استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۶.۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۱۴
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۱۵
حجم۱۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Simple Mobile Tool
‏‏یک برنامه تماس هوشمند سبک وزن برای مدیریت مخاطبین مورد علاقه میلیون ها نفر!
‏همگام سازی دفترچه آدرس
‏این مدیر مخاطب برنامه یک دفترچه آدرس هوشمند است که به شما کمک می کند تا مخاطبین خود را در یک مکان نگه دارید. این برنامه دفترچه تماس هوشمند را می توان با لیست مخاطبین شما همگام کرد و هر مخاطب جدیدی که اضافه شده است به طور خودکار با این برنامه کتاب تماس هوشمند برای پشتیبان گیری و بازیابی آسان مخاطب همگام می شود.
‏پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین
‏ تهیه نسخه پشتیبان از مخاطبینتان بسیار مهم است، به همان اندازه که بازیابی آسان مخاطبین مهم است. این برنامه کتاب تماس شما را در مورد پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین تحت پوشش قرار می دهد! از آن به عنوان برنامه بازیابی مخاطبین و بازیابی مخاطب استفاده کنید. این برنامه در فضا روشن می شود بنابراین فرآیند پشتیبان گیری از مخاطبین سریع و آسان است. اگر به یک نسخه پشتیبان از مخاطبین برای دفترچه تماس خود نیاز دارید که به شما در حفظ تماس هوشمند کمک کند - این برنامه برای شماست. انتقال تماس هرگز آسان تر نبود! با استفاده از این دفترچه آدرس، مخاطبین حذف شده را بازیابی کنید.
‏مخاطبین و گروه های تماس مورد علاقه
‏می توانید مخاطبین یا گروه های مورد علاقه خود را در لیست مخاطبین جداگانه نمایش دهید. گروه ها را می توان برای ارسال ایمیل های دسته ای یا پیامک استفاده کرد. فقط یک گروه تماس ایجاد کنید و برای عزیزان خود پیام ارسال کنید. به عنوان مثال، می توانید مخاطبین را بر اساس گروه هایی مانند 'دوستان' یا 'خانواده' سازماندهی کنید.
‏تماس با تولید کننده فایل vcf
‏امروزه، افراد زیادی از VCF (مخاطبین) استفاده می کنند vcf) نوع فایل برای انتقال مخاطبین از یک گوشی به گوشی دیگر. این راه سریع و آسان برای وارد کردن و صادرات مخاطبین است. این برنامه وارد کردن تماس vcf را ​​با فناوری پشتیبان گیری هوشمند مخاطبین ارائه می دهد که مخاطبین جدید و قدیمی را به طور مرتب همگام می کند تا از شماره تلفن و ایمیل ها نسخه پشتیبان تهیه کند. این برنامه دفترچه تلفن ذخیره مخاطبین را در فایل‌های کارت مجازی (VCF) ارائه می‌کند. یک کارت مجازی به‌عنوان یک فایل vcf. ذخیره می‌شود که استانداردی برای پشتیبان‌گیری و انتقال مخاطب است.
‏ایمن و هوشمند
‏این مدیر شماره تلفن مدرن و پایدار، ایمن و خصوصی است. . یک صفحه شماره گیری سبک وزن نیز با پیشنهادات هوشمند در خدمت شماست. برای جلوگیری از تماس های دریافتی ناخواسته می توانید به راحتی شماره تلفن ها را مسدود کنید.
‏تماس با مدیر
‏می‌توانید از آن برای مدیریت ایمیل‌های کاربر و رویدادها استفاده کنید. این می تواند مخاطبین تلفن را مرتب کرده و با چندین پارامتر فیلتر کند. برای یافتن مخاطب مورد نیاز خود نیازی به اسکرول کردن به پایین ندارید، به راحتی با استفاده از قسمت 'جستجوی مخاطب' شماره مورد نیاز را جستجو و پیدا کنید. همچنین می توانید به راحتی مخاطبین را مرتب کنید، ایمیل ها، شماره تلفن ها، آدرس ها، سازمان ها و گروه ها را ذخیره کنید. هر فهرست مخاطبی را که می‌خواهید ایجاد کنید و از برنامه برای انتقال داده‌ها به هر دستگاه Android برای بازیابی آسان تماس‌ها استفاده کنید.
‏سفارشی‌سازی کتاب مخاطبین
‏این مدیر دفترچه تماس ساده دارای تعداد زیادی است. تنظیمات. می‌توانید با کلیک کردن روی یک مخاطب، اتفاقاتی که می‌افتد را سفارشی کنید.
‏h2>طراحی جالب و بدون تبلیغات!
‏به طور پیش‌فرض دارای یک تم تاریک مدرن است.
‏هیچ آگهی یا مجوزهای غیرضروری ندارد. این کاملاً متن باز است، رنگ های قابل تنظیم را ارائه می دهد.
‏مجموعه کامل ابزارهای ساده را در اینجا بررسی کنید:
‏https://www.simplemobiletools.com
‏وب سایت مستقل Simple Contacts Pro:
‏https://www.simplemobiletools.com/contacts
‏توجه: این نسخه از برنامه دیگر نگهداری نمی شود. برای دریافت آخرین و بهترین پیشرفت‌ها، لطفاً نگاهی به نسخه Pro در https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobiletools.contacts.pro بیندازید. فراموش نکنید که اگر هر برنامه پولی را ظرف 2 ساعت حذف نصب کنید، به طور خودکار وجه به شما بازپرداخت می شود. اگر می‌خواهید بعداً بازپرداخت کنید، فقط با ما در hello@simplemobiletools.com تماس بگیرید و آن را دریافت خواهید کرد. این باعث می شود امتحانش آسان شود :)
‏‏یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه اضافه شد
‏نسخه حداقل سیستم عامل Android مورد نیاز را به 6 افزایش داد
‏اجازه تغییر رنگ های برنامه
‏اجازه ذخیره سازی مخاطبین به صورت خصوصی، پنهان کردن آنها از سایر برنامه ها
‏اضافه شدن تنظیمات و بهبودهای بسیاری از Pro نسخه
‏بسیاری از بهبودهای پایداری، عملکرد و UX اضافه شده است

نظرات و امتیاز ها

۱۱۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر fehghon1
١٤ خرداد ١٤٠٣

‏✓ s ‏✗ m ثبت بیشتر زدم لرزش افزوده ستارگان 🌠🌟✨☀️⭐💫✴️⚙️🌍🌎🌏🌀❓ مخاطبین سامسونگ مزاحم ایجاد حرکت نصب سایبر گارد ویژه شده هر ثانیه اش رد میشود کدام مکالمه و،لرزش افزایش داد برای ستارگان مایکت 1

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 241012
٢٤ خرداد ١٤٠٢

‏✓ متاسفانه بدون فیلتر شکن ابدیت نمیشه ‏✗ متاسفانه بدون فیلترشکن اپدیت نمیشه

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر Z.Aghaee
٨ خرداد ١٤٠٢

خیلی خوب بود ولی یهو پولیش کردن دیگه باز نمیشه🙄

میپسندم۱ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده