استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Armed Heist: Shooting gun game

Armed Heist: Shooting gun game

سرقت مسلحانه

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۴.۱۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۰۴
تعداد دانلود۳۶ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۷۷۷
حجم۸۷۶ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Sozap
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏زمان کار برای رسیدن به کار در Arist Heist - بازی تیرانداز شخص ثالث بسته بندی شده عمل شده که قلب شما را پمپاژ می کند! سرقت بانک ها و کامیون های زره ​​پوش هرگز از هیجان پرواز پرهیز نمی کند.
‏آیا به دنبال یک بازی تیرانداز شخص ثالث سرقت بزرگ بانک هستید؟ به مکان مناسبی خوش آمدید ، جایی که در بیش از 70 چالش تیراندازی بانکی در بهترین بازی آنلاین tps آنلاین با پلیس روبرو می شوید!

ویدئو معرفی بازی

‏ماموریت شما: تبدیل به یک اراذل و اوباش ظالمانه و سرقت بانک از جنایات! همیشه اولین کسی باشید که تیراندازی می کند ، یا در غیر این صورت شش پا به زیر خواهید رسید
‏ 
‏ویژگی های بازی قاتل:
‏• سیستم سلاح قابل تنظیم - وحشی ترین ، اسلحه های اصلاح شده را که می توان تصور کرد ، بسازید! اسلحه ، اسلحه ، تیرانداز و اسلحه حمله! زرادخانه خود را تا حد ممکن کشنده برای سرقت بانک بعدی بدست آورید!
‏ 
‏آن را با مناظر بسته ، سرکوبگرها ، گرفتن ، بشکه ، سهام و پوسته های قاتل بسته بندی کنید. همه اینها روی عملکرد اسلحه شما تأثیر می گذارد.
‏ 
‏• نقشه جرم سه بعدی - نقشه پویا در مورد جرم و جنایت پایگاه داده از بانک های کم امنیت و کامیون های زره ​​پوش ، به شما اجازه می دهد امروز را انتخاب کنید و انتخاب کنید که چه چیزی را می خواهید!
‏ 
‏• سناریوهای پویا - برای هیجان آماده شوید! در این بازی تیراندازی آنلاین tps ، هیچ چالش تیراندازی بانکی تاکنون دو بار به همین روش بازی نمی کند. هر سناریو بسته به مهارت و مهارت تفنگ شما متفاوت خواهد بود.
‏ 
‏• شخصیت خود را ببندید - سارقین بانکی بی رحمانه خود را بسازید! آیا می خواهید یک دلقک قاتل باشید؟ نیروهای ویژه ای؟ شاید یک گانگستر badass؟ کسب پوست ، ماسک ، جلیقه ضد گلوله و لباس های جذاب. گرافیک سه بعدی با کیفیت بالا و گیم پلی همهجانبه ، این تیرانداز شخص سوم را به تیراندازی بسته بندی شده اکشن تبدیل می کند!
‏ 
‏مسلح Heist یکی از شدیدترین بازی های تیرانداز شخص ثالث به صورت آنلاین است. برخلاف بازیهای fps (بازی تیرانداز اول شخص) ، جایی که همه شما را در بشکه اسلحه خود می بینید ، در بازی های tps (بازی های تیرانداز شخص سوم) ) دوربین در اطراف شخصیت شما به شکلی فعال و پویا می چرخد ​​و باعث می شود احساس کنید که شما یکی از بانک های سرقت و گلوله های چشمک زن هستید!
‏دنده خود را بگیرید. شما باید کاری انجام دهید
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
FIXES and TWEAKS
- Properly set level cap to 70!
- Organization requirements have been added to support to level 70!
- Issues with Matchmaking have been fixed and tweaked for better performance and playability!
- Weapon screen tab has been optimized!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده