استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Baby Panda's Ship

Baby Panda's Ship

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۶۶.۰۰.۰۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۰۶
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۳
حجم۱۰۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده BabyBus
‏‏ماجراجویی دریانوردی می خواهی؟ بیا تا آرزوهایت را محقق کنیم! اختاپوس، پری دریایی را اسیر کرد. می توانی او را نجات دهی؟ در کشتی بچه پاندا کاپیتان بشو و یک ماجراجویی را شروع کن.
‏یک کشتی انتخاب کن
‏کدام کشتی را دوست داری؟  یک قایق بادبانی کوچک یا یک کشتی تفریحی لوکس؟ زیر دریایی چطور؟ زیر دریایی می تواند به سرعت به مقصد برسد. فراموش نکن که زیردریایی‌ات را با برچسب تزئین کنی. اگر آماده هستی، شروع کنیم!

ویدئو معرفی بازی

‏به ماهیگیری برو
‏در سفر با قایق خود به گربه ای می رسی که در حال ماهیگیری است. گربه کوچولو نمی تواند ماهی بگیرد. می توانی به او کمک کنی؟ به دنبال ماهی باش، قلاب ماهی گیری را پرتاب کن و بکش! یک، دو، سه.... وای، یک عالمه ماهی!
‏از دریای هیولاها دور شو
‏هیولا های دریایی در راه هستند. گلوله توپ را بردار، هدف گیری کن، آتش!  مراقبت باش! دزدان دریایی در حال پرتاب بمب های میوه ای به کشتی هستند.  عجله کن! کشتی را هدایت کن و از دست بمب ها فرار کن.  شلیک نکن.
‏پرنسس را نجات بده
‏در قعر دریا هستیم! بیا هیولای هشت پا را شکست دهیم، جلبک دریایی که در قفس گرفتار است را نجات دهیم، قفل رمز گذاری شده را رمزگشایی کنیم و پرنسس را نجات دهیم. ادامه بده، کاپیتان کوچولو!
‏کارهای دیگری مانند جستجوی گنج و آتش بازی نیز در این بازی وجود دارد .  کشتی خود را هدایت کن و ماجراجویی دریانوردی را شروع کن!
‏ویژگی‌ها:
‏- کشف و تکمیل 8 ماموریت در ماجراجویی دریانوردی.
‏- در مورد مسئولیت های قایقرانی و کاپیتان اطلاعاتی کسب کن.
‏- با بیش از 10 کاراکتر ارتباط برقرار کن.
‏درباره BabyBus
‏—————
‏در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.
‏اکنون BabyBus محصولات، ویدئوها و محتواهای آموزشی متنوع زیادی را برای بیش از 400 میلیون هوادار 0 تا 8 سال در سرتاسر جهان فراهم می‌کند! ما بیش از 200 برنامه آموزشی کودکان، بیش از 2500 قسمت از شعرهای کودکانه و انیمیشن‌هایی با مضامین مختلف را در حوزه‌های بهداشت، زبان، جامعه، علوم، هنر و سایر زمینه‌ها منتشر کرده‌ایم.
‏—————
‏با ما تماس بگیرید: ser@babybus.com
‏از وب‌سایت ما دیدن کنید: http://www.babybus.com

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کراش اعظم 🤴👑
١٨ فروردین ١٤٠١

عالیه

۱۲ ۲
;-)
٢ اسفند ١٤٠٠

من چهل تا از بازی های بیبی باس رو دارم بازم مثل همیشه بازی هاش عالیه

۱۰ ۳
اشنایدر
٢٥ آذر ١٤٠٠

عالی

۳ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده