استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
The Ants: Underground Kingdom

The Ants: Underground Kingdom

نسخه۳.۴۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۲۸
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۳۸۴
حجم۱۰۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده StarFortune
‏‏در مورچه‌ها: پادشاهی زیرزمینی، شما فرمانروای مورچه نهایی هستید تا ملکه خود را هدایت کنید و مورچه‌های خود را بسازید.
‏برای بقا و تکثیر، جنگ‌هایی بین حیوانات به‌طور مکرر اتفاق می‌افتد. در مورچه‌ها: پادشاهی زیرزمینی، شما فرمانروای مورچه نهایی هستید که می‌توانید مورچه را بسازید، ملکه را رهبری کنید، مستعمره را رشد دهید و در برابر دشمنان دفاع کنید. برای شکوه و شکوفایی امپراطوری مورچه‌های خود، باید تدبیر استراتژی‌های خود را نشان دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏ 
‏--ویژگی‌های بازی-
‏【ساخت مورچه‌ها. مانند قلعه یک امپراتوری، که مکانی امن برای رشد فرزندان فراهم می کند. چیدمان مورچه‌ها از نظر استراتژیک بسیار مهم است، بنابراین باید عاقلانه کندو خود را برنامه‌ریزی کنید، تونل‌ها را بسازید، بنابراین امپراتوری مورچه‌های ایده‌آل خود را بسازید!
‏【مورچه‌های هچ‌شده . برای توسعه امپراطوری مورچه‌های خود، باید تا آنجا که ممکن است از تخم بیرون بیایید. آنها را به جنگ، غارت منابع، و گسترش قلمرو خود هدایت کنید!
‏【مورچه‌ها را تغییر دهید】
‏برای غارت منابع و گسترش قلمرو، باید یک مورچه قدرتمند بسازید. علاوه بر تعداد زیادی مورچه سرباز پیشرفته، شما همچنین باید رهبرانی برای سربازان مورچه خود داشته باشید: مورچه های ویژه. می‌توانید با جوجه‌آوری از تخم‌های جهش‌یافته، مورچه‌های ویژه قدرتمندی را به دست آورید. سرباز مورچه‌های شما با ترکیبی مناسب از مورچه‌های سرباز و مورچه‌های ویژه به پیروزی گسترده‌ای دست خواهند یافت.
‏【ایجاد اتحاد】
‏جنگ به تنهایی هرگز نمی‌تواند اتفاق بیفتد. موفقیت فقط متعلق به اتحادهایی است که یکسان فکر می کنند. با ایجاد یا پیوستن یک اتحاد ، می‌توانید به یکدیگر کمک کنید با هم رشد کنند و با هم بجنگند. با کمک متحدان، امپراطوری مورچه‌ها تحت فرمان شما مطمئناً جای خود را در این پادشاهی مورچه‌ها خواهد گرفت!
‏مورچه‌ها: پادشاهی زیرزمینی، یک سرویس خدمات پیشرفته آنلاین خدمات پیشرفته آنلاین به مشتریان ارائه می‌کند.
‏مهم نیست که چه نوع سؤالاتی دارید، ما اینجا هستیم تا در حد امکان به شما کمک کنیم. می‌توانید از طریق کانال‌های زیر با ما تماس بگیرید:
‏خط رسمی: @theants («@» را فراموش نکنید)
‏Discord رسمی: https://discord.gg/PazRBH8kCC
‏ایمیل رسمی: theants@staruniongame.com
‏فیس‌بوک رسمی: https://www.facebook.com/TheAntsGame
‏توجه!
‏مورچه‌ها: عملیات زیرزمینی رایگان دانلود است. با این حال، برخی از موارد موجود در بازی رایگان نیستند. بازیکنان باید حداقل ۳ سال سن داشته باشند تا آن را دانلود کنند، همانطور که در شرایط استفاده و خط‌مشی رازداری تعریف شده است. علاوه بر این، دستگاه‌ها باید به شبکه دسترسی داشته باشند، زیرا این یک بازی آنلاین است.
‏‏[بهینه سازی ها]
‏1. رویدادهای مجموعه چهار فصل را تنظیم کرد: «Alliance Help» به «هدایای اتحاد درخواست کنید یا زمان‌های کمک اتحاد را ارائه دهید» تغییر یافته است.
‏2. قوانین رتبه‌بندی شخصی را در رویداد Rescue Aphids تنظیم کرد.

‏[رفع اشکال]
‏1. رفع این مشکل که اثر برخی از پاداش های استعداد حشرات به درستی کار نمی کند.
‏2. این مشکل حل شد که حباب پیام همچنان روی شهاب‌سنگ تکامل پس از کلیک بر روی آن برای ارسال مورچه‌های ویژه، نمایش داده می‌شد.

نظرات و امتیاز ها

۳۸۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سجاد
پریروز

‏✓ بد هست مثل تبلیغش نیست نصب نکنید

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر حسین
١٦ فروردین ١٤٠٣

یکی بگه چطور‌از لونه برم بیرون بجنگم‌همش تو لونم لولمم ۷ هست

میپسندم۷ نمیپسندم۴
عکس کاربر گوربا
٢٣ اسفند ١٤٠٢

برا من اومد خیلی هم خوبه بازی انلاینه فقط چرا ملکه ام نمیزاد؟؟😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

میپسندم۴۷ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده