خانه بازی آموزشی
نسخه۱.۵.۹
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۸/۱۱
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۲۹
تعداد نظرات۱۷
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده RV AppStudios

‏‏به دنبال اپلیکیشنی رایگان هستید که با آن بتوانید خواندن و نوشتن حروف الفبای انگلیسی را به روشی ساده و جالب به کودک تان آموزش دهید؟ بیشتر از این نگردید! این اپلیکیشن دقیقا همان چیزی است که به دنبالش بودید!

‏این اپلیکیشن برای آموزش خواندن و نوشتن حروف الفبای انگلیسی به بچه های کودکستانی، پیش دبستانی و حتی بچه های کوچکتر طراحی شده است. بچه ها میتوانند به راحتی ضمن شنیدن صدای هر کدام از حروف الفبای انگلیسی تنها با کشیدن انگشت روی نقطه چین ها با روش نوشتن آن نیز آشنا شوند. بعد هم میتوانند آنچه که یاد گرفته اند را در قالب بازی های پازلی تطبیق ساز تمرین کنند. بچه ها حتی میتوانند با برنده شدن در این بازی ها اسباب بازی و استیکرهای حروف الفبا جایزه بگیرند.

‏این اپلیکیشن به گونه ای طراحی شده که ضمن داشتن محیطی مناسب برای کودکان امکان دخالت والدین در آموزش حروف الفبا به بچه ها را نیز فراهم آورد. منوهای اپلیکیشن نیز طوری طراحی شده اند که انگشت بچه ها هنگام کشیدن حروف الفبا به آنها نرسد و باعث ایجاد تداخل در روند یادگیری نشود. والدین میتوانند از طریق صفحه تنظیمات اپلیکیشن وارد حالت معلم شده و ضمن دیدن آمار عملکرد فرزندشان هر بازی را که احساس میکنند در روند یادگیری فرزندشان تاثیر بهتری دارد را فعال کنند.

‏ضمنا در این اپلیکیشن هیچ گونه خرید درون برنامه ای و آگهی تبلیغاتی اشخاص و شرکت های ثالث نیز وجود ندارد.

‏ویژگی ها:

‏- رابط کاربری بسیار زیبا و رنگارنگ که یادگیری حروف الفبای انگلیسی را برای بچه ها آسان تر و جالب تر کرده است.

‏- شامل بازی های جفت کردن صدای حروف، وصل کردن حروف یکسان، روش نوشتن حروف و ...

‏- آموزش خواندن و نوشتن هم حروف بزرگ و هم حروف کوچک انگلیسی

‏- طراحی رابط کاربری به گونه ای که بچه ها بتوانند روی مطالب آموزشی تمرکز کرده و به صورت اتفاقی از اپلیکیشن خارج نشوند.

‏- بدون هر گونه آگهی تبلیغاتی و همچنین آیتمی برای خرید درون برنامه ای

‏قابل توجه والدین

‏هدف ما از ساخت این اپلیکیشن ایجاد محیطی مفرح و سرگرم کننده برای آموزش بهتر مفاهیم ریاضی به بچه ها بوده است. ما خودمان پدر و مادر هستیم و میدانیم که آگهی های تبلیغاتی، خریدهای درون برنامه ای و امثال هم چطور میتواند پروسه یادگیری بچه ها را مختل کنند. برای همین تصمیم گرفتیم تمام قابلیت های اپلیکیشن های مشابه پولی را در قالب یک اپلیکیشن رایگان با رابط کاربری بسیار ساده و قابل استفاده برای بچه ها و والدین منتشر کنیم. این دقیقا همان اپلیکیشن آموزشی است که همه دنبالش هستند و البته همه دوستش دارند!

Ready to help your children learn while having fun? ABC Kids makes it easy to train their brains and learn the ABCs through a wide variety of mini-games, all for FREE! Colorful graphics, collectible stickers, and lots of puzzles to solve, all without in-app purchases or third party ads.

Our latest update to ABC Kids features numerous bug fixes and performance improvements designed to make it easier for children to learn while playing. Download now and let the education begin!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟