خانه بازی فکری

Disney Frozen Free Fall - Play Frozen Puzzle Games

فصل یخ زده

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۵۴
تعداد نظرات۳۵۴
سازنده Jam City, Inc.
نسخه۹.۴.۰
حجم۱۲۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۵/۲۳
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏ین برنامه نیاز به دیتا دارد. با به روز رسانی مایکت به آخرین نسخه این بازی را به راحتی دانلود و نصب کنید و از آن لذت ببرید. بیش از 650 مرحله هیجان انگیز را در بهترین بازی معمایی دیزنی انجام دهید. برای بازی ماجراجویانه پادشاهی آرندل آماده شوید. در این سری از بازی های یخی شخصیت های شناخته شده دیزنی با شما هستند. مادامی که شما سرزمین های بیشتری را می پیمایید مراحل بیشتری از بازی را Unlock کنید. اگر در طول بازی قلب های شما تمام شد از دوستان فیسبوکی کمک بگیرید و بعدا محبت آنها را جبران کنید. یکی از بازی های این مجموعه جور کردن تکه های یخی همرنگ و حذف کردن آنهاست. خودتان را با این بازی معروف و هیجان انگیز بسنجید. با جلو رفتن در طول مراحل بازی شخصیت های محبوب بیشتری را Unlock کنید. هر کاراکتر قدرت های خاص خودش را دارد. این بازی پرداخت درون برنامه ای دارد و با دوستانتان در شبکه های اجتماعی ارتباط می گیرد. این بازی را از مایکت دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

تغییرات در نسخه جدید

Hey Free Fallers! We have some exciting new updates for you to check out!

FROZEN 2 UPDATES
- Beat 100 new and exciting levels in the Journey Map

SPECIAL SEASON
- Meet the Frozen 2 Fire Spirit - Bruni! Conquer levels to complete event stages, collect rewards, and earn Bruni as a Companion!

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟