استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Baby Panda's Magic Paints

Baby Panda's Magic Paints

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۶۵.۰۰.۰۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۳
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۹
حجم۱۱۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده BabyBus
‏‏پری کوچولو امیدوار است که دستیاری داشته باشد که بتواند با او همکاری کند تا با برس جادویی به ساکنان جنگل کمک کند. بیا و همین حالا ثبت نام کن!
‏یاد گرفتن نقاشی
‏با دنبال کردن خط‌ها در طرح، نقاشی را یاد بگیرید: کیک تولد، جعبه کادوی کریسمس، آفتاب گردان، دامن حبابی شاهزاده خانم کوچک... ده نوع طرح خلاقانه برای لذت بردن و کشیدن نقاشی‌های مخصوص خودتان!

ویدئو معرفی بازی

‏نقاشی خودتان را رنگ کنید
‏خطوط نقاشی خودتان را رنگ کنید! شش رنگ اصلی برای ترکیب کردن و انتخاب شما. هویج را به سبز کنید، یا ابر را به شش رنگ، رنگ کنید تا رنگارنگ‌تر شود!
‏جادو کنید
‏قلم‌موی جادویی را تکان بدهید. نگاه کنید، نقاشی‌ها همه زنده می‌شوند! نگاه کن! اسب‌ها در حال دویدن هستند، آسیاب بادی سوت می‌زند، و قطار نمی تواند منتظر حرکت باشد ... عجله کنید و قلم‌موی جادویی خودتان را بردارید تا به ساکنان جنگل کمک کنید!
‏داستان بسازید
‏مورچه کوچولو می‌خواهد تا از رودخانه عبور کند. می‌توانید به آن کمک کنید؟ یک برگ بکشید تا به عنوان قایق استفاده شود؛ بچه گربه گرسنه است، یک ماهی بزرگ برای غذای آن بکشید... از قلم‌موی جادویی استفاده کنید و برای ساختن داستان‌های خودتان با ساکنان جنگل همکاری کنید!
‏گوسفندها ببرها، و دیگر ساکنان جنگل جادویی نیز نیاز به کمک دارند. بیا و داستان‌های جدید بیشتری خلق کن!
‏درباره BabyBus
‏—————
‏در BabyBus، هدف ما برانگیختن خلاقیت، تخیل و کنجکاوی کودکان است و همچنین ما محصولاتمان را از دریچه نگاه کودکان طراحی می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خودشان به تنهایی دنیا را کشف کنند.
‏اکنون BabyBus محصولات، ویدئوها و محتواهای آموزشی متنوع زیادی را برای بیش از 400 میلیون هوادار 0 تا 8 سال در سرتاسر جهان فراهم می‌کند! ما بیش از 200 برنامه آموزشی کودکان، بیش از 2500 قسمت از شعرهای کودکانه و انیمیشن‌هایی با مضامین مختلف را در حوزه‌های بهداشت، زبان، جامعه، علوم، هنر و سایر زمینه‌ها منتشر کرده‌ایم.
‏—————
‏با ما تماس بگیرید: ser@babybus.com
‏از وب‌سایت ما دیدن کنید: http://www.babybus.com

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
السا
٤ دی ١٤٠١

عالی 🌈🌠 هزار ستاره هم واسش کمه🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟 فقط ای کاش نقاشی هاش بیشتر بود👍 دست سازنده درد نکنه💎💐

۴ ۰
آمنه
٢ مرداد ١٤٠١

این بازی خیلی بده نصبش نکنید😤😤😲

۶ ۷
melika
٢٣ فروردین ١٤٠١

عالیه

۹ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده