استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cake Maker: Making Cake Games

Cake Maker: Making Cake Games

نسخه۰.۵.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۲
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۵۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Sweet Maker Shop
‏‏'بچه ها عاشق خوردن شیرینی های خوشمزه هستند. اما اگر فرصتی برای پخت دسرهای خوشمزه در آشپزخانه نانوایی کیک ساز تک شاخ پیدا کنند، بسیار سرگرم کننده خواهد بود. بیایید شیرینی پز باشیم و از بسیاری از فعالیت های جالب در بازی های شیرینی پزی رایگان برای دختران لذت ببریم. برای سرگرمی بی وقفه آماده شوید...

ویدئو معرفی برنامه

‏پیش بند خود را بپوشید و ماجراجویی خود را در آشپزخانه کیک تکشاخ رنگین کمانی شروع کنید. حالت های رایگان، منو و سفارش به آشپز دسر لذت بیشتری می بخشد. وارد دنیای شیرینی ها شوید بازی های پخت شیرینی و شروع به سرگرم شدن کنید. بیایید خمیر خوشمزه را مخلوط کرده، با دقت آن را بپزیم و شکل سرگرم کننده زیبای خوراکی ها را تزئین کنیم.
‏در یک دسرساز غذای تکشاخ رنگین کمانی، انواع بازی های ماجراجویی پخت و پز کیک ساز خوشمزه بیایید سفر یک آشپزخانه خوشمزه پخت و پز را آغاز کنیم و مشتریان خود را با ایده های عالی تزئین شیرینی خود متحیر کنیم
‏انیمیشن زیبای شیرینی فروشی شیرینی لذت واقعی بازی های پخت کیک ساز تک شاخ دخترانه را می دهد. پر از لذت، سه حالت از بازی های آشپزخانه شیرینی شیرینی برای شما وجود دارد. شما می توانید تزیین سفارشی و شخصی سازی شده شگفت انگیز دسر را نیز انجام دهید.
‏در این بازی های پخت دسرساز، شکل حیوانات سفارش بسیار معروفی است که برای پخت می آید. سرآشپزهای دسر خوشمزه از طعم‌های مختلف کیک تک‌شاخ رنگین کمانی، فراست خوشمزه و آیسینگ خوشمزه لذت می‌برند. از آب نبات، آب نبات استفاده کنید، تخصص خود را در آشپزی نشان دهید و داوران را تحت تاثیر قرار دهید.
‏آشپز دسرساز! جنون پخت کیک خود را با انجام این بازی شگفت انگیز پخت غذای تک شاخ نشان دهید. بیایید آشپزخانه شیرین نانوایی شما را کاوش کنیم، در دکوراسیون طراحی کیک‌ساز رنگین کمانی خلاق باشیم و دل دوستداران شیرینی‌پزی را به دست آوریم.
‏تفریح ​​کیک خوشمزه شما را فرا می‌خواند... عجله کنید…

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده