استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Steel Rage: Mech Cars PvP War

Steel Rage: Mech Cars PvP War

نسخه۰.۱۸۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۱
تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۸۳
حجم۱۲۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Criss Cross Games
‏‏آیا از تانک های سنگین و روبات‌های جنگی غول‌پیکر خسته شده‌اید؟ هر چه سریعتر ☠Steel Rage🤖 ، بازی آنلاین شوتر ماشین های جنگی را دانلود کنید! با بازیکنانی از سراسر جهان ، در یک شوتر pvp جدید با ماشین های مکانیکی مبارزه کنید. ماشین های جنگی ، سلاح ها و توانایی ها را انتخاب کنید و به سوی میدان نبرد روانه شوید. ماشین هایتان را طبق سلیقه و شیوه‌ ی مبارزه‌ یتان ارتقاع دهید. در این اکشن شوتر تبدیل به یک قهرمان شوید!

ویدئو معرفی بازی

‏🛠شخصی سازی کامل
‏بدنه ی ماشین ، شاسی ، سلاح های جنگی و توانایی های خود را به گونه ایی که به سبک مبارزه یتان بیاید ، انتخاب کنید. کمی رنگ و پوشش به ماشین خود اضافه کنید تا ماشینتان زیباتر شود. ماشین سریع مسابقه ای ، ماشین زرهی یا روبات جنگی بسازید. همگی بستگی به خودتان دارد!
‏🚓هزاران بدنه ماشین
‏بیش از ۱۳ بدنه با معیار های حرکتی منحصر به فرد و ظاهر متفاوت تا دشمن هایتان را در بازی ازبین ببرید. از خودرو سدان ، مینی و ماشین های مسابقه ای تا خودرو عضلانی ، SUV و ون.
‏💣سلاح های مختلف
‏سلاح های جنگی سبک ، متوسط و سنگین. اسلحه های خودکار ، گلوله های AP و موشک ها. سلاح های پیچیده برای تاکتیک های حساس خود انتخاب کنید.
‏🏎شاسی برای هر گونه مدل رانندگی
‏شاسی های متفاوت برای هر گونه ماشین جنگی انتخاب کنید. از اتصال مسابقه ای استفاده کنید تا سرعت را بیشتر کنید ، اتصال SUV یا حتی ۶ چرخ تا قابلیت آف رود بدست آورید ، یا زنجیر های تانک و پاهای رباتیک عنکبوتی از جنس استیل تا قابلیت مانور ماشینتان را افزایش دهید.
‏🔮توانایی های تاکتیکی
‏روبات تانکی خود را با توانایی های منحصر به فرد تکمیل کنید. سپر انرژی را برای دفاع بیشتر ، مانند ربات های مکانیکی نصب کنید ، از نیترو برای مانور های تاکتیکی استفاده کنید ، یا ناپدید شوید تا از کمینگاه حمله کنید یا یک عقب نشینی تاکتیکی انجام دهید. از توانایی ها در زمان درست استفاده کنید تا نتیجه نبرد را تغییر دهید و ماشینتان را سالم از pvp arena خارج کنید!
‏🛠 بسیاری از فرصت های تاکتیکی
‏مثل یک تانک ۴ تفنگ مختلف نصب کنید و یک خط آتش رگبار از آنها بسازید یا از تاکتیک استفاده کنید و به همه آنها در زمان مناسب شلیک کنید. با سپر انرژی از خود محافظت کنید و به دشمنان با سد آتشی از اسلحه های خودکار و گلوله های AP حمله کنید. موشک ها را شلیک کنید و از قابلیت نامرئی بودن استفاده کنید تا مخفی شوید. یا از نیترو استفاده کنید تا دشمنان را پشت سر بگذارید.
‏🌎میدان های مسابقه عظیم
‏مناطق پهناور برای سیاحت و مانور ، از حومه شهر تا شهر. میدان های مسابقه باشکوه را کاوش کنید و از زمین ، سازه ها و دیگر پوشش ها برای مزیت بردن استفاده کنید. مطمئن شوید دشمنان هیچ شانسی ندارند!
‏⚔جنگ در مقیاس کامل
‏بیش از ۳۰ ماشین جنگی در هر رویارویی. نبردهای پویای ۶ نفر در مقابل ۶ نفر. حتی تنوع نبرد و تاکتیک ها هر رویارویی را منحصر به فرد می کند!
‏📡نبرد PVP آنلاین
‏در نبرد های نفس گیر با قهرمانانی از سراسر دنیا شرکت کنید! بهترین مبارز با خفن ترین ماشین باشید و از دشمنان در تابلوهای امتیاز عبور کنید!
‏💻گرافیک 3d و دیداری زیبا
‏ ماشین های کاملا پر جزئیات و میدان های نبرد. انفجار های حماسی با مکانیکی واضح! از گرافیک خارق‌العاده در هنگام نبرد لذت ببرید!
‏⚙آزادی در تجربه
‏تا زمانی که هوشیاری خود را بدست آورید ، تمام بازی را تست کنید. هر جا و هر زمان که ممکن بود بجنگید! بازی اکشن هیچ محدودیتی ندارد!
‏🕹کنترل راحت
‏کنترل های شهودی می توانند در تنظیمات تغییر داده شوند و UI ساده به شما اجازه می دهد که بلافاصله وارد یک نبرد شوید!
‏📱گرافیک تنظیم شده
‏بازی می خواهید که بر روی سیستم ضعیف بالا بیاید؟ ست گرافیکی را انتخاب کنید که به ماشینتان بهتر بیاید!
‏🚜🔥⚔بازی جنگی آنلاین شوتر! یک ماشین به سلیقه خود انتخاب کنید ، ارتقاعش بدهید و شخصی سازی اش کنید و دشمنان را از سراسر دنیا بدون هیچ محدودیتی از بین ببرید! در بازی جنگی آنلاین ۲۰۲۱ آپدیت های منظم و محتوا های جدید منتظر جنگجویان هوشیارند!
‏مطمئن نیستید چه باید بازی کنید؟ وارد بازی آنلاین ☠Steel Rage🤖 شوید ، بازی را همین حالا بصورت رایگان دانلود کنید!
‏توجه:
‏کاربر عزیز! ما دائما روی محتوای جدید کار می کنیم ، بازی جنگی ، گرافیک و بهینه سازی را بهبود می بخشیم! اگر باگ یا مشکلی دیدید لطفا برای ما بنویسید.
‏👨🏽👳🏽‍♀️🎅🏽آیا می خواهید سوالی درباره ی بازی بپرسید یا دنبال دوست و متحد می گردید؟
‏FB: www.facebook.com/GDCompanyGames
‏Support: support@gdcgames.ru
‏‏SDK های به روز شده برای سازگاری با دستگاه های اندرویدی مدرن

نظرات و امتیاز ها

۲۸۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mohammad
٢١ شهریور ١٤٠٢

‏✓ فضا برای امتیاز کمه که انقدر بازی عالیه ‏✗ هیچ ضعفی ندارد خیلی سرگرم کننده و رقابتی

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر ابوالفضل حسن زاده نیاری
١٣ شهریور ١٤٠٢

‏✓ جوایز به مرور زمان و بالاتر رفتن رنک افزایش پیدا می‌کنه. کنترل راحت ماشین و اسلحه ‏✗ خیلی از ماشین ها رو باید کانسترکت کنیم مود شده اش تیر بینهایت داره و اینطوری دشمنام رو سولاخ سولاخ میکنم

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر آرمان
٩ شهریور ١٤٠٢

‏✓ بازی خوبیه قابلیت های متفاوت داره ‏✗ قیمت ماشین ها خیلی زیاده عالی

میپسندم۲ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده