استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Air Robot Transform Helicopter

Air Robot Transform Helicopter

نسخه۱.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۴
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۴۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Survival Games Production
‏‏خبر عالی عاشقان مبارزه با هلیکوپتر و ربات هوایی
‏تولید بازی های بقا، بازی ماموریت نجات ربات های واقعی را برای دوستداران بازی های تبدیل ربات به شما ارائه می دهد. بازی نجات ابرقهرمان تبدیل ربات هوایی ترکیبی انحصاری از بازی‌های نجات ابرقهرمانی ارتش ایالات متحده، بازی‌های قهرمان پرواز، ماجراجویی ابرقهرمانی و بازی‌های قدرت فوق‌العاده است. بهترین قهرمانان شهر بزرگ از گروه افسانه ای قهرمانان اکشن باشید، به شهر بزرگ بروید و ماموریت نجات چالش برانگیز خود را تکمیل کنید و از ماجراجویی ابرقهرمانی لذت ببرید.
‏این بار یک بازی کمیک جدید آورده ایم که در آن در قرون وسطی هستیم. قرون وسطی و شهر نیویورک شما توسط موجودات عجیب و غریب از سیاره دیگر مورد حمله قرار گرفته است. آنها در حال برنامه ریزی برای حکومت بر کل شهر و انتشار ویروس زامبی در بین مردم نیویورک هستند. شما یک قهرمان آهنین با قدرت های فوق العاده شگفت انگیز جت پک در پشت خود برای تبدیل شدن به هلیکوپتر و توانایی های عالی مانند پرواز با جت پک، شلیک با اسلحه های شگفت انگیز با دست مشت زنی هستید. به یک هلیکوپتر کشتی جنگی تبدیل شوید و با قدرت جت پک می توانید بر فراز شهر باز پرواز کنید. به عنوان یک ربات هلیکوپتر از تمام قدرت فوق العاده و استراتژی شگفت انگیز خود برای نجات مردم و شهر از دست مافیا و گانگسترها استفاده کنید. ربات ابرقهرمانی برای مبارزه با ربات های دیگر تبدیل شده و برای کمک به نجات مردم بی گناه و مبارزه با مجرمان با مهارت های پرواز و رزمی شگفت انگیز. شما یک قهرمان پرنده فولادی بزرگ و آینده نگر هستید که برای محافظت و محافظت از شهر برنامه ریزی شده اید. برای جستجو و نجات افراد در شرایط اضطراری بر فراز شهر بزرگ تا ارتفاع نهایی پرواز کنید و آنها را با آمبولانس به بیمارستان ببرید. به جنایتکارانی که از زندان بزرگ شهر فرار می کنند با افسران پلیس مبارزه کنید. ابرقهرمان و هیولاهای باورنکردنی مشغول انتقام گرفتن از افراد بد هستند در این شرایط غیرنظامیان نیویورک به قهرمانی با قدرت های فوق العاده و عجیب نیاز دارند که بتواند نجات دهد و از آنها دفاع کند. شهر از چنین خلق هیولا. بازی انقلاب Air Robot Transform Helicopter Battle را با حالت بازی چندگانه معرفی می کنیم که در آن می توانید هواپیمای جت هلیکوپتر رادارگریز را پرواز دهید که انقلابی در بازی های جنگی هواپیما است. جرم و جنایت بالاست پس این بازی Air Robot Transform Helicopter Battle Revolution را دانلود کنید و وارد نیویورک شوید تا غیرنظامیان و شهر را از دست موجودات عجیب نجات دهید.
‏برای مبارزه حماسی با حریفان خود آماده شوید و قهرمان ربات جنگنده 2017 شوید.
‏ماموریت نجات خود را شروع کنید و ابتدا به عنوان ربات هوایی با شیطان مبارزه کنید ماشین های موجود در خیابان ها با ویروس خطرناک در حال حرکت هستند. همه آنها را یکی یکی خرد کنید و خیابان های نیویورک را جارو کنید. در جایی که می خواهید سرعت بالایی داشته باشید از جدیدترین هلیکوپتر طراحی شده استفاده کنید و به دشمنان شلیک کنید. به عنوان یک ربات ابرقهرمان عمل کنید تا مردم نیویورک را نجات دهید و به باهوش ترین و شجاع ترین ربات هوایی سال 2018 تبدیل شوید. در این شبیه ساز ربات جنگی و پرواز هلیکوپتر، نقش قهرمان شهر نیویورک را بازی کنید. از تمام استراتژی خود و هلیکوپتر مجهز به جدیدترین سلاح ها برای نجات مردم و شهر نیویورک از جنگ مخرب استفاده کنید. با هلیکوپتر خود در آسمان پرواز کنید و به یک هلی جنگنده واقعی علیه جرم و جنایت در شهر بزرگ تبدیل شوید. در انقلاب Air Robot Transform Helicopter Battle شما با موقعیت های مختلف بقا در حالی که در ارتفاعات آسمان پرواز می کنید مبارزه خواهید کرد. مخلوق ناشناخته به سرعت در حال انتشار ویروس است و افراد بی گناه نگران هستند و قربانی ویروس ناشناخته می شوند. در مواقع اضطراری به ربات هوایی با هلیکوپتر جدید نیاز است که بتواند افراد را در ماموریت های حماسی نجات نجات دهد. شهروندان مجروح قربانی ویروس، هشدار آتش و سایر موقعیت های فاجعه آمیز را در بازوهای سوپر رباتیک خود نگه دارید، در ارتفاع بسیار زیاد پرواز کنید و مجروحان را بلافاصله برای نجات به بیمارستان ببرید. تنها ربات فوق العاده هوایی شهر بزرگ باشید. بنابراین اگر عاشق بازی‌های جنگی هلیکوپتر و بازی‌های ربات هستید، اینجا مکانی شگفت‌انگیز برای شماست تا مهارت‌های جنگی و پروازی خود را بیان کنید. در این شبیه ساز مبارزه با ربات هوایی، شما دارای قدرت های متمایز کارآمد در تخریب هستید.
‏این بازی به طور ویژه برای دوستداران پرواز هوایی و هلیکوپتر با کنترل های بصری عالی، گرافیک شگفت انگیز و سطوح چالش برانگیز بسیار طراحی شده است.
‏‏* اضافه شدن ربات های جدید
‏* اضافه شدن سطوح هیجان انگیز جدید
‏* رفع مشکل نرخ تصادف
‏* پیشرفت های بازی
‏Air Robot Transform HeliCopter Robot Battle War

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده