استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ice Cream Paradise: Match 3

Ice Cream Paradise: Match 3

نسخه۳.۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۳۰
تعداد دانلود۱۲ هزار
حجم۶۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده RV AppStudios
‏‏بازی اندروید Ice Cream Paradise یک بازی سرگرم کننده در سبک بازی های Match 3 میباشد.در این بازی اندرویدی که دارای خط داستانی ماجراجویانه میباشد و اهالی شهر همگی از بیماری افسردگی رنج میبرند و دختری به نام ملیسا درمان بیماری را میداند و با بستنی ها و شیرینی های متنوع به درمان اهالی شهر می آید.ملیسا برای برگرداندن لبخند به مردم شهر باید تعداد سه بستنی و یا حتی بیشتر را کنار هم قرار دهد و طعم های مختلف را باهم تطبیق دهد و مردم شهررا درمان کند.

ویدئو معرفی بازی

‏در بازی اندروید Ice Cream Paradise پازلهای متنوع را حل کنید از قدرتهای جادویی استفاده کنید و بستنی های هم شکل را از صفحه حذف کنید و به مراحل بالاتر صعود کنید این بازی اندرویدی دارای صدها مرحله ی متنوع است.گرافیک این بازی اندرویدی بی نظیر میباشد و با فضاسازی های شاد و رنگارنگ یک بازی سرگرم کننده ی عالی برای اوقات فراغت محسوب میشود.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Ice Cream Paradise :
‏– بازی سرگرم کننده در سبک بازی های Match 3
‏-درمان اهالی شهر با بستنی ها و شیرینی های متنوع
‏-قرار دادن سه بستنی و یا حتی بیشتر کنار هم
‏-حل کردن پازلهای متنوع
‏-استفاده از قدرتهای جادویی
‏– دارای صدها مرحله ی متنوع
‏– دارای گرافیک بی نظیر با فضاسازی های شاد و رنگارنگ
‏‏اسکوپ های شیرین، تخفیف های شیرین! 🍦 در بازی بستنی یخبندان یخبندان 3 شیرجه بزنید و از خود یک پیشنهاد وسوسه انگیز پذیرایی کنید! هر چیزی را از فروش گنج جنگل بخرید و پاداش اضافی را باز کنید! ✨ این معامله شیرین را از دست ندهید، هوس های خود را برآورده کنید و امروز از لذت های اضافی لذت ببرید! 🍨

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده