استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Drawing Games: Draw & Color

Drawing Games: Draw & Color

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۰
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۴۲
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده RV AppStudios
‏‏با مجموعه بازی های نقاشی ما برای بچه ها از ساعت ها سرگرمی لذت ببرید. بچه‌ها یاد می‌گیرند نقاشی بکشند، نقطه‌ها را به هم وصل کنند، حتی به رنگ‌های درخشان در کتاب رنگ‌آمیزی ما می‌رسند.
‏کودکان عاشق تخیل و بازی هستند، و والدین دوست دارند بچه‌هایشان یاد بگیرند. چرا هر دو را با این برنامه آموزشی جالب و خلاقانه انجام ندهید؟ فرزندان شما می توانند از بازی های رنگ آمیزی و نقاشی سرگرم کننده و ایمن لذت ببرند که اشکال، اعداد، مهارت های تشخیص تصویر و موارد دیگر را آموزش می دهد. این مانند داشتن یک کتاب رنگ آمیزی تعاملی است که با یک بازی رنگ آمیزی اعداد ترکیب شده است، و همه اینها رایگان است!
‏کودکان با انجام دادن یاد می گیرند، و فعالیت های نقاشی باعث می شود آنها بنشینند و سرگرم شوند. اپلیکیشن‌های طراحی به کودکان اجازه می‌دهند احساسات خود را ابراز کنند و اعتماد به نفس خود را از طریق نقاشی، رنگ‌آمیزی ایجاد کنند. کودکان نوپا با بازی با حالت های ترسیم و ردیابی زمان بسیار خوبی خواهند داشت، در حالی که کودکان پیش دبستانی و مهدکودک ها عاشق بازی های رنگ آمیزی و حافظه ساده اما هوشمند خواهند بود. برنامه‌های نقاشی ما برای بچه‌ها چیزی برای همه بچه‌ها دارد و بهتر از همه، آنها می‌توانند همه چیز را رایگان یاد بگیرند!
‏بازی‌های نقاشی با این حالت‌های آموزشی سرگرم‌کننده ارائه می‌شوند:
‏• نقاشی کردن را بیاموزید - کودکان یاد خواهند گرفت گام به گام نحوه ترسیم تصویر.
‏• طراحی خودکار - حالتی ساده برای کودکان نوپا برای تماشای نقاشی و رنگی.
‏• اتصال و رنگ - نقاط را به هم وصل کنید و همانطور که تصویر رنگی شده است تماشا کنید.
‏ >• نقاط را به هم وصل کنید - با اتصال نقاط با خطوط، یک تصویر بکشید.
‏• ترسیم حافظه - یک خط ظاهر می شود و به سرعت ناپدید می شود. سپس فرزند شما می‌تواند آن را از حافظه بکشد!
‏• Glow Paint - از رنگ‌های درخشان لذت ببرید!
‏این بازی رنگ‌آمیزی شگفت‌انگیز دارای تعداد زیادی عکس زیبا برای کشیدن و رنگ‌آمیزی است. برچسب‌ها، مداد رنگی و خودکارهای درخشان ما، بچه‌ها را ساعت‌ها با خوشحالی درگیر می‌کند. کودکان با طراحی، رنگ آمیزی و فعالیت های نقاشی، تشخیص تصویر را یاد می گیرند. طراحی برای بچه ها آنها را خلاقانه درگیر می کند، با حالت های سرگرم کننده زیادی که کودکان با بازی های طراحی از RV AppStudios یاد می گیرند و رشد می کنند.
‏هیچ خرید درون‌برنامه‌ای وجود ندارد، هیچ تبلیغی وجود ندارد، هیچ دیوار پرداختی وجود ندارد تا اطمینان حاصل شود که بچه‌ها حواسشان پرت نمی‌شود. همین امروز دانلود کنید و سفر نقاشی کودک خود را با این بازی سرگرم کننده رنگ آمیزی شروع کنید.
‏‏یک بازی رایگان طراحی، ردیابی و رنگ‌آمیزی که فقط برای بچه‌ها ساخته شده است - یاد بگیرید با ابزارهای هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده طراحی کنید، همه بدون تبلیغات و بدون خرید درون‌برنامه! آخرین به‌روزرسانی ما برای بازی‌های طراحی دارای رفع اشکال‌های متعدد و بهبود عملکرد است که طراحی و رنگ‌آمیزی را برای کودکان آسان‌تر می‌کند. اکنون بارگیری کن!

نظرات و امتیاز ها

۴۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ژیلا
٢٤ فروردین ١٤٠٢

خیلی جذابه من کلی نقاشی جدید یاد گرفتم

۲ ۱
۴۹۳۳۸۴
١ آبان ١٤٠١

باران ناصری زاده

۴ ۲
z sadat
١ خرداد ١٤٠٢

واقعا دستتون درد نکنه خیلی خوب بود برای هوش بچه عالیه

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده