استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها فکری
Hotel Transylvania Puzzle Blast - Matching Games

Hotel Transylvania Puzzle Blast - Matching Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۹.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۰
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۸
حجم۶۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Uken Games
‏‏به بازی رایگان هتل ترانسیلوانیا پازل بازی Blast - که در آن ارواح جمع می شوند خوشحال می شوید ، سرخپوستی می کنند و هیولا در حالی برای همه نوع سرگرم کننده انفجار پازل اقامت دارند! به انفجار مکعب های پازل در این بازی پازل رایگان ، سرگرم کننده و چالش برانگیز با هیولا های مورد علاقه خود ضربه بزنید!

ویدئو معرفی بازی

‏کیسه های خود را برای انفجار پازل اعتیاد آور بسته بندی کرده و به هتل هجوناک ترین هتل اطراف خود ضربه بزنید! با دراک ، مویس ، بلبی ، موری ، فرانک و هیولاهای بیشتری همکاری کنید تا از طریق معماهای چالش برانگیز و جستجوی کامل به عنوان جدیدترین مدیر هتل ترانسیلوانیا ، انفجار کرده و به آن ضربه بزنید! آیا می توانید با کمک هیولا های مورد علاقه هتل ترانسیلوانیا ، تمام سطح انفجار پازل چالش برانگیز را ضرب و شتم کنید؟
‏هیولا به شما نیاز دارد تا از طریق هر پازل و سطح منحصر به فرد ، به شیر و انفجار بپردازید. دانلود رایگان بازی انفجار پازل هتل ترانسیلوانیا برای بازی انواع سرگرم کننده انفجار پازل!
‏آیا شما برای تنوع بازی های پازل و ماجراهای با هیولاهای هتل ترانسیلوانیا آماده هستید؟ بیا در هتل ترانسیلوانیا بمانید و با تعطیلات پازل پس از زندگی انفجار داشته باشید!
‏امکانات:
‏• صدها نفر از معماها و ماجراهای چالش برانگیز پر از عروسک های وودو ، گیاهان عنکبوتی ، ارواح و سایر موانع منحصر به فرد! آیا می توانید از طریق هتل ترانسیلوانیا مسیر خود را ضربه بزنید و منفجر کنید؟
‏• شیر بر روی سهام ، عنکبوت ، جارو و جادوگران ضربه بزنید تا راه خود را از طریق صفحه پازل منفجر کنید!
‏• هیولا های مورد علاقه خود را جمع آوری کنید. هر کدام با قدرت منحصر به فرد خود! گیر روی یک معما؟ با هتل هیولاهای ترانسیلوانیا تماس بگیرید تا راه خود را از طریق ماجراهای منفجر کنید!
‏• ده‌ها پازل و ماموریت را به عنوان مدیر هتل تکمیل کنید ، به Quasimodo و بقیه کارکنان هتل کمک کنید. تخته های پازل شیر و انفجار را برای تبدیل شدن به بهترین مدیر هتل ترانسیلوانیا و کمک به هیولا های مورد علاقه خود کنید!
‏• جمع آوری ستاره ها با تکمیل سطوح برای به دست آوردن جوایز عالی از جمله قطعات هیولا برای احضار شخصیت های جدید! هر هیولای جدید در ماجراهای انفجار پازل خود تقویت خاصی به شما می دهد.
‏• ساده برای شروع ، به چالش کشیدن در قلب! بازی پازل را سرگرم کننده نگه دارید ، اما از قلب آنها تمام نشود!
‏بازی رایگان Hotel Transylvania Puzzle Blast انفجار هیولا و ارواح در همه جا است! امروز بازی هتل Transylvania Puzzle Blast را به صورت رایگان بارگیری کنید!
‏این بازی گاه به گاه ممکن است شامل تبلیغات متناسب با علایق شما از طرف خانواده شرکت های سونی و همچنین اشخاص ثالث باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ، به www.aboutads.info مراجعه کنید. برای استفاده از انتخاب های خاص در مورد تبلیغات مبتنی بر علاقه ، به www.aboutads.info/choices مراجعه کنید. همچنین می توانید برنامه App گزینه ها را در www.aboutads.info/appchoices بارگیری کنید.
‏خط مشی رازداری: http://www.sonypictures.com/corp/privacy.html
‏شرایط استفاده: http://www.sonypictures.com/corp/tos.html
‏اطلاعات من را بفروشید: https://privacyportal-cdn.onetrust.com/dsarwebform/d19e506f-1a64-463d-94e4-914dd635817d/b9eb997c-9ede-451b-8fd4-29891782a928.html
General bug fixes and improvements.

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
💜rana💜
٢٩ آذر ١٤٠٠

خوبه ولی بدون فیلتر شکن وارد نمیشه 😐حیف

۵ ۴
DANIEL KASRA CHAPARIAN
١٧ تیر ١٤٠٠

good

۲ ۰
امیر حسین آزادبخت
٢٣ خرداد ١٤٠٠

بهترین بازی دنیا هستش فیلمش تو نماوا

۸ ۲

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده