استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Baby Panda's Book of Vehicles

Baby Panda's Book of Vehicles

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۶۶.۰۰.۰۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۳
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۶
حجم۸۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده BabyBus
‏‏آیا ماشین پلیس، ماشین آتش‌نشانی و اتوبوس‌ها را می‌شناسید؟ آیا می‌دانید این وسایل نقلیه چطور درست می‌شوند و برای چه کاری از آن‌ها استفاده می‌شود؟ بیایید این وسایل را تجربه کنیم و آن‌ها را بشناسیم! داستان‌های هیجان‌انگیز درباره خودتان و سایل نقلیه بسازید!

ویدئو معرفی بازی

‏مطالب:
‏با ماشین پلیس رانندگی کنید!
‏با ماشین پلیس رانندگی کنید و دزدها را بگیرید! ماشین دزدها را تعقیب کنید و آن‌ها را گم نکنید! دزد ماشینش را رها کرد و فرار کرد. شما باید ماشین پلیس را به کنار جاده ببرید و دزد را پیدا کنید. بعد از گرفتن پلیس، ماشین پلیس را دوباره با پاسگاه پلیس برگردانید!
‏این هم از اتوبوس!
‏باید اتوبوس را به ایستگاه اتوبوس ببرید! درب اتوبوس را باز کنید و به مسافران خوشامد بگویید. فراموش نکنید به مسافران یادآوری کنید برای سوار شدن اتوبوس پول بدهند! پس از اینکه تمام مسافران سوار شدند، درب اتوبوس را ببندید، از ایستگاه اتوبوس خارج شوید و به ایستگاه بعد بروید!
‏آتش بزرگ را خاموش کنید!
‏ساختمان بلند آتش گرفته است. سوار ماشین آتش‌نشانی شوید و برای خاموش کردن آتش به محل بروید! ماشین‌های آتش‌نشانی به تفنگ آب‌پاش مجهز هستند، می‌توانید هدف بگیرید و با آن روی محل آتش‌سوزی آب بپاشید تا آتش خاموش شود. سپس از نردبان تاشو استفاده کنید و برای نجات دوستان خود به داخل ساختمان بروید!
‏آیا استفاده از این وسایل نقلیه را بهتر درک می‌کنید؟ بگذارید از شما یک امتحان بگیرم. ماشین پلیس برای چه کاری است؟ آیا دنیای وسایل نقلیه جذاب است؟ طرفداران عزیزم! بیایید و سفر کاوش وسایل نقلیه خود را آغاز کنید!
‏ویژگی‌ها:
‏- 9 نوع وسیله نقلیه که به شما کمک می‌کنند شکل‌ها و نام‌های وسایل نقلیه متداول را بشناسید!
‏- 13 صحنه که به شما کمک می‌کنند استفاده از وسایل نقلیه را درک کنید!
‏- از این وسایل نقلیه استفاده کنید و برای کمک به 42 دوست خود، کارها را انجام دهید!
‏درباره BabyBus
‏—————
‏در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.
‏اکنون BabyBus محصولات، ویدئوها و محتواهای آموزشی متنوع زیادی را برای بیش از 400 میلیون هوادار 0 تا 8 سال در سرتاسر جهان فراهم می‌کند! ما بیش از 200 برنامه آموزشی کودکان، بیش از 2500 قسمت از شعرهای کودکانه و انیمیشن‌هایی با مضامین مختلف را در حوزه‌های بهداشت، زبان، جامعه، علوم، هنر و سایر زمینه‌ها منتشر کرده‌ایم.
‏—————
‏با ما تماس بگیرید: ser@babybus.com
‏از وب‌سایت ما دیدن کنید: http://www.babybus.com

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
pedart
٢٦ شهریور ١٤٠٠

خیلی ممنون از سازنده

۷ ۲
نامور مرادی
١٢ مرداد ١٤٠٠

عالی

۷ ۳
Ilya
٩ خرداد ١٤٠٠

yuyfhjbv

۸ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده