استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Oil Tanker Truck Driving Games

Oil Tanker Truck Driving Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۷
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۵۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Soft games
‏‏به بازی جدید رانندگی کامیون تانکر خارج از جاده ما خوش آمدید. اگر عاشق بازی های کامیون تانکر هستید و می خواهید راننده کامیون تانکر شوید، این شبیه ساز رانندگی کامیون تانکر بهترین بازی شبیه ساز کامیون تانکر برای شماست. در بازی شبیه سازی کامیون ما، شما از هیجان کاملا شگفت انگیز رانندگی کامیون های خارج از جاده مانند یک راننده کامیون لذت خواهید برد.
‏بیایید رانندگی یک کامیون تانکر نفت سنگین را شروع کنیم و نفت و سوخت را از پالایشگاه نفت به جایگاه های سوخت مختلف در این مورد انتقال دهیم. بازی شبیه ساز کامیون 2022. این یک بازی آفلاین رانندگی کامیون است. اگر مایل به رانندگی با یک کامیون نفتکش سنگین در مسیر جاده های کوهستانی و جاده کوه های مرگبار هستید، یکی از بازی های راننده کامیون 2022 ما را با حمل و نقل سوخت امتحان کنید. شما قرار است در بازی های رانندگی جدید Transportation Tanker 2022 و بازی شبیه ساز کامیون مهمترین حمل و نقل سوخت را انجام دهید. موتور تانکر نفتکش را روشن کنید و از رانندگی کامیون در سربالایی به سمت پالایشگاه نفت لذت ببرید و کامیون تانکر خود را پر کنید. ماموریت شما این است که در این بازی‌های شبیه‌سازی رانندگی، شبیه‌سازی محموله‌های سنگین و حمل نفت به مکان‌های مختلف، ایستگاه‌های سوخت و سوخت‌گیری جت‌ها را در مسیرهای خطرناک خارج از جاده‌ها سوخت‌گیری کنید.
‏این را هم‌اکنون دانلود کنید!
‏محدودیتی برای مقدار وجود ندارد. از سرعت و سرگرمی می توانید مسابقه دهید. بیایید پشت فرمان یک کامیون قدرتمند، تانکر سنگین با آن موتور سوپرشارژر بنشینیم و از آنها در شهرهای بزرگ و خارج از جاده عبور کنیم. ! حمل و نقل تریلر کامیون بزرگ خود را بردارید و بنزین و بنزین را به موقع به پالایشگاه نفت تحویل دهید و کالا را با دقت حمل کنید!
‏بازی شبیه ساز رانندگی کامیون تانکر
‏به یک راننده کامیون سنگین تبدیل شوید، مهارت های رانندگی کامیون خود را آزمایش کنید و از ترافیک در این بازی های کامیون خودداری کنید. وظایف خود را محاسبه کنید! مهارت‌های پارک کردن کامیون خود را آزمایش کنید، یک مسابقه‌دهنده ترافیک باشید، یک مسابقه‌دهنده ترافیک باشید، می‌توانید با یک کامیون آفرود شیرین کاری انجام دهید، اما واضح است که کامیون‌داران با فیزیک واقع‌بینانه در جاده و خاک می‌لغزند، می‌لغزند و می‌لغزند. زمین های خطرناک خارج از جاده برای آزمایش عزم خود، رانندگی با کامیون های مختلف با آمارهای مختلف متناسب با نیازهای شما، وسایل نقلیه مانند حمل و نقل تانکر نفت خام، کامیون باری !!
‏آیا آماده کاوش در دنیای باز گسترده هستید، کالاها با دقت نفت را حمل می کنند؟ به نظر می رسد شما آماده بازی جدیدترین بازی های شبیه ساز پارکینگ کامیون هستید. نحوه آموزش رانندگی را به همه نشان دهید. بسیاری از شبیه‌سازهای دیگر در دسترس هستند، اما شما چنین بازی‌ای را در هیچ بازی تریلر باری یا تانکر نفت بازی نخواهید کرد.
‏ویژگی‌های بازی‌های رانندگی کامیون نفتکش
‏ -محیط کوهستانی سه بعدی واقعی
‏ - رانندگی جدید 2022 بازی های شبیه سازی
‏ - سیستم های آب و هوایی مختلف مانند باران، طوفان و مه
‏ - رانندگی کامیون مشکل دار و خطرناک
‏ - چندین تانکر و تریلر نفتی
‏ - تجربه شبیه سازی رانندگی کامیون
‏  - بازی های رانندگی رایگان و قابلیت اجرای بازی های آفلاین

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده