استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
Police Robot Animal Rescue 3D

Police Robot Animal Rescue 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۴
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۷۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Buntoo Games
‏‏در حال ارائه بازی های نجات حیوانات همراه با بازی های ربات پلیس هستیم. اگر عاشق بازی های حمل و نقل حیوانات و بازی های نجات حیوانات هستید، این بازی جدید ربات نجات حیوانات را دریافت کنید. بازی ربات پلیس ادغام بازی های حمل و نقل حیوانات و بازی های تیراندازی ربات است تا سرگرمی بی پایان را در بازی های ربات رایگان ارائه دهد. آیا می توانید حمل و نقل حیوانات متخصص در بازی های رانندگی کامیون باشید؟ کامیون حمل حیوانات را برای نجات حیوانات برانید و حیوانات را به مقصد منتقل کنید در حالی که با روبات های دشمن که حیوانات وحشی را در قفس اسیر کرده اند مبارزه می کنید. اگر در نجات جان حیوانات در بازی های نجات حیوانات آرامش پیدا می کنید، همین حالا این بازی جدید نجات ربات را برای انجام بازی های تیراندازی ربات دریافت کنید. زمان مراقبت از حیوانات وحشی در بازی های نجات حیوانات است که ماموریت های حمل و نقل بازی های حمل و نقل حیوانات را با بازی های ربات پلیس ترکیب می کند. تنها چیزی که نیاز دارید این است که حیوانات را با دقت حمل کنید و در عین حال از موانع در بازی های ربات نجات اجتناب کنید. تخصص شما در رانندگی کامیون حمل حیوانات به شما کمک می کند تا از مسیرهای خارج از جاده سافاری در عملیات نجات این حیوان خانگی در شبیه ساز کامیون حمل حیوانات عبور کنید.
‏تعداد کمی از شکارچیان با هدف شکار در بازی های ربات پلیس وارد جنگل شدند. حیوانات زیادی در این بازی تیراندازی رایگان توسط شکارچیان کشته شدند. اداره پلیس این بازی روباتی به کمک راننده کامیون حمل حیوانات نیاز دارد که بتواند وظایف متعددی را در بازی های نجات حیوانات و بازی های حمل و نقل حیوانات انجام دهد. ربات پلیس در این بازی نجات ربات نه تنها وظیفه نجات حیوانات بلکه به عنوان یک ربات پلیس از حیوانات را نیز بر عهده خواهد داشت. آیا آماده هستید تا راننده کامیون نجات و حمل و نقل حیوانات بازی های حمل و نقل حیوانات در بازی های ربات نجات باشید؟ اگر بله، پس وارد ماموریت نجات حیوانات این بازی‌های رانندگی کامیون شوید تا با دشمنان بجنگید و حیوانات وحشی مانند شیر، کرگدن و غیره را حمل کنید. جان حیوانات اکنون در دست شماست. ایمنی کامیون را برانید و آنها را به مقصد ببرید. همچنین حیوانات آسیب دیده را به عنوان یک ربات پلیس با اعمال کیت پزشکی بر روی آنها نجات دهید. نجات غریق حیوانات در بازی های نجات ربات باشید و از زندگی حیوانات وحشی محافظت کنید.
‏این بازی نجات حیوانات ربات پلیس مخصوصاً برای دوستداران بازی های ربات پلیس و بازی های تیراندازی پلیس طراحی شده است تا از بازی های نجات حیوانات و تیراندازی ربات ها به طور همزمان لذت ببرند. ماموریت نجات حیوانات با طراحی منحصر به فرد با انیمیشن واقعی در این بازی روباتی لذت بازی های حمل و نقل حیوانات را دوچندان می کند. بنابراین، آیا برای نجات حیوانات آماده هستید که طعم بازی های حمل و نقل حیوانات و بازی های حیوانات وحشی را در یک بازی ربات ترکیب می کند؟ شکارچیان حیواناتی را در قفس اسیر کرده اند. ماموریت خود را از بازی های رانندگی کامیون حیوانات اکنون شروع کنید!
‏ بازی ربات نجات حیوانات - ویژگی:
‏ماموریت تیراندازی ربات پلیس بر خلاف سایر بازی های تیراندازی ربات.
‏داستانی جذاب با حیوانات حمل و نقل و ماموریت نجات حیوانات.
‏محیط جنگل با جزئیات بسیار.
‏انیمیشن های واقع گرایانه.
‏اگر به دنبال چیز جدیدی در بازی های ربات های نجات یا بازی های حمل و نقل حیوانات نجات دهنده هستید. این بازی نجات حیوانات یکی از بهترین بازی های ربات در میان سایر بازی های ربات پلیس است. بازی های رانندگی کامیون حیوانات را دانلود کنید و با مفهوم بازی ربات پلیس لذت ببرید!
Exciting New Modes Added
Gameplay Enhanced

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده