استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
US Smart Coach Bus Games 3D

US Smart Coach Bus Games 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۵
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۲.۱
تعداد نظرات۷
حجم۲۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده 6th Sense
‏‏Indian Bus Drive Games 3D: US Smart Coach Bus Games 3D
‏بیایید به اتوبوس اتوبوس بازی های اتوبوس شهری 2022 برویم که در آن راننده اتوبوس شهری شبیه ساز اتوبوس سه بعدی منتظر شماست. راننده حرفه ای اتوبوس پارکر سه بعدی و بازی های اتوبوس 3d 2021 مسافران را در یک اتوبوس اتوبوس پرنده به مقصد اتوبوس جاده ای مشخص شده سوار و رها کنید. Bus games 3d 2022 یک شبیه‌ساز اتوبوس شهری مبتنی بر زمان است که اتوبوس شبیه‌ساز را رانندگی کنید تا مهارت‌های رانندگی اتوبوس شهری خود را با بودن یک راننده اتوبوس واقعی آزمایش کنید. و درخواست آنها را برای رزرو وسایل نقلیه 3 بعدی شبیه ساز اتوبوس شهری بپذیرید. ترافیک شهری معمولی در اتوبوس شهری برای رانندگی شبیه ساز اتوبوس اتوبوس وجود دارد، بنابراین یک راننده اتوبوس بالغ اتوبوس 3d باشید.
‏Modern City Bus Game 3D: City Coach Bus Driver Game
‏شبیه ساز اتوبوس شهری افزوده نهایی به بازی های اتوبوس 2023 یک اتوبوس مدرن و شبیه ساز اتوبوس شهری با لذت واقعی بازی های رانندگی اتوبوس است. از بازی های رایگان اتوبوس در سربالایی 4x4 اتوبوس رانندگی سه بعدی لذت ببرید و مانند یک راننده اتوبوس واقعی از شبیه ساز اتوبوس اتوبوس عبور کنید. خدمات انتخاب و رها کردن شبیه ساز اتوبوس 3d به گردشگرانی که منتظر بازی های اتوبوس 2022 هستند.
‏بازی رانندگی اتوبوس شهری واقعی: بازی شبیه ساز اتوبوس مربی ایالات متحده
‏در بازی های اتوبوس 3d 2021، هر سطح از شبیه ساز رانندگی اتوبوس شبیه ساز اتوبوس مربی چالش برانگیزتر و هیجان انگیزتر از اتوبوس قبلی است! مسافران شما در ایستگاه اتوبوس جاده ای منتظر شبیه ساز اتوبوس هستند تا نهایت لذت را از سفر شما در یک ماشین شبیه ساز اتوبوس سه بعدی ببرند. با پیروی از دستورالعمل‌های موجود در صفحه اتوبوس شهری و با دنبال کردن اتوبوس اتوبوس پرنده، در شبیه‌ساز اتوبوس به سمت مقصد خود وارد اتوبوس شوید.
‏بازی مدرن رانندگی اتوبوس شهری: Bus Simulator 2021 بازی جدید
‏بازی اتوبوس سه بعدی و شبیه ساز اتوبوس اتوبوس غیرممکن ترکیبی منحصر به فرد از رانندگی و برداشتن و رها کردن مسافران در بازی های رانندگی اتوبوس دارد. آیا برای چالش اتوبوس پارکر سه بعدی آماده هستید؟ در شبیه ساز اتوبوس اتوبوس شهری با تپه های خارج از جاده روبرو شوید و به عنوان راننده اتوبوس شهری برای پارک کردن تپه شبیه ساز رانندگی اتوبوس آماده باشید. همین حالا بازی‌های سرگرم‌کننده اتوبوس خود را به صورت سه بعدی شروع کنید و از بازی‌های اتوبوس رایگان لذت ببرید.
‏Bus Games 3d 2020:Bus Games 2020 بازی‌های جدید
‏اینجا بازی‌های جالب اتوبوسی دوباره به دنبال مسافران در اتوبوس 3d هستند. bus games 2023 یک شبیه ساز اتوبوس کلاسیک برای بازی است. bus games 3d 2023 بهترین اتوبوس شهری برای رانندگی غیرممکن اتوبوس سه بعدی برای انتخاب و رها کردن است. bus games 2021 یک اتوبوس مدرن است که فرصت عالی بازی شبیه ساز مربی شهری را برای شما فراهم می کند. در بازی‌های اتوبوس ۲۰۲۰ بازی‌های جدید، هر سطح از بازی‌های اتوبوس ۳ بعدی رانندگی در شهر جدید، بازی‌های اتوبوس ۳d 2020 چالش‌برانگیزتر و هیجان‌انگیزتر از بازی‌های اتوبوس جدید قبلی است.
‏Bus Simulator 2021 بازی جدید: Bus Games 3d City Driving New
‏ زمان راندن یک اتوبوس سرسره است که در آن باید مسافران اتوبوس شهری را سوار و پیاده کنید که منتظر یک شبیه ساز اتوبوس 3d در ایستگاه اتوبوس اتوبوس در بازی های اتوبوس سه بعدی هستند. رانندگی اتوبوس شهری را با دقت برانید و با استفاده از فلش ها در یک محدوده مشخص در شبیه ساز اتوبوس واقعی، آنها را در مقصد رها کنید. در شبیه ساز اتوبوس شهری، با موانع و چالش های مختلفی روبرو خواهید شد و جایزه راننده اتوبوس حرفه ای 3d of simulator bus را دریافت خواهید کرد. سطوح کاملاً جدید را در شبیه ساز اتوبوس شهری 3D باز کنید. مهارت های رانندگی با اتوبوس خود را در شبیه ساز اتوبوس اتوبوس نشان دهید و با عبور از مسیرها و موانع مختلف در شبیه ساز اتوبوس، مسافران را در اتوبوس شهری به مقصد منتقل کنید. مراقب سوخت در اتوبوس سه بعدی باشید. حالت های نهایی شبیه ساز اتوبوس را در بازی های اتوبوس بازی کنید. وارد دنیای شبیه سازی رانندگی اتوبوس شوید و اتوبوس سه بعدی را دانلود کنید.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
nian
٣٠ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ واقعن اون شش هزار براش زیادی بود دادیم واقعن سازندش هم نتونست یک چیزشو خوب بزاره اگه سازندش ناراحت میشه دیگه ببخشید

۰ ۰
موناامینی
١٨ اسفند ١٤٠١

😡😡😡😤 خیلی بده اونایی که نسب کردن واقعن بده چرا پول. مردم هدر میدین پس من برای چی نسب کردم یکی به. سازندش بگه این چیه حالم بهم خورده

۸ ۳
محمد کریمخانی
٥ فروردین ١٤٠٢

بدددددددددددد خیلی بده شبیه عکساش نیست

۷ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده