استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Farming Games: Tractor Games

Farming Games: Tractor Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۳۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۷
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۵۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Soft games
‏‏Farming Simulator tractor 2022 Modern Farming Simulator و Tractor Farming Simulator Games به بازی های Tractor Farming کشت می دهد. محصولات بازی با بازی های تراکتور کشاورزی واقعی. در بازی های مزرعه ای که باید مهارت راندن تراکتور مزرعه را توسعه دهید، شکل متفاوتی دارد. شبیه سازی تراکتور کشاورزی مدرن 2022 - شبیه سازی 3 بعدی هواپیمای بدون سرنشین که راه های جدیدی را برای پرورش مزرعه شما در دوران مدرن به ارمغان می آورد. بازی‌های سه بعدی کشاورزی مدرن، لذت بردن از رشد محصولات کشاورزی را با بازی‌های واقعی تراکتور ممکن می‌سازد. بازی را در تراکتور شبیه سازی سه بعدی مانند دنیای واقعی بازی های شخم زدن و کشاورزی تجربه کنید. بازی Farm را با بازی های شبیه سازی دریافت خواهید کرد. این یک بازی بی نظیر از Grand Farming Simulator Drone Farming با تمام تکنیک های مدرن کشاورزی است.
‏Farming Simulator :Tractor Farming Games
‏تراکتور عزیز! فصل کشاورزی شما تازه شروع شده است! رویای کشاورزی خود را در مورد تراکتورسازی مدرن Big Farm در سال 2022 برآورده کنید. تجربه بازی آفلاین کشاورزی در انتظار شماست. شما این فرصت عالی از این نوع را پیدا نمی کنید تا شما را به یک کشاورز واقع بین تبدیل کند. این بازی فقط یک شبیه ساز تراکتور تک نفره است و می توانید به صورت آفلاین و آنلاین نیز بازی کنید یا از بازی های سنگین تراکتورسازی لذت ببرید. بازی های کشاورزی خسته کننده زیادی در دست همه وجود دارد، اما در این بازی های کشاورزی آفرود از رانندگی با تراکتور لذت خواهید برد. شما می توانید رویای کشاورزی خود را برآورده کنید و می توانید بسیاری از وظایف کشاورزی را در این بازی های ماجراجویی آفلاین تراکتور انجام دهید. این فقط یک بازی کشاورز معمولی نیست، شما باید استراتژی داشته باشید و تمام وظایف کشاورزی را فتح کنید.
‏بهترین شبیه ساز کشاورزی
‏این کامیون سه بعدی شبیه ساز رانندگی تراکتور کشاورزی در یک محیط دهکده رویایی را ارائه می دهد تا با رانندگی با تراکتور هندی واقعی کشاورز واگن برقی تراکتور چالش رانندگی با این بازی های شبیه سازی واقعی رانندگی تراکتور را دوست دارد زیرا هر سطح ارائه شده شما را با یک صحنه روستایی واقع گرایانه درگیر می کند. در میان چندین بازی شبیه سازی رانندگی تراکتور، با انجام این بهترین بازی Tractor Wale، مسیرهای روستایی چالش برانگیز و واقعی تری را تجربه خواهید کرد. دوستداران بازی Bari Tractor باید این بازی Simulator Farm را امتحان کنند تا بسته های شگفت انگیز تراکتور جاده ای با چشم انداز روستا را تجربه کنند.
‏بازی های تراکتور مزرعه :Farming Simulator
‏بازی شبیه سازی کشاورز تراکتور با بازی Farming Games با داستان بازی با کیفیت مبتنی بر تراکتور. شما نمی توانید تصور کنید که بازی تراکتور کشاورزی چه احساسی برای رانندگی بازی شبیه ساز تراکتور دارد. بازیکن بازی های کشاورزی مدرن می تواند از بازی کشاورزی تراکتور برای تست بازی تراکتور کشاورزی و بازی شبیه ساز کشاورزی خود و با بازی تراکتور کشاورزی خود در بازی شبیه سازی تراکتور کشاورزی استفاده کند. بازی کشاورزی تراکتور با بازی شبیه ساز تراکتور کشاورزی بازی کشاورزی مدرن برای جلوگیری از سموم دفع آفات از بازی تراکتور کشاورزی استفاده می شود. این بازی یک بازی تراکتور کشاورزی به عنوان یک شبیه ساز کشاورزی است. بازی تراکتور در بازی های شبیه ساز کشاورزی تراکتور طراحی شده است که بازی های کشاورز تراکتور شما بهترین بازی های کشاورزی بازی های کشاورزی 3 بعدی و بازی های شبیه ساز راننده تراکتور را دوست دارند. وظایف شما از Tractor Farming Games به عنوان شبیه سازی تراکتور سه بعدی می تواند بازی های تراکتور باشد.
‏ویژگی ها:
‏ - گرافیک منحصر به فرد
‏ - کنترل های فوق العاده روان در این بازی به عنوان یک بازی شبیه ساز کشاورزی.
‏ محیط واقعی مانند تراکتورسازی واقعی.
‏ - مهارت واقعی بازی شبیه ساز کشاورز تراکتور که بهترین بازی تراکتور را دارد.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده