استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
Dog Robot Transform Moto Robot

Dog Robot Transform Moto Robot

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۱۲
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۶۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Machine Dreams Inc
‏‏به اضافه شده دیگری به بازی تبدیل ربات بازی ربات و بازی های تبدیل ربات خوش آمدید. مملو از بازی ربات سگ و بازی ربات موتوری است که همه چیز در مورد تبدیل ربات به بازی سگ ربات و تبدیل بازی های ربات است. تبدیل ربات در بازی تبدیل ربات یک تجربه کاملاً جدید پس از بازی ماشین ربات است که در بازی های تبدیل ربات در بازی های ربات تبدیل منتظر شماست. تجربه نهایی تبدیل دوچرخه ربات را در بازی های ربات و بازی های ربات سگ دریافت کنید. در بازی‌های تیراندازی ربات، ربات شما به سگ آموزش می‌دهد تا با استفاده از قدرت فوق‌العاده در این بازی دوچرخه تبدیل ویژه با تبدیل دوچرخه، با ربات‌های دشمن مبارزه کند. به نبرد ربات ها در بازی های ربات رایگان بپیوندید که شامل تبدیل شگفت انگیز ربات و تبدیل ربات سگ می شود. یک بار دیگر جنگ ربات‌های آینده‌نگر با اکشن کامل همراه شد و تعداد زیادی بازی‌های سرگرم‌کننده مبارزه با ربات‌ها با بازی ربات سگ و بازی‌های جنگی ربات‌ها را در یک مکان ارائه کرد. به همین دلیل است که همه دوستداران بازی های ربات های حیوانی می توانند شبیه ساز دوچرخه ربات را در عرصه بازی های ربات دوچرخه بازی کنند. این بهترین بازی تبدیل ربات دوچرخه در سال 2020 برای عاشقان موتور سیکلت ربات است.
‏بازی تبدیل ربات ممتاز از بازی ربات که ما آن را Dog Robot Transform Moto Robot Transformation می نامیم، جدیدترین بازی اضافه شده به بازی های تبدیل ربات است که در آن شما می توانید خود را در آنجا ببرید. ربات دوچرخه پرنده در اطراف شهر در تبدیل بازی های ربات. این به طور انحصاری برای طرفداران ماشین ربات تبدیل کننده طراحی شده است که از تبدیل ربات بازی های ربات تبدیل لذت می برند. ممکن است قبلاً بازی تبدیل ربات با ربات دوچرخه‌سواری با تبدیل دوچرخه را در بازی‌های ربات دوران با برچسب‌گذاری شده با بازی موتور ربات و بازی ماشین روبات در بازی‌های ربات تبدیل بازی کرده باشید. اکنون تبدیل ربات دوچرخه را در بازی های تیراندازی ربات جدید امتحان کنید و تبدیل دوچرخه ربات خود را آموزش دهید. بازی ربات سگ تجربه نهایی تبدیل چند ربات را در یک تبدیل ربات دوچرخه به شما ارائه می دهد. بیایید وارد بازی جدید ربات شویم که بسیار جذاب است و شما را دیوانه می کند که ربات دوچرخه در بازی های ربات تغییر شکل می دهد. نبرد روبات‌های آینده‌نگر مملو از بازی‌های جنگی ربات‌ها با داشتن بازی‌های تبدیل ربات ماموریتی شگفت‌انگیز. این بازی ربات تبدیل را برای شروع بازی دوچرخه ربات سرگرم کننده دیوانه وار دانلود کنید. این ترکیب نهایی بازی ربات دوچرخه با بازی های تبدیل ربات است.
‏جدیدترین افزوده شده به بازی تبدیل ربات، بازی تبدیل ربات Dog Robot Transform Moto Moto است-بسیاری از دشمنان رباتیک در جدیدترین بازی ربات سگ سعی در گسترش وحشت در شهر دارند. در عرصه بازی تبدیل ربات و بازی های تبدیل ربات با بازی ربات های تبدیل کننده. یک ربات سگ قدرتمند برای کمک به شهر با یافتن فعالیت‌های مشکوک در شهر روباتیک واقع در بازی‌های ربات تبدیل شده مورد نیاز است. آماده تبدیل قهرمان سوپر ربات به بازی ربات سگ هستید؟ وارد نبرد شهری شوید، جایی که جنگ ربات‌ها بین ربات‌های بزرگ و ربات‌های سگ که می‌توانند به دوچرخه‌های آینده‌نگر تبدیل شوند، ایجاد شده است. تبدیل واقعی ربات دوچرخه سواری علاوه بر بازی های ربات سگ، هیجان واقعی بازی های ربات های متحول کننده را نیز به همراه خواهد داشت. بازی‌های ربات تبدیل در انتظار همه عاشقان بازی دوچرخه‌سواری ربات است.
‏به‌عنوان یک قهرمان ربات سگ که با تبدیل دوچرخه ربات ترکیب می‌شود، باید از جنگ روبات‌ها در برابر روبات‌هایی که به شهر حمله کرده‌اند و می‌خواهند شهر را ادعا کنند، جان سالم به در ببرید. تبدیل ربات سگ خشمگین را آغاز کنید و از شهر در بازی‌های مبارزه با ربات به‌علاوه بازی‌های تبدیل ربات محافظت کنید. در بازی های جنگ ربات ها شرکت کنید و بازی ربات سگ پایه دشمن را نابود کنید. ربات خود را برای مبارزه شدید با روبات های دشمن در این بازی ربات آموزش دهید. برای مبارزه واقعی ربات آماده شوید در حالی که به بازی های ربات دوچرخه تبدیل می شوید، از جمله بازی های ربات سگ و بازی دوچرخه ربات.
‏ویژگی ها:
‏Smoot Shooting Controls
‏واقعی سه بعدی محیطی برای تجربه کاربری بهتر

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده