استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Animal Mech Wolf Robot Game

Animal Mech Wolf Robot Game

نسخه۳.۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۲
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۷
حجم۸۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Branches Studio, Inc.
‏‏آیا به دنبال بازی جدیدی با بازی های تبدیل ربات هستید؟ بازی ماشین ربات گرگ را دریافت کنید که تجربه نهایی بازی های تیراندازی ربات را در عصر بازی های تبدیل ماشین ربات به شما ارائه می دهد. ممکن است در بازی‌های ربات‌های حیوانی، بازی‌های ربات‌های ماشین را برای نبرد تبدیل چند ربات با ربات‌های حیوانات وحشی مانند شیر، کرگدن و ببر و غیره بازی کرده باشید. اما در بازی ربات گرگ قرار است بازی های جنگ ربات را به عنوان جنگجوی قدرتمند ربات گرگ تجربه کنید. بازی‌های مبارزه با ربات که با بازی‌های تبدیل ماشین چند رباتی ادغام شده‌اند، برخلاف دیگر بازی‌های روبات‌های تبدیل‌کننده، لذت بی‌پایان نبرد جنگ ماشین روبات را به شما می‌دهند. بیایید بازی را دانلود کنیم و خود را با تبدیل ماشین ربات در شبیه ساز ماشین ربات بازی های ربات گرگ سرگرم کنیم.

ویدئو معرفی برنامه

‏از بازی‌های تبدیل ماشین یا بازی‌های تبدیل ربات باشید تا هم اکنون به صورت رایگان تجربه واقعی جنگ ربات‌ها و تبدیل ربات‌ها را در بازی ماشین ربات گرگ جدید بیابید. در جنگ تبدیل شرکت کنید که مخصوص همه افرادی است که عاشق بازی های تیراندازی ربات و بازی های تبدیل ماشین هستند. ما یکی از بهترین تجربه بازی های ربات را در بازی تبدیل ربات گرگ با هیجان بازی های واقعی ماشین ربات ارائه می دهیم. تبدیل چند ربات در این بازی ربات تمام سرگرمی های بازی های رایگان را در بر می گیرد. آیا برای مبارزه با ربات های مافیایی در بازی های ربات ماشین آماده هستید؟ بیایید وارد جنگ تبدیل ماشین ربات شویم و تمام ربات های شیطانی را از بین ببریم تا جنگجوی نبرد شهر در بازی های گرگ و بازی های ربات حیوانات شویم.
‏نبرد ربات‌های آینده‌نگر در بازی‌های تبدیل ربات همراه با بازی‌های ربات گرگ، تنوع عظیمی از تبدیل چند ربات را در بازی ربات‌های ماشین ارائه می‌دهد. اما بازی‌های ربات گرگ چالش واقعی جنگ ماشین روبات را در این شبیه‌ساز ماشین روباتی به ارمغان می‌آورند. بازی های ربات های ماشینی شامل چالش های هیجان انگیز زیادی برای لذت بردن از سرگرمی بازی های تیراندازی ربات هستند. بنابراین، همه را در یک ترکیب از بازی های تبدیل کننده ربات ماشین و بازی های اسلحه در جدیدترین بازی ماشین ربات حیوانی بگیرید. اگر به بازی های مبارزه ای معتاد هستید، این جنگ تبدیل ماشین ربات سرگرم کننده بازی های ربات رایگان خواهد بود. شما این شانس را خواهید داشت که با ابرقدرت های رده بالای روبات ها بازی کنید. بیایید از بازی ربات طراحی شده انحصاری در داخل بازی های جنگی ربات جدید لذت ببریم.
‏ویژگی ها نکات برجسته:
‏• بازی تبدیل ماشین ربات شگفت انگیز و ربات گرگ.
‏• ابرقدرت های متعدد برای تجربه فعالیت های زیاد.
‏• بسیاری از ماموریت های چالش برانگیز.
‏• مجموعه گسترده ای از ربات ها و ماشین های آینده.
‏• شبیه ساز واقعی ربات های ماشین.
‏وقت آن است که درگیر نبرد ربات‌های آینده‌نگر بازی ربات گرگ شوید، جایی که سرگرمی واقعی بازی‌های تیراندازی ربات و بازی‌های تبدیل ماشین روبات آغاز می‌شود. پس برای چی منتظری؟ این بازی ربات پر اکشن را دانلود کنید و از دگرگونی های چند رباتی در عصر بازی های ماشین روبات لذت ببرید.
‏‏- حالت های جدید
‏- چالش های بیشتر
‏- برنده شوید و کسب درآمد کنید

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهدی میر زایی
٣٠ مرداد ١٤٠٢

اصلا بدرد نمیخوره نمیاد بالا

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Anonymous
٢٤ بهمن ١٤٠١

زیادی خوب نبود

میپسندم۶ نمیپسندم۳
عکس کاربر امیر
٢٣ بهمن ١٤٠٠

خوبه

میپسندم۲۴ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده