استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
ABC Kids - Tracing & Phonics

ABC Kids - Tracing & Phonics

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۸.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۶
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۵۶
حجم۲۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده RV AppStudios
‏‏به دنبال اپلیکیشنی رایگان هستید که با آن بتوانید خواندن و نوشتن حروف الفبای انگلیسی را به روشی ساده و جالب به کودک تان آموزش دهید؟ بیشتر از این نگردید! این اپلیکیشن دقیقا همان چیزی است که به دنبالش بودید!

ویدئو معرفی بازی

‏این اپلیکیشن برای آموزش خواندن و نوشتن حروف الفبای انگلیسی به بچه های کودکستانی، پیش دبستانی و حتی بچه های کوچکتر طراحی شده است. بچه ها میتوانند به راحتی ضمن شنیدن صدای هر کدام از حروف الفبای انگلیسی تنها با کشیدن انگشت روی نقطه چین ها با روش نوشتن آن نیز آشنا شوند. بعد هم میتوانند آنچه که یاد گرفته اند را در قالب بازی های پازلی تطبیق ساز تمرین کنند. بچه ها حتی میتوانند با برنده شدن در این بازی ها اسباب بازی و استیکرهای حروف الفبا جایزه بگیرند.
‏این اپلیکیشن به گونه ای طراحی شده که ضمن داشتن محیطی مناسب برای کودکان امکان دخالت والدین در آموزش حروف الفبا به بچه ها را نیز فراهم آورد. منوهای اپلیکیشن نیز طوری طراحی شده اند که انگشت بچه ها هنگام کشیدن حروف الفبا به آنها نرسد و باعث ایجاد تداخل در روند یادگیری نشود. والدین میتوانند از طریق صفحه تنظیمات اپلیکیشن وارد حالت معلم شده و ضمن دیدن آمار عملکرد فرزندشان هر بازی را که احساس میکنند در روند یادگیری فرزندشان تاثیر بهتری دارد را فعال کنند.
‏ضمنا در این اپلیکیشن هیچ گونه خرید درون برنامه ای و آگهی تبلیغاتی اشخاص و شرکت های ثالث نیز وجود ندارد.
‏ویژگی ها:
‏- رابط کاربری بسیار زیبا و رنگارنگ که یادگیری حروف الفبای انگلیسی را برای بچه ها آسان تر و جالب تر کرده است.
‏- شامل بازی های جفت کردن صدای حروف، وصل کردن حروف یکسان، روش نوشتن حروف و ...
‏- آموزش خواندن و نوشتن هم حروف بزرگ و هم حروف کوچک انگلیسی
‏- طراحی رابط کاربری به گونه ای که بچه ها بتوانند روی مطالب آموزشی تمرکز کرده و به صورت اتفاقی از اپلیکیشن خارج نشوند.
‏- بدون هر گونه آگهی تبلیغاتی و همچنین آیتمی برای خرید درون برنامه ای
‏قابل توجه والدین
‏هدف ما از ساخت این اپلیکیشن ایجاد محیطی مفرح و سرگرم کننده برای آموزش بهتر مفاهیم ریاضی به بچه ها بوده است. ما خودمان پدر و مادر هستیم و میدانیم که آگهی های تبلیغاتی، خریدهای درون برنامه ای و امثال هم چطور میتواند پروسه یادگیری بچه ها را مختل کنند. برای همین تصمیم گرفتیم تمام قابلیت های اپلیکیشن های مشابه پولی را در قالب یک اپلیکیشن رایگان با رابط کاربری بسیار ساده و قابل استفاده برای بچه ها و والدین منتشر کنیم. این دقیقا همان اپلیکیشن آموزشی است که همه دنبالش هستند و البته همه دوستش دارند!
‏‏آیا برای کمک به فرزندان خود در یادگیری در حین تفریح ​​آماده هستید؟ ABC Kids آموزش مغز خود و یادگیری ABC ها را از طریق طیف گسترده ای از مینی بازی ها، همه به صورت رایگان، آسان می کند! گرافیک‌های رنگارنگ، برچسب‌های کلکسیونی، و تعداد زیادی پازل برای حل، همگی بدون خریدهای درون‌برنامه یا تبلیغات شخص ثالث.

‏آخرین به‌روزرسانی ما برای ABC Kids دارای چندین رفع اشکال و بهبود عملکرد است که برای آسان‌تر کردن کار برای کودکان طراحی شده است. برای یادگیری در حین بازی اکنون دانلود کنید و اجازه دهید آموزش شروع شود!

نظرات و امتیاز ها

۵۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سبحان طوقی
٣٠ فروردین ١٤٠٢

‏✓ خیلی عالی پاپایو جون 😍 ‏✗ نوشتار نمییاره زیبا قشنگ بود

۰ ۰
آیناز
٤ بهمن ١٤٠١

ابن بازی انگلیسی را خیلی خوب به بچه ها یاد می دهد

۱ ۰
چی بگم؟
٢٢ بهمن ١٤٠١

A

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

آموزش انگلیسی به کودکان

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده