خانه بازی اکشن
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵۶۷
حجم۹۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Supersonic Studios LTD
‏‏در بازی هیجان‌انگیز قایم باشک خودتان را از دید بقیه مخفی کنید و یا بازیکنان مخفی شده را پیدا کنید و لذت ببرید
‏ همه ما از کودکی با این نوع از بازی آشنا هستیم و بارها در دنیای واقعی انجامش داده‌ایم. این نسخه از بازی برای همه شماهایی که هنوز علاقه‌مند به تکرار تجربه بازی قایم‌باشک هستید متناسب است.
‏ در این بازی شما یا در جایگاه مخفی‌یاب هستید یا مخفی‌شونده. اگر اولی هستید ماموریت شما پیدا کردن و گرفتن بازیکنان مخفی در نقشه‌های رمزآلود بازیست و اگر دومی هستید باید بهترین مکان را برای مخفی شدن پیدا کنید و امیدوار باشید که بازیکنان دیگر تا پایان شمارش معکوس شما را پیدا نکنند.
‏ بازی دالی‌موشک را با دوستان و همکاران انجام داده و لذت ببرید. به هیچکس اجازه مخفی ماندن و فرار کردن ندهید. امتیازات را کسب کنید و در صدر جدول رتبه‌بندی بایستید. تمام نقشه‌ها را کاوش کنید و بهترین مخفیگاه‌ها را پیدا کنید. به همه ثابت کنید بهترین مخفی‌شوند و مخفی‌یاب هستید.
‏ ویژگی‌های بازی
‏ بازی آنلاین به صورت جهانی یا آفلاین و محلی
‏ دارای نقشه‌های بسیار اسرارآمیز
‏ جدول ثبت رتبه‌بندی و دستاوردها
‏ اسکین‌های جالب که استتار خوبی ایجاد می‌کنند
‏ دارای موسیقی متن و افکت‌های صوتی عالی
Bug fixes and performance improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟