استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Kingdom Clash - Strategy Game

Kingdom Clash - Strategy Game

نسخه۱.۴.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۸
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۷۸
حجم۷۴۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Elyland
‏‏آیا آماده پیوستن به نبردهای حماسی برای مبارزه برای آزادی پادشاهی خود هستید؟ سفری به قلمروی قرون وسطایی را آغاز کنید که در جنگ های بی رحمانه بین پادشاهی ها غرق شده است! Kingdom Clash را بازی کنید تا در هر نبردی پیروز شوید!

ویدئو معرفی بازی

‏TACTICS MASTER BATTLE
‏در این بازی شبیه ساز نبرد، باید سربازان خود را در میدان نبرد مستقر کنید تا با ارتش کوچک دشمن بجنگید. بر اساس ظرفیت لژیون های جنگی، نیروهای نظامی دشمنان و شرایط نقشه تصمیمات عاقلانه بگیرید. هنر جنگ بسیار سخت‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید!
‏با رئیس‌های حماسی مبارزه کنید
‏شیطان باستانی بیدار شده است! این فقط شما هستید که می توانید موجودات قدرتمند را از بین ببرید و سرزمین های خود را آزاد کنید! ارتش خود را به لانه های خطرناک هدایت کنید و اجازه ندهید ارتش شما در بازی شبیه ساز جنگ شکست بخورد!
‏جنگجویان شجاع را ارتقا دهید
‏ ارتش خود را جمع آوری، ادغام و ارتقا دهید تا در هر نبرد پیروز شوید. لنسرها، بمب افکن ها، پالادین ها، کمانداران و ده ها سرباز دیگر آماده جنگ برای شما هستند، فرمانده! قفل را باز کنید و تمام جنگجویان را بالا ببرید تا قوی ترین ارتش جهان را بسازید!
‏قهرمانان قدرتمند را احضار کنید
‏قهرمانان افسانه ای را در ارتش کوچک خود جمع آوری کنید تا سریعتر با دشمنان مبارزه کنید! هر شخصیت مهارت ها و توانایی های منحصر به فرد خود را دارد که ممکن است جنگ را در یک لحظه تعیین کند!
‏سرزمین های دور را فتح کنید
‏شبیه ساز نبرد را نصب کنید و در میدان های نبرد سه بعدی شیک با ارتش های دشمن مبارزه کنید. بیابان‌های خشک، زمین‌های یخ‌زده، جنگل‌های سرسبز، و دیگر میدان‌های نبرد با طراحی خوب، منتظر شروع نبردهای حماسی هستند. به زودی مکان های بیشتری در راه است!
‏در این بازی شبیه ساز نبرد عالی، قهرمان واقعی قلمرو شوید و از سرزمین خود دفاع کنید! همین حالا Kingdom Clash را به صورت رایگان بازی کنید!
‏اگر مشکل یا پیشنهادی دارید، از سرور Discord ما دیدن کنید - https://discord.gg/9dK2yT2cFb.
‏=============== ======
‏جامعه بازی:
‏====================
‏فیس بوک: https: //www.facebook.com/KingdomClashAzurGames
‏اینستاگرام: https://www.instagram.com/kingdom_clash_game
‏Discord: https://discord.gg/9dK2yT2cFb
‏‏بهبود عملکرد بازی
‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۲۷۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر حسین
١٨ شهریور ١٤٠٢

سلام این بازی برام نیومد تو ۲۹% بند شد لطفاً بگید چطور باید برم توش

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر RENGER
١٥ شهریور ١٤٠٢

برنامه خوبيه اما تو این بازی متقلب خیلی زیاد شده طرف با نیروهای شش یا پنج رقمی نیروهای هفت رقمی قدرتمند رو شکست میده بعد در جواب در ۸ ثانیه شکست میخوره . میاد صدر جدول با برد بین۵۰۰ تا ۶۰۰ کاپ در ۲۰ نبرد آنلاین در یک روز اگر این تقلب نیست چیه اگر در هر فایت ۲۰ کاپ هم بگیرید که اصلا نمیشه. بدون باخت میشه روزی ۴۰۰ کاپ چطور بعضی از ...۶۰۰ کاپ در روز دشت میکنند از عجایب تقلبه

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر اشکان کمالی
١٥ شهریور ١٤٠٢

‏✓ یپ ‏✗ یپ 1ساعت ایستادم نمییاد چرط

میپسندم۴ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده