استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
City Train Driving Simulator

City Train Driving Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۴۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۱
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۱۲
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Soft games
‏‏Soft Games نشان دهنده City Train Driving Simulator: City Train Driving Game، یک بازی جدید City Train Driving در میان بهترین بازی های شبیه سازی رانندگی قطار شهری برای اندروید است. این بازی های شبیه سازی قطار شهری بهترین تجربه بازی های شبیه ساز رانندگی قطار شهری را به بازی های رانندگی آموزش می دهد. بازی‌های شبیه‌ساز قطار شهری مدرن به کاربران اجازه می‌دهد تا یک بازی رانندگی قطار، بازی‌های قطار شهری معروف دنیا را برانند که به شما پیشنهاد می‌شود.
‏بازی‌های رایگان رانندگی قطار شهری و بازی مدرن رانندگی قطار، شبیه‌ساز قطار در بین تمام راننده‌های قطار شهری است. بازی ها. بازی شبیه ساز قطار شهری را برای آموزش بازی های رانندگی و باز کردن قفل قطارهای کاملاً جدید در بازی شبیه ساز راننده قطار شهری بازی کنید. بازی‌های قطار شهری حالت‌های متعددی برای قطارها، مسیرها و ایستگاه‌های مقصد دارند. در این بازی قطار شهری جدید، بازی شبیه ساز راننده قطار شهری، بهترین بازی شبیه ساز مسابقه قطار شهری و سطوح کامل را در بازی شبیه ساز قطار شهری آفلاین از طریق قطار در مقابل قطار بازی کنید.
‏بازی شبیه ساز راننده قطار شهری بهترین بازی شبیه سازی قطار است. ، از یک بازی شبیه ساز قطار قطار جدید در هنگام رانندگی با قطار در یک شهر لذت ببرید. بازی شبیه ساز راننده قطار شهری گردشگران را از سراسر جهان جذب می کند بازی های رانندگی قطار از بازی رانندگی قطار شهری در سراسر جهان در بازی مسابقه قطار شهری جدید، بهترین بازی قطار شهری جدید لذت می برند. بازی های قطار شهری جدید، بازی های قطار دوستانه شبیه ساز راننده قطار هستند. بازی جدید شبیه ساز قطار گلوله سرعت مسیر سریع و تجربه شبیه سازی قطار گلوله مدرن را در بازی شبیه ساز قطار فوق سریع به شما می دهد. بازی های قطار رانندگی ایستگاه راه آهن در بازی های رانندگی قطار شهری. بازی‌های شبیه‌ساز قطار آفلاین دارای کنترل واقعی و سفارشی بازی‌های شبیه‌ساز قطار راننده هستند. سفر جدیدی از بازی های قطار واقعی 2022 و بازی های شبیه ساز قطار واقعی را شروع کنید و در این بازی قطار مسافربری به یک راننده قطار واقعی تبدیل شوید. زمان آن فرا رسیده است که شبیه ساز راننده قطار مهارت شبیه ساز قطار باری خود را در این بازی های شبیه ساز قطار واقعی آزمایش کنید.
‏بازی های شبیه ساز راننده قطار شهری به شما این امکان را می دهد که شبیه ساز راننده قطار، نمای دوربین را مطابق با آسایش خود تغییر دهید. شما قبل از اینکه خود را یک راننده قطار واقعی در یک بازی شبیه ساز رانندگی قطار مدرن بنامید، تمام سطوح را با موفقیت در بهترین بازی های رانندگی قطار در جهان شبیه سازی می کنید. بازی شبیه‌ساز قطار برقی خود را در بهترین بازی راننده قطار، بهترین بازی حمل‌ونقل و حالت‌های شبیه‌ساز قطار در برترین بازی‌های شبیه‌ساز قطار، و هیجان شبیه‌ساز قطار در بازی‌های رانندگی مسابقه قطار، بهترین بازی‌های شبیه‌ساز قطار رانندگی کنید. بازی دنیای قطار واقعی از بازی مسابقه ای قطار سربالایی می دهد. بهترین بازی‌های شبیه‌ساز قطار، بازی‌های رانندگی بهترین راننده را در میان تمام بازی‌های شبیه‌ساز قطار شهری آموزش خواهند داد. با یک بازی رایگان Train Simulator، وقت آن است که رویاهای خود را توسط Train drivers simulator در بازی‌های شبیه‌ساز مسابقه قطار برآورده کنید. شبیه‌ساز راننده قطار شوید و قطارهای طولانی را با بازی‌های چندگانه مسافر قطار راه‌اندازی کنید و از بهترین ویژگی‌های قطار حمل‌ونقل در بازی‌های شبیه‌ساز قطار واقعی لذت ببرید.
‏شما می‌توانید در بازی‌های شبیه‌ساز قطار واقعی در مسیرهای راه‌آهن شهری، روستاها، و سربالایی با شهر سفر کنید. بازی های شبیه ساز راننده قطار. از بازی های رانندگی قطار با بازی شبیه ساز قطار شهری لذت ببرید. هنگامی که بازی قطار شهری را بازی می کنید، بازی های آفلاین قطار شهری را انجام می دهید و احساس رانندگی با قطار واقعی در یک بازی شبیه ساز قطار واقعی را دارید. به دنیا نشان دهید که می‌توانید با باز کردن قفل تمام سطوح در بازی‌های شبیه‌ساز قطار شهری، بازی‌های رانندگی قطار، انواع قطارها را اداره کنند. قطار خود را از شهرهای بزرگ به بازی‌های رانندگی قطار و بالا رفتن از کوه‌های بزرگ در بازی‌های رانندگی قطار شهری ببرید.
‏بازی‌های شبیه‌ساز قطار بهترین بازی شبیه‌ساز قطار شهری است که برای عاشقان رانندگی مناسب است، با کنترل‌های کامل داخل کابین و بازی‌های رانندگی قطار.
‏شبیه‌ساز رانندگی قطار شهری، یک بازی جدید رانندگی با قطار با ویژگی‌های زیر فروشگاه را بازی کنید و City Train Driving Simulator: Train Driving Games را هم اکنون به صورت رایگان دانلود کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
بللللب
١١ بهمن ١٤٠١

سلام چرا بازی قطار خودش نمیاید

۴ ۴
🍷💞𝓂ℯ𝓁𝒾𝓀𝒶💞🍷
٢٤ اسفند ١٤٠١

‏✓ هیچ کوفتی نداره ‏✗ مزخرف بچه ها اصلا گول عکسای مزخرفشو نخورید اصلا بالا. نمیاد افتضاح اصلا نصب نکنید چون فقط اینترنت میخوره هم وقت ادمو میگیره اصلا نصب نکنید

۰ ۰
بازی خوبی .
٣٠ بهمن ١٤٠١

‏✓ بازی خیلی بده مسخره

۲ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده