استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی کودک
Little Panda’s Jewel Adventure

Little Panda’s Jewel Adventure

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۵۷.۴۰.۰۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۴/۳۱
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۱
حجم۱۳۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده BabyBus
‏‏سلام بچه‌ها، به این ماجراجویی جدید و چالش‌برانگیز خوش آمدید! در این جستجوی جواهر باید شجاع باشید و از مغزتان استفاده کنید!
‏جادوگر شیطان صفت همه چیز را در زمین ویران کرده است. برای شکست دادن جادوگر و بازگرداندن صلح به جهان، پاندا کوچولوی قهرمان باید به دنبال جانوران اسطوره‌ای باشد و پنج جواهر جادویی را جمع کند. اما جادوگر شرور این جواهرها را طلسم کرده است. به پاندا کوچولوی قهرمان ما ملحق شوید، مراحل را کامل کنید، حیوانات اسطوره‌ای را نجات دهید و جواهرات جادویی را جمع کنید! جستجوی جواهر پاندا کوچولو را دانلود کنید و بازی را شروع کنید! زره و سلاحتان یادتان نرود!

ویدئو معرفی بازی

‏محتوای بازی: 
‏♥ جستجوی جواهر را شروع کنید و خودتان را به زره جذاب و سلاح فوق‌العاده مجهز کنید!
‏♥ تبدیل به یک قهرمان شجاع شوید و به جانوران اسطوره‌ای کمک کنید! 
‏♥ با استفاده از اشکال اصلی در طول جستجوی جواهر جاده‌ها را بسازید! 
‏♥ انواع مسائل مانع را حل کنید و همه مراحل را کامل کنید تا جواهرها را بدست بیاورید!
‏♥ جادوگر شیطان صفت را شکست دهید و صلح جهان را حفظ کنید!
‏درباره BabyBus
‏—————
‏در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.
‏اکنون BabyBus محصولات، ویدئوها و محتواهای آموزشی متنوع زیادی را برای بیش از 400 میلیون هوادار 0 تا 8 سال در سرتاسر جهان فراهم می‌کند! ما بیش از 200 برنامه آموزشی کودکان، بیش از 2500 قسمت از شعرهای کودکانه و انیمیشن‌هایی با مضامین مختلف را در حوزه‌های بهداشت، زبان، جامعه، علوم، هنر و سایر زمینه‌ها منتشر کرده‌ایم.
‏—————
‏با ما تماس بگیرید: ser@babybus.com
‏از وب‌سایت ما دیدن کنید: http://www.babybus.com
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏سرزمین نور در دسترس است. تقریبا ۴۰ مرحله جدید اضافه شده است. بیاید انها را کاوش کنیم! همچنین یک حالت چالش جدید وجود داره. مراحل را کامل کنید و جایزه طلا برنده شوید!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده