع فیلترهای چهره خنده دار لذت ببرید. بنابراین، اگر می‌خواهید من را با سبک‌های مختلف تون آرت و شخصیت‌های انیمه آشنا کنید، می‌توانید برنامه به‌روزرسانی ما را دنبال کنید. از این برنامه سازنده کاریکاتور برای کارتونی کردن خود و ساختن کاریکاتور از تصاویر استفاده کنید. ویرایشگر عکس انیمه برای ایجاد هنر عکس به سطح کاملاً جدیدی. قطعا ما فیلتر چهره دیزنی را داریم، بنابراین تصور کنید اگر بتوانید شخصیت مورد علاقه خود در دیزنی یا پیکسار شوید، چه احساسی خواهید داشت.
‏- Cartoon Maker & Cartoon Photo Editor
‏ToonHub به عنوان یک دوربین فیلتر کارتونی عکس رایگان، قالب‌های چهره‌آمیز متعددی را برای سلفی‌های کارتونی و پرتره‌های دنیای واقعی، مانند افکت فیلترهای هنری مانگا، ارائه می‌کند. . فقط یک عکس را از آزمایشگاه عکس خود انتخاب کنید تا فوراً آن را ویرایش و کاریکاتور کنید. از برنامه کارتونی ما برای پیوستن به چالش کارتون من استفاده کنید. برنامه چهره تون کارتونی ما یک ویرایشگر عکس و فیلم کارتونی عالی برای ایجاد تصاویر متحرک و متحرک کردن عکس با فیلم ساز کارتون شیک و خلاق است. با این الگوها، کار هنری خود را تقویت کنید. به‌عنوان دوربین لحظه‌ای، می‌توانید با یک ضربه، خود را برای گرفتن سلفی‌های فوق‌العاده مشخص کنید. یک کاریکاتور فوق العاده با سرهای بزرگ برای چالش با سر بزرگ کارتونی یا ترندهای ایموجی در شبکه های اجتماعی با فیلترهای مختلف کمیک و تون من تهیه کنید. فراموش نکنید که با الگوهای عکس های کارتونی متحرک ما، خود را متحرک کنید.
‏- FaceBreeder & Art Breeder
‏دو چهره را با هم ترکیب کنید تا آزادانه بدون محدودیت رشد کنید، همکاری کنید و کاوش کنید! چهره ای بر اساس این سبک هوش مصنوعی و پرورش دهنده هنر بسازید تا تخیل خود را گسترش دهید. و حتی می توانید عکس های کارتونی به سبک تون من بسازید.
‏ما به روز رسانی برنامه تصویر کارتونی ToonHub ادامه می دهیم تا تنها ویرایشگر عکس کارتونی شما باشد. با خیال راحت از جلوه های کارتونی و همچنین طراحی با مداد دستی و طراحی عکس برای تنظیم چهره خود استفاده کنید. لطفاً از شکوفایی خلاقیت هنرپرور خود لذت ببرید.
‏اگر برای هر سؤالی به کمک ما نیاز دارید، لطفاً به ما ایمیلی به آدرس risingcabbage@163.com ارسال کنید. در اولین فرصت با شما تماس می گیریم.
-Bug fixes and performance improvements.

نظرات و امتیاز ها

۳۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر LISA
١ مرداد ١٤٠٢

‏✓ چهره رو زود تشخیص میده و انیمه ای میکنه ‏✓ از بقیه ی برنامه ها بهتره ‏✗ همه ی فیلتر هاش بسته هستن جز یکی دوتا ‏✗ Upgrade to Pro اگه نبود بهتر بود ‏✗ فیلتر هاش قفله عالیه عالیتر میشه اگه به نکات توجه کنه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر S1388883
٩ خرداد ١٤٠٢

فیلتر هاش باز نمیکنه

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر حاجّئ چَم خُمارَمّ...
٢٨ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ فیلتر ها اجرا نمیشه ‏✗ 👆👆

میپسندم۱ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده