استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Kung Fu: karate Fighting Game

Kung Fu: karate Fighting Game

نسخه۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۷
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۵
حجم۸۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده InterBolt Games
‏‏بازی‌های تبدیل ربات گوریلا: بازی ربات تبدیل خودروی ارتش
‏به بازی‌های تبدیل ربات گوریل هیولا با ربات‌های ماشینی که با بازی‌های ربات جانور خشمگین مبارزه می‌کند، خوش آمدید. شما جنگ های چند روباتی دارید که در این بازی بزرگ ربات آغاز شده است که برای شهروندان دردسر ایجاد می کند. بنابراین قهرمان فوق العاده ربات گوریل خشمگین در بازی های تبدیل ماشین شوید که می تواند جهان را نجات دهد. وارد بازی جنگ ربات هیولا شوید و به بازی های تبدیل ماشین تبدیل شوید که در بازی ربات های ارتشی که گوریل ربات بزرگ می خواهد ارتش ربات را رهبری کند کار آسانی نیست. این بازی ربات گوریل دارای یک جنگجوی مکانیکی در قالب بازی ربات میمون است تا گوریل ابرقهرمانی در حمله ربات های شهری بازی های گوریل بزرگ باشد. شما گزینه ای از بازی های ماشین تبدیل ربات پرنده با بازی های تبدیل چند ربات دارید که می تواند چالش جدیدی از بازی های ربات نجات 2021 را به شما ارائه دهد.
‏آموزش بازی های تبدیل ربات ماشین عضلانی را دریافت کنید که در آن یک گوریل ربات بزرگ در مقابل جنگجوی مکانیکی در مقابل آن قرار دارد. ربات های مکانیکی بازی‌های تبدیل گوریل واقعی قادر به پیروزی در برابر دشمنان در بازی‌های جنگی بزرگ روبات‌ها نیستند. بازی گوریل تبدیل ربات در شهر نبرد مکانیکی آغاز شده است، بنابراین داد و بیداد گوریل را به ربات های جدید برای نبرد ربات های آینده نگر در بازی های ربات تبدیل کنید.
‏بازی‌های ربات‌های آینده برای ربات‌های گوریل در مقابل ربات‌های مکانیکی و مبارزه گوریل‌های ربات دیوانه با شبیه‌ساز روبات واقعی در راه است. در ربات جنگجوی جدید گوریل با بازی ماشین روبات اتوبوسی دشمن روبرو می شوید که در بازی اتوبوس ربات جنگجو با شبیه ساز گوریل و حمله ربات صلح شهر را از بین می برد. وارد بازی چند ربات برای نبرد رباتیک و بازی گوریل تبدیل ربات ماشین شهری با سرگرمی فوق العاده بازی ربات های ارتشی و بازی های تبدیل ربات های آینده 2021 شوید. با بازی های ربات هیولا برای از بین بردن نقشه های شیطانی شهر خود در این بازی های تبدیل کننده ربات.
‏شما می توانید تغییر نامحدود ماشین را در بازی های ربات گوریل امتحان کنید هنگامی که به ماموریت شکار دشمن می روید. پس امید خود را از دست ندهید گوریل رباتیک وحشی شما همیشه آماده به چالش کشیدن در بازی های مبارزه با ربات است. بنابراین بازی‌های تبدیل ماشین روباتی را نصب کنید تا ببینید یا در بازی‌های تبدیل ماشین می‌میرید یا قهرمان شهروندانی می‌شوید که می‌توانند آنها را از دست ربات‌های دشمن نجات دهند.
‏‏اشکالات جزئی رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ارمیا
١٧ تیر ١٤٠١

ارمیا

میپسندم۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر Hoda
١٩ مرداد ١٤٠٠

بازی خیلی خوبیه حتما نصب کنید

میپسندم۶ نمیپسندم۶

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده