خانه بازی تفننی
Faily Brakes 2 - Car Crashing Game

Faily Brakes 2 - Car Crashing Game

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۴
حجم۸۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده CASUAL AZUR GAMES
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏این Fily ترمز است - شتاب به حداکثر!
‏فیل فیلی نمی تواند استراحت کند. این بار پدال شتاب دهنده اتومبیل او به زمین گیر کرده است و او با کنترل سریعتر و سریعتر سرعت خودرو ، از کنترل خارج می شود زیرا تلاش می کند راه خود را از طریق عبور و مرور ترافیک ، تپه ها ، تونل ها ، تقاطع های ترافیکی و همچنین پلیس سوار بر دم خود انجام دهد. برای سرعت!
‏با وجود تپه ها ، هیجان ها و ریزگردهای فراوان ، این سطح بعدی است که تجربه Fakes Brakes دنیای بازی موبایل منتظر آن بوده است!
‏ویژگی های گیم پلی:
‏- دنیای فیلی مجدد گسترده ، جایی که فیل و آنیتا می توانند تصمیم بگیرند چرخش های مختلف ، تونل ها ، غارها ، مزارع و موارد دیگر را بگیرند. ماجراجویی روزانه خود را انتخاب کنید!
‏- وسایل نقلیه قابل تخریب - ماشین ها اکنون می توانند صدمه ببینند بدون اینکه به طور کامل تصادف کنند. درها را باز کنید و دریچه اتومبیل پرواز کند!
‏- طیف گسترده ای از سفارشی سازی ماشین - عملکرد ، رنگ ، چرخ ، آنتن و حتی پلاک خودرو خود را ارتقا دهید.
‏- سقوط ragdoll بزرگتر - توفنده در بازی هنوز هم به همان سرگرم کننده بازی است!
‏- تعقیب و گریز پلیس پلیس - سرعت برای جلوگیری از پلیس سوار دم خود را!
‏- مسابقه روح خود را! بهترین راه حل یا یک چالش مستقیم از یک دوست خود را به چالش بکشید!
Improved stability
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟