استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۶.۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۱۷
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۴
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Simple Mobile Tool
‏‏یک چراغ قوه تمیز با صفحه نمایش بسیار روشن، استروبوسکوپ قابل تنظیم با عملکرد نور بارق و حالت SOS از پیش تعریف شده.
‏این چراغ قوه LED شروع سریع روی دستگاه شما روشن است و در تاریکی به عنوان یک چراغ LED واقعی عمل می کند. با استفاده از این چراغ اسلش، می‌توانید به راحتی در شرایط مختلف کار کنید و این چراغ قوه LED شروع سریع می‌تواند به شما کمک کند زمانی که در شرایط سختی هستید.
‏همه این عملکردها در شرایط خاص می‌توانند بسیار مفید باشند. چه در تاریکی سرگردان باشید و برای دیدن راه به یک چراغ led نیاز داشته باشید، یا باید چیزی را در مکانی کم نور پیدا کنید، این چراغ فلاش شروع سریع می تواند در تمام شرایط ممکن به شما کمک کند. نور بارق در این برنامه می تواند در مواقعی که به کمک نیاز دارید به شما کمک کند. چراغ ال ای دی فلاش شروع سریع می تواند در صورت نیاز به نجات کمک کند.
‏نمایشگر Bright می تواند رنگش را تغییر دهد و دنیای جدیدی از کاربردهای احتمالی را باز کند. در صورتی که بخواهید نزدیکی بیشتر خود را بدون کور کردن خود ببینید، می تواند مفید باشد. با رنگ های مختلف می توانید زمانی که با دوستان هستید و می خواهید مهمانی بگیرید از این چراغ led استفاده کنید. یا می توانید با استفاده از این ویژگی با توجه به شخص مورد نظر از شخصی برای کمک تماس بگیرید.
‏استروبوسکوپ می‌تواند فرکانس خود را تغییر دهد، از پلک زدن بسیار سریع گرفته تا گاه به گاه. این برنامه شروع سریع را می توان با توجه به نیازهای شما سفارشی کرد. شما می توانید بدون هیچ مشکلی تمامی ویژگی های این برنامه را با توجه به نیاز خود تغییر دهید.
‏اگر این چراغ فلاش رایگان از طریق اپلیکیشن (نه ویجت) روشن شود، از به خواب رفتن دستگاه جلوگیری می کند. مشعل قوی می تواند به صورت اختیاری هنگام راه اندازی برنامه روشن شود، اما اجباری نیست.
‏با یک ویجت 1x1 با رنگ و شفافیت قابل تنظیم ارائه می شود. این ویجت می‌تواند به شما کمک کند تا هر زمان که به آن نیاز داشتید، برنامه نور LED خود را سریع شروع کنید.
‏این ابزار به طور پیش‌فرض با طراحی متریال و تم تیره همراه است و تجربه کاربری عالی را برای استفاده آسان فراهم می‌کند. عدم دسترسی به اینترنت به شما حریم خصوصی، امنیت و ثبات بیشتری نسبت به سایر برنامه‌ها می‌دهد.
‏هیچ آگهی یا مجوزهای غیرضروری ندارد. این کاملاً متن باز است، رنگ های قابل تنظیم را ارائه می دهد.
‏مجموعه کامل ابزارهای ساده را در اینجا بررسی کنید:
‏https://www.simplemobiletools.com
‏‏برخی بهبودهای رابط کاربری و ترجمه اضافه شده است

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر وحیدامیدی
١٣ آذر ١٤٠١

نصبش نهایتا ششصدواندی بیشترنیست/حتی ۵نفرهم نظر ثبت نکردن/خارجیه ایرانی نیست/چندتادسترسی میخواد/زبان فارسی نداره/امتیازش بالانیست/ترجیح میدم حدفش کنم و ازمشابه های باکیفیت ایرانی نصب کنم

میپسندم۰ نمیپسندم۷
عکس کاربر korosh
٩ مهر ١٤٠٢

‏✓ همچی ‏✗ هیچی خیلی خوبه و به درد میخوره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Hmm
٩ دی ١٤٠١

gg

میپسندم۴ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده