استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Survival Ark : Zombie Plague Island

Survival Ark : Zombie Plague Island

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۴.۹
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۸/۲۲
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۹۹
حجم۷۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Joynow Studio
‏‏‏‏بازمانده ، خوشحالیم که شما نمرده اید! آخرالزمان وقتی به دست آمد که حداقل انتظار آن را داشتیم ، زنده مانده ، بقای بی رحمانه ... شیوع ویروس تقریباً تمام جمعیت را از بین برد و هیچ چیز به جز بیابانی مرده باقی نگذاشت ، جایی که هر بازمانده مجبور می شود برای بقا در برابر زامبی ها بجنگد. این سلاح بیولوژیکی میلیارد ها نفر را کشت و دیگران را به زامبی های مرده تبدیل کرد. اما شما تنها بازمانده نیستید! برخی از افراد برای زنده ماندن در برابر مردگان نیز می جنگند. ما در حال حاضر در این آخرالزمان بسیار نازک گسترش یافته ایم تا بتوانیم به شما کمک کنیم ، اما به شما دانش حیاتی می دهیم تا در بیابان های مرده زنده بمانید. مبارزه برای زنده ماندن شما بی رحمانه خواهد بود. زنده ماندن ، کشف و گذراندن داستان زنده ماندن آخرالزمان خود از یک بازمانده به دیگری! از این پروتکل بقا استفاده کنید ، ممکن است آخرالزمان از شما بیزار باشد!
‏‏پروتکل بقا:
‏‏- هر بازمانده باید در آخرالزمان به خود اعتماد کند! تکامل خود ، تکامل در ساختمان ، تکامل در کارهای دستی ، در استفاده از زره و سلاح تکامل یابد ، در کشتن زامبی های مرده تکامل یابد. هر روز که از زامبی های مرده در بیابان های مرده آخرالزمان زنده می مانند ، شما را باهوش تر می کنند ، هر مایل که از زامبی های مرده عبور می کنید باعث سریعتر شدن شما می شود ، هر سر شما را به قطعات خرد می کند و شما را زنده تر می کند. تکامل ، پیشه وری ، ساختن ، اکتشاف ، جمع آوری منابع - یادگیری زنده ماندن ، برای بقای خود بجنگ! شما باید زنده بمانید تا در بین زامبی ها زنده بمانید!
‏‏- حتی بهترین بازمانده ها بدون سلاح و زره مناسب احاطه شده توسط زامبی های آخرالزمانی مرده می شوند. هر بار که تحول پیدا می کنید ، نقشه های بیشتری را برای ایجاد سلاح و زره های جدید باز کنید. یافتن آنچه مناسب برای بقای شما است - زامبی پانچ ، برش زامبی ، زامبی سوراخ ، زامبی سر و صدا ، شلیک زامبی ، زامبی را در آتش ، آتش زامبی ها! زامبی های تقریباً مرده را حتی مرده تر کنید و زنده بمانید. هنر و ساختمان منابع اصلی شما برای بقا در این آخرالزمانی سخت است!
‏‏- مهم نیست که با اسلحه ، بازمانده یا چقدر زره خود چقدر کارآمد باشید ، برای زنده ماندن در آخرالزمانی برای استراحت باید دوباره استراحت کنید. بیابان های آخرالزمانی مرده مکانی سخت برای بقا است ، بنابراین شروع به ساختن پناهگاه خود در برابر زامبی ها کنید! ساخت دیوارها و به روزرسانی آنها ، ساخت تله ، ساختن قفل های غیرقابل توصیف - همه چیز برای محافظت از شما در برابر زامبی های مرده مفید است. شروع به ساختن سرپناه خود کنید تا از زامبی های موجود در آخرالزمان ایمن شوید. زنده ماندن روز در بیابان های مرده ، شب را در یک رختخواب راحت زنده بمان.
‏‏- برای زنده ماندن شما به منابع لازم برای ساختن پناهگاه خود و ساختن سلاح و زره پوش نیاز دارید. اشیای بیابانی مرده را کاوش کرده و آنرا بچرخانید تا همه چیزهایی که می توانید زنده نگه دارید ، جمع کنید. همه منابع برای زنده ماندن شما در برابر زامبی ها حیاتی هستند! برای ساخت ، کاردستی و به روزرسانی به آنها احتیاج خواهید داشت. زامبی ها سعی می کنند پناهگاه شما را نابود کرده و یک بازمانده تنفس دیگر را به یک بازمانده مرده تبدیل کنید. صبر نکنید ، بازمانده ، اکتشاف و ویران کردن بیابان های مرده! زنده ماندن!
‏‏- مراقب باش! اکنون جهان بیابانی مرده سخت و پر از زامبی های مرده خطرناک است. زامبی ها هوش خود را از دست دادند اما در قدرت ، سرعت و خشونت به دست آوردند. آنها سعی خواهند کرد بقای شما را خاتمه دهند و شما برای زنده ماندن مجبور خواهید بود آنها را تکامل بخشید و با آنها بجنگید. بازمانده سلاح ها و زره های خود ، بازمانده ، شروع به تهیه بهترین تجهیزات کنید و برای کشف و بقای خود در آخرالزمان آماده باشید.
‏‏- بسیاری از افراد که ما برای آمدن آخرالزمان آماده می شوند ، خیلی بد است که در نهایت بسیاری از آنها به زامبی تبدیل شده اند. اما آنها سرزمین های بیابانی مرده را پر از مکان هایی برای کشف و به دست آوردن منابع بی نظیر کردند. زنده بمانید و به دنبال آزمایشگاه های متروکه ، پایگاه های نظامی ، پناهگاه باشید. آنها را قبل از اینکه دیگر بازمانده شما را به ضرب و شتم خود کشف کند ، کشف کنید. اگر او این کار را انجام دهد ، شما همیشه می توانید پناهگاه خود را جستجو کنید و او را از وسایل خود برای زنده ماندن غارت کنید ... شکستن پناهگاه و زامبی های مرده بقیه کارها را انجام می دهند.
‏‏- خود را در این بیابان مرده آخرالزمان غوطه ور کنید ، از quests کامل استفاده کنید و جوایز بی نظیری کسب کنید. همه چیز و هر چیزی را برای زنده ماندن!
‏‏- طراحی یک انیمیشن افتتاحیه جدید، زنده ماندن در پایان جهان
‏- نقشه ارتقا یافته است تا فضایی متروک تر ایجاد کند
‏- بهینه سازی مکانیسم حمله شخصیت، دست راست خود را آزاد کنید
‏- راه رفتن شخصیت را بهبود بخشید سرعت، جاخالی دادن انعطاف پذیرتر
‏- عمل حمله سلاح به طور جامع بهینه شده است و سلاح های مختلف برای شکست دادن دشمن انتخاب می شوند
‏- موارد بیشتر به زودی

نظرات و امتیاز ها

۱۹۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سیدحسین حسینی
٤ خرداد ١٤٠٢

‏✗ زیر میزنه که بروز شده بازی خوبیه ولی نصف نقشه میتونی بری بقیش نمیاد من تا آخرش رفتم از تفنگ زامبی خبری نیست

۰ ۰
ایمان
١٧ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ زیاد ‏✗ هیچی شما هم نصب کنید

۳ ۰
امیر
١٩ فروردین ١٤٠٢

آقا عالیه فقط من نمیدونم چطوری ماهی بگیرم قلاب ماهی گیری با سنگ میگیرم میزارم سنگ رو سر قلاب ولی ميندازم تو آب ی چیز پر میشه بعد هیچی بم نمیده😐

۹ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده