استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها صوت و موسیقی
Simple Radio: Live AM FM Radio

Simple Radio: Live AM FM Radio

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۷.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۳
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۶
حجم۲۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Streema, Inc.
‏‏رادیو ساده توسط Streema ساده ترین راه گوش دادن به ایستگاه های رادیویی FM مورد علاقه خود را، رادیو AM، رادیو اینترنتی رادیو و ایستگاه های رادیویی رایگان است.
‏با بیش از 40،000 ایستگاه، شما می توانید به آنهایی که شما آموخته اید را دوست داشته و گوش دادن و کشف جواهرات جدید از هر منطقه از جهان گوش دهید. رادیو ساده اولین برنامه ای است که مزایای متعدد رادیوی آنلاین را با سادگی تلوزیون های رادیویی در سالهای آینده ترکیب می کند.

ویدئو معرفی برنامه

‏هر ایستگاه رادیویی بسیار آسان است. جستجو بر اساس ژانر: ایستگاه های رادیویی پاپ، ایستگاه های رادیویی راک، ایستگاه های رادیویی اخبار، ایستگاه های رادیویی ورزشی و غیره و یا جستجو بر اساس کشور (مانند ایستگاه های رادیویی ایالات متحده)، ژانر، فرمت، دولت یا شهرستان (مانند رادیو نیویورک یا رادیوهای لس آنجلس).
‏Streema ماموریتی برای ساده کردن تجربه گوش دادن به رادیو در وب و دستگاه های تلفن همراه است. رادیو ساده محصولی از این تلاش است و ما مشتاق بازخوردهای شما هستیم.
‏گوش دادن به رادیو NPR، رادیو بی بی سی، رادیو ورزشی، رادیو اخبار، رادیو مسیحی، رادیو لاتینا، رادیوم مکزیکاساس، 77 WABC، WBAP اخبار بحث 820 AM، La MEGA 97.9، KNBR، WNYC، راک شینا، و بسیاری دیگر!
‏---------------------
‏چرا رادیو ساده؟
‏رابط کاربر پاک شده:
‏رادیو ساده یک رابط کاربری بسیار تمیز است که از راه شما بیرون می آید و به شما کمک می کند که در ASAP تنظیم کنید. بسیاری از برنامه های رادیویی می توانند بسیار پیچیده باشند زیرا شما فقط تلاش می کنید که یک ایستگاه را برای بازی بسازید. با رادیو ساده، این چیزی از گذشته است.
‏یک دسترسی به موارد دلخواه را ضربه بزنید
‏دسترسی به ایستگاه که می خواهید به همان سرعتی که می خواهید گوش دهید فوق العاده مهم است - با استفاده از رادیو ساده شما همیشه به یک مورد دسترسی به موارد دلخواه خود دسترسی خواهید داشت. برنامه بهینه سازی شده است تا استفاده روزمره به همان اندازه صاف که ممکن است در خانه، در محل کار یا در ماشین باشد.
‏هیچ بوفری یا وقفه:
‏با استفاده از تجربه Streema در خدمت بیش از 5 میلیون شنوایی در هر ماه، رادیو ساده دارای سطوح بی نظیری از ثبات و قابلیت اطمینان است. ما میدانیم چقدر مهم است. به همین دلیل است که ما بی وقفه به دنبال افزایش کیفیت گوش دادن از طریق برنامه در هر نسخه.
‏---------------------
‏سوالات و یا بازخورد؟ ما هر ایمیل را خوانده ایم
‏آیا ما می خواهیم یک ایستگاه رادیویی مخصوص اضافه کنیم؟ پیشنهادات دارید؟ لطفا با ما در simple@streema.com تماس بگیرید.
‏این نرم افزار با استفاده از کد FFmpeg (ffmpeg.org) دارای مجوز تحت LGPLv2.1 (www.gnu.org/licenses/old-licenses/lgpl-2.1.html) است.
‏سیاست حفظ حریم خصوصی: http://streema.com/about/privacy/
‏شرایط استفاده: http://streema.com/about/terms/
‏علائم تجاری شخص ثالث متعلق به صاحبان ثبت شده این علائم تجاری هستند. Streema وابسته به این شرکت ها نیست. اگر سوالی دارید لطفا با ما تماس بگیرید.
‏‏بازخورد شما رادیو ساده را بهتر می کند. ادامه بده! لطفا به ما به آدرس simple@streema.com ایمیل بزنید. همه را خواندیم.

نظرات و امتیاز ها

۳۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
farshad
١٩ مهر ١٤٠١

متاسفانه کار نمیکنه

۰ ۱
جاوید
١٥ دی ١٤٠١

❤️بهترینه

۱ ۰
612876
١٠ آذر ١٤٠١

عالی وخوب

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط