خانه بازی تفننی
نسخه۱.۱.۵
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۹/۰۲
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۹
تعداد نظرات۴۱
حجم۵۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده SeyeonSoft
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.

‏‏۱. دفترچه خاطرات لیلی یک بازی لباس پوشیدن است که شما میتوانید شخصیت ها و عکس های روی صفحه را تزیین کنید.

‏۲. شما میتوانید به صورت رایگان شخصیت هایی را که ذخیره کردید هر جایی که دلتان میخواهد قرار دهید !

‏۳. اینجا نقش های رنگارنگی وجود دارد که شما باید نقش های آن ها را بازی کنید. این گزینه ها طبقه بندی شده‌ از آیینه ، انیمیشن های زیبا ، و انبار های فراوان. لطفاً لیست را ببینید ⬅ آموزش قبل از بازی.

‏۴_ با شخصیت های محبوبتان داستان مخصوص خود را بسازید و به همراه تعداد زیادی لباس ، کالا ، حیوانات ، سخنرانی حباب و متن آن را به شکل دلخواه درست کنید.

‏۵_ شخصیت ناز و عکس های روی صفحه خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید در برنامه Social Media « فایل گروه های دوستانه ».

‏❇ دیتای این بازی روی دستگاه شما ذخیره میشودد، زمانی که این بازی را پاک میکنید ، همه دیتا های ذخیره شده این بازی پاک میشوند.

‏❇ دیتای خرید های درون برنامه‌ای در سرور شما ذخیره شده اند ، خب شما میتوانید دیتای خرید خود را بازگردانید زمانی که دوباره برنامه را نصب کردید.

‏❇ اگر در نصب کردن برنامه مشکلی داشتید یا نتوانید وجه خود را بازگردانید ، لطفا این راه را امتحان کنید :

‏تنظیمات دستگاه ⬅ برنامه ها ⬅ فروشگاه گوگل پلی ⬅ حافظه ⬅ پاک کردن دیتا یا پاک کردن حافظه

Added free items.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟