استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Monster Truck Robot Car Games

Monster Truck Robot Car Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۲۷
تعداد دانلود۱۱ هزار
حجم۸۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Soft games
‏‏بازی‌های قهرمان هیولاهای باورنکردنی به عنوان تکنیک‌های مبارزه با هیولاها بازی می‌کنند که بهترین بازی‌های نبرد شهر قهرمان هیولاها در سال 2022 در رده بازی‌های هیولاهای هیولاهای هیولا خواهند بود. همانطور که قبلاً بسیاری از بازی‌های ابرقهرمانی هیولاها را به عنوان بازی‌های نجات نبرد شهر قهرمان هیولاهای باورنکردنی بازی کرده‌اید، اما این بار از جدیدترین بازی‌های ابرقهرمانی هیولاهای باورنکردنی به عنوان بازی‌های مبارزه شهری لذت خواهید برد. نشان دهید که شما بهترین قهرمان باورنکردنی Monster Bulk در این بازی بقای شهر هستید. آیا می دانید چگونه از قدرت های شکست هیولاهای شگفت انگیز استفاده کنید؟
‏اگر نه، می توانید نبرد شهر قهرمان هیولاهای باورنکردنی را با یک بازی قهرمان هیولاهای باورنکردنی یاد بگیرید، بازی قهرمان هیولاهای باورنکردنی جدید 2022 است که در آن باید با بازی های قهرمان هیولاها مبارزه کنید و مردم را از خطر نجات دهید.
‏بازی‌های انبوه هیولاهای باورنکردنی:
‏بهترین بازی‌های مبارزه‌ای هیولاهای ابرقهرمانی برای نشان دادن مهارت‌های هالک در بازی‌های هیولاهای هیولاهای باورنکردنی شما برای کشتن همه گانگسترها در زمان محدود. بنابراین، بیایید قهرمان فوق‌العاده هیولا را در بازی‌های مبارزه با هیولاهای باورنکردنی شهر تجربه کنیم. بازی‌های نبرد قهرمان هیولاهای باورنکردنی شهر همگی در مورد بازی‌های مبارزه شهری با گانگسترها و تبهکاران هستند که به قول شما بازی‌های نبرد شهری هستند که وارد شهر می‌شوند و می‌خواهند شهر را نابود کنند. بهترین بازی‌های نبرد قهرمان هیولاهای باورنکردنی به عنوان بازی‌های مبارزه شهری برای عاشقان مبارزه شهری، بنابراین اولین ماموریت خود را انجام دهید و به آن برسید. ابتدا قهرمان هیولاهای باورنکردنی ابرقهرمانی خود را مدیریت کنید و مهارت های بازی های مبارزه ای در شهر قهرمان هیولاها را در بازی های ابرقهرمانی هیولاهای باورنکردنی بازی های نبرد شهری قهرمان هیولاهای باورنکردنی مدیریت کنید. زمان آن فرا رسیده است که نبرد شهری قهرمان هیولاهای فوق العاده باورنکردنی را به پایان برسانید و در شبیه ساز شهر ابرقهرمانی در این بازی قهرمان هیولا فوق العاده، به یک ابرقهرمان باورنکردنی واقعی در برابر تیراندازان اسلحه تبدیل شوید.
‏MNSTER HERO FIGHTING: INCREDIBLE MONSTER GAMES
‏به بازی جدید تبدیل شوید. بازی‌های مبارزه‌ای رئیس شهر با بهترین مهارت‌های بازی‌های مبارزه با قهرمان هیولاهای باورنکردنی خود در این بازی‌های ابرقهرمانی هیولا به عنوان بازی‌های مبارزه‌ای شهری باورنکردنی، در تمام مراحل تکمیل شده پاداش دریافت کنید. شما باید وظایف خود را به موقع انجام دهید و برای این کار ابتدا باید تمرین کنید و خود را آموزش دهید زیرا بازی های قهرمان هیولاهای گانگستری در این بازی قهرمان هیولاهای باورنکردنی نقشه کاملی برای نابودی شهر دارند.
‏ماموریت نجات بازی‌های نبرد شهر قهرمان هیولای شگفت‌انگیز، یک بازی جنگی شهر هیولا مبتنی بر داستان است که در آن شما به عنوان بازی‌های قهرمان هیولاهای انبوه باورنکردنی و بازی‌های مبارزه شهری در برابر تبهکاران و قهرمان بازی‌های هیولا بازی می‌کنید.
‏بازی‌های ابرقهرمانی MONSTER: MONSTER HERO CITY BATTLE
‏بازی‌های قهرمان هیولاهای باورنکردنی به عنوان بازی‌های نبرد شهری در برابر تبهکاران هیولاها در محیط شهری با قابلیت پرتاب ماشین و قدرت‌های پرش جدیدترین و منحصربه‌فردترین بازی‌ها هستند. و از جوایز برای باز کردن قفل بازی های نبرد شهر قهرمان هیولاهای دیگر استفاده کنید و همه حالت ها را باز کنید. کاری که شما در این بازی های تبهکاران انجام داده اید این است که بازی های هیولاهای باورنکردنی مورد علاقه خود را از فروشگاه انتخاب کنید و از بهترین مهارت های مبارزه خود استفاده کنید و تمام هیولاهای گانگسترها را در این بازی باورنکردنی نابود کنید. شخصیت‌های متعدد بازی‌های قهرمان هیولاهای هیولاهای انبوه و بازی‌های نبرد قهرمانی هیولاهای خطرناک مختلف آماده مبارزه هستند، بنابراین از بازی این بازی‌های ابرقهرمانی به عنوان بازی‌های نبرد شهری لذت ببرید.
‏ از قدرت‌های باورنکردنی بازی‌های قهرمان هیولاها استفاده کنید و به مدافع شهر تبدیل شوید. تمام شرورانی را که در شهر تهدید می کنند را بکشید. بازی‌های قهرمان هیولاهای باورنکردنی بهترین بازی برای سرگرمی هستند، بنابراین اکنون جدیدترین بازی‌های نبرد شهر هیولاها را امتحان کنید و هر چیزی را که سر راه ما قرار می‌گیرد نابود کنید.
‏ویژگی‌های بازی‌های هیولاهای باورنکردنی:
‏• بسیاری از ویژگی‌های شخصیت‌های بازی‌های ابرقهرمانی هیولاهای باورنکردنی
‏• سرگرمی واقعی از نبرد جانوران در این بازی‌های ابرقهرمانی هیولا
‏•طراحی و حرکات با کیفیت HD پیشرفته< br>•زمین نبرد جانوران جنایتکار و شهر هیولاها
‏•بازی عملی با کنترل های روان

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده