استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
US police Cars Transport truck

US police Cars Transport truck

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۴۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۱۷
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۹
حجم۷۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Game Finale
‏‏از این بازی‌های رانندگی شگفت‌انگیز Truck Simulator 2021 لذت ببرید، به دنبال رانندگان جدیدی هستند که اعصابی برای مقابله با تمام وظایف برنامه‌ریزی شده و برنامه‌ریزی شده بازی حمل‌ونقل ماشین پلیس پلیس واقعی دارند. سریع تصمیم بگیرید و وارد این دنیای جدید شبیه ساز رانندگی کامیون لیموزین ایالات متحده 2021 شوید تا کمپین حمل و نقل واقعی و عملی را انجام دهید. شما باید وسایل نقلیه پلیس، لیموزین ها و دوچرخه ها را از یک مکان به مکان های دیگر بازی حمل و نقل کامیون پلیس 2021 با پشت سر گذاشتن سایر رانندگان حمل و نقل منتقل کنید. راه خود را برای گرفتن قرارداد برای اتومبیل های حمل و نقل هواپیمای ایالات متحده در سال 2021 هموار کنید و سعی کنید با ارائه بهترین خدمات حمل و نقل بازی های حمل و نقل اتومبیل پلیس ایالات متحده، در چشم همه رانندگان معروف حمل و نقل باشید.
‏در بسیاری از موقعیت های جدید حمل و نقل کامیون واقعی بگذرید. رانندگی 2021 با تأیید قدرت های بزرگ رانندگی شما مانند اقدامات و هیجانات هواپیمای حمل و نقل پلیس برتر 2021 که واقعاً تمام توانایی های رانندگی بازی های حمل و نقل پلیس مدرن را به چالش می کشد. شما لوکس بزرگی برای استفاده از ویژگی های بارگیری و تخلیه خودکار برای محموله حمل و نقل پلیس ایالات متحده 2021 دارید که تجربه رانندگی بسیار آسان و انعطاف پذیری را در شبیه ساز حمل و نقل پلیس واقعی در حال انجام 2021 به شما ارائه می دهد. با به نمایش گذاشتن واقعی خود، تمام روندها و سنت های موجود در بازی های هواپیمای پلیس سه بعدی را تغییر دهید. انتقال استعدادها.
‏دستورات و کنترل‌های آسان و روان به شما این امکان را می‌دهد که با تمام مسائل مهم بازی حمل و نقل چهار دوچرخه بزرگراهی با سهولت عمیق و راحتی مناسب مقابله کنید. با نمایش دقیق استعدادهای رانندگی داخلی و خارجی خود در این بازی رانندگی حمل و نقل کامیون پلیس ایالات متحده، در جاده های دشوار بازی های کامیون حمل و نقل لیموزین ایالات متحده 2021 رانندگی کنید. فضای چالش برانگیز جدید را برای ماشین های پلیس حمل و نقل کامیون پلیس افراطی باز کنید که انحصار خود را در این زمینه بازی های حمل و نقل کامیون سه بعدی 2021 با تکمیل ماهرانه تمام اهداف مورد نظر این ماموریت بار کامیون حمل و نقل پلیس واقعی پلیس ایجاد کرده اند.
‏ماشین پلیس پلیس واقعی ویژگی های بازی Transporter Truck - Cargo:
‏کمپین حمل و نقل جامع.
‏ماموریت های حمل و نقل دقیق.
‏کنترل های رانندگی روان.
‏کامیون حمل و نقل قدرتمند.
‏بارگیری و تخلیه خودکار.
‏سطوح حمل و نقل بین خطوط.
‏هر سطح با وظایف مختلف.
‏دستورالعمل‌های عالی برای بازیکن.
‏بازخورد واقعی در مورد شبیه‌ساز بار حمل‌ونقل کامیون پلیس ارائه دهید تا همه ویژگی‌های پارکینگ کامیون حمل‌ونقل پلیس پلیس ایالات متحده 2021 را در روزهای آینده بیشتر ارتقا داده و مدرن کنید.
‏‏محیط‌های شگفت‌انگیز جدید.
‏کنترل‌کننده بهبود یافته.
‏ماشین‌های شگفت‌انگیز
‏گرافیک‌های جدید بهبود یافته
‏سطوح جدید.

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حسن پارسا
١٥ آبان ١٤٠١

جالب

۷ ۰
امیر مهدی ابراهیم پور
٣٠ شهریور ١٤٠٠

خیلی بده بدرد نمیخوره

۱۰ ۶
-^-^-
١٤ فروردین ١٤٠٠

علیه علیه

۱۴ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده