استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آب و هوا
Army Vehicle Truck Transporter

Army Vehicle Truck Transporter

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۰۵
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۴۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Soft games
‏‏سافت گیمز Army Vehicle Truck Transporter را یکی از بهترین بازی‌های حمل و نقل خودروی ارتش پیشنهاد می‌کند. درایو کامیون حمل و نقل ارتش بازی های حمل و نقل ماشین و بازی حمل و نقل ماشین ارتش برای نشان دادن بازی کامیون حمل و نقل ماشین مهارت شما در شبیه ساز حمل و نقل ماشین ارتش. حمل و نقل کامیون وسایل نقلیه ارتش اکثر ارتش شما در اکسپدیشن های مختلف در سراسر مرزها مشغول هستند و به یک کامیون حمل و نقل حرفه ای نیاز دارد که بتواند کامیون باری ارتش را رانندگی کند. مسئولیت رانندگی کامیون باری را بر دوش خود بگیرید و تمام وسایل نقلیه مورد نیاز را از طریق حمل و نقل ارتش باری در اختیار ارتش خود قرار دهید. Army Game یکی از بهترین بازی های تانکر نفتکش ارتش در حمل و نقل ارتش ما است که دارای یک سری چالش است زیرا بازی های حمل و نقل وسایل نقلیه چندین ماموریت چالش برانگیز حمل و نقل وسایل نقلیه ارتش را به شما ارائه می دهند تا با ارائه لیست های طولانی حمل و نقل ارتش به شما در مدت زمان کوتاهی ما را به حمل و نقل ارتش تبدیل کنند. از ماموریت های عملی رانندگی ارتش محموله.
‏برای برآورده کردن تمام نیازهای اصلی و اساسی رانندگی با کامیون بزرگ، خستگی ناپذیر کار کنید، زیرا سربازان شما مشغول اعتراض به زندگی شما با کامیون حمل و نقل هستند. این به شما بستگی دارد که با در نظر گرفتن نقش حمل و نقل اسیران ارتش، از طریق کامیون حمل و نقل واقعی به آنها کمک کنید. روی صندلی رانندگی نشسته و وسیله نقلیه ارتش را با بارگیری انواع ماشین آلات ارتش بر روی آن برانید تا کمک عملی حمل و نقل را به بخش حمل و نقل کامیون نظامی مورد علاقه خود ارائه دهید و با اردوگاه پایه ارتش کمک کنید. کامیون ارتش ما که توسط کامیون های ارتش ارائه می شود، شما قوی ترین کامیون را به عنوان محموله ارتش ما تحت کنترل خود دارید که می توانید آن را به گونه ای که می خواهید تبدیل به حمل و نقل وسایل نقلیه سنگین شوید، سفارشی کنید.
‏کامیون ارتش یورو رانندگی کنید. با احتیاط کامل با جا گذاشتن وسایل نقلیه باری ارتش به عنوان یک حمل‌ونقل افسانه‌ای کامیون ارتش. تغییرات مثبتی را در بازی های ارتش جدید به ارمغان بیاورید و تمام وظایف حمل و نقل محول شده خود را به سبک بالغ انجام دهید. یک دقیقه هم به عنوان کامیون حمل و نقل وسیله نقلیه هدر ندهید زیرا ارتش شما به عنوان ناقل خودرو ارتش در تمام مرزهای کشور شما به انواع مختلف وسایل نقلیه نیاز دارد و شما باید تمام وظایف کامیون حمل و نقل نظامی و حمل و نقل ارتش را انجام دهید. این وظیفه را با اشتیاق و اشتیاق کامل انجام دهید.
‏ویژگی‌های حمل‌ونقل کامیون ارتش:
‏• حمل‌ونقل اتوبوس ارتش مانند هیجان‌های عملی.
‏• بازی راننده کامیون آفرود کاملاً مدیریت شده.
‏• مسیرهای زیگ زیگ واقعی مانند رانندگی کامیون های کوهستانی.
‏• آموزش عالی برای حمل و نقل ارتش در سربالایی.
‏• بازی های ارتش شبیه ساز کامیون رانندگی 2022
‏• کنترل های عاشق بازی های کامیون های حمل و نقل و بازی واقعی کالسکه بار نظامی
‏• کنترل های کنترل کننده توسعه تریلر چند سطحی در تفریحات رانندگی کامیون در این رانندگی کامیون پلیس. دانلود عادلانه این سرگرمی حیرت انگیز سیستم تست کامیون حمل و نقل خودروی نیروی مسلح: سرگرمی نیروی مسلح به عنوان معرفی بلااستفاده از تفریحات حمل و نقل وسیله نقلیه برای تبدیل شدن به اساساً بخشی از حمل و نقل رایگان نیروی مسلح به عنوان راننده حمل و نقل کامیون نیروی مسلح با انجام تعهدات واگذار شده خود در مأموریت های مختلف .

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده